امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 176 ❝

(22-07-2014، 10:48)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:47)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:45)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:44)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:44)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

U ? ._.

برو ممد رات میندازه !!!!

|:

ممد کیه :|

اینجا کجاس ؟ :|

ممد من مسپارمش به تو |:

خدافس ...

بسپارش به مهرزاد . من چیکارش کنم ؟! :hiccp:

برو آهنگ تهران مازارتی ...

زد بازی گوش بده میفهمی !
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط Mohammad 77
آگهی
(22-07-2014، 10:43)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:41)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:32)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یوهو bathtimeهایantisirk

سلام شیوا:rum:

چی شده؟❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 176 ❝ 24

این:rum:شکلک مخصوصمه
خوبه یا نه؟
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 176 ❝ 24

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(22-07-2014، 10:45)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابجی کوچولو گفتی؟❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 176 ❝ 24
اوهوم (:
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
ممد .. :V

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=140669

(22-07-2014، 10:49)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:48)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:47)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:45)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:44)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو ممد رات میندازه !!!!

|:

ممد من مسپارمش به تو |:

خدافس ...

زد بازی گوش بده میفهمی !

اون اهنگ برا امثال تارا بود .. :V
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، S R U H ، Mohammad 77
بَ بی بَ بی بَ بی بَ بی بَ بی بَ بی ._.*
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Mïņ̃†êR ، ◄Iяαи►
(22-07-2014، 10:46)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا اینطوری میشه
نه میتونم شکلک بدم
نه امکاناتودارم
o_Oo_O
:-O
:-(:-I
برو ویرایش تنظیمات گزیننه اخر سمت چپ رو بزار رو SCeditor
(22-07-2014، 10:47)2 سیـب آلـبالو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:45)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:44)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا ؟ ._.

نیم ساعت دیگه مونده ؟._.

ابجی کوچولو گفتی؟❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 176 ❝ 24

سلام شیوا خوبی؟

سلام سینا جون خوبی؟❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 176 ❝ 24

نقل قول: شیوا میتونی بصورت عکس بگیری توضیح بدی؟
منم این مشکلو دارم
الان❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 176 ❝ 24
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آممم .. شیوا رضا شمارتُ میخواد بهش بدم ؟ :|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(22-07-2014، 10:49)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

avi Big Grin
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
شکسپیر میگه:

لحظه ای که به شدت احساس تنهایی میکنی،مطمئن باش یکی دلتنگته...!!

الان من همچین حسی دارم کی دلتنگمه ؟!!

خب بگید لامصبا بزارین شفاف سازی شه :|
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Wanton
(22-07-2014، 10:49)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 10:49)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد من مسپارمش به تو |:

خدافس ...

زد بازی گوش بده میفهمی !

اون اهنگ برا امثال تارا بود .. :V

همه چی ختم میشه ...

به تارا ! |:
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان