امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 176 ❝

(22-07-2014، 14:53)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 14:51)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 14:49)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورا
دس بزنيدBig Grin
به جمع بچه خونگياى پاستوريزع خوش اومدى18:|

جشن بگیرید ^_^ :|

مرسی مرسی ._.

اون پسر عینکیه کیه ؟ .-.

كدوم؟:|

بغل دیوارِ داره کتاب میخونه :|
 سپاس شده توسط Navisa.
آگهی
نقل قول: خونه آیسانُ ترجیح میدم ^_^* .. !
نورا نورا نورا ._.*

بریم خونه عممون ~~> فاطی ^_^* ؟
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 176 ❝ 83
 سپاس شده توسط First Star ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
(22-07-2014، 14:53)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوا ؟ :|

نورا پایه تره ؟ ._.

دستت درد نکنه دیه .. cry girl

من بودم که بزرگت کردم .. من بودم که بخاطر تو درد رو تحمل کردم :|||| !

من بودم که تو ماه خرداد ب دنیا آوردمت cry girl :|

._.

نامادریا خوشگل ترن._.

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، First Star
(22-07-2014، 14:51)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 14:48)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 14:45)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.

سلام سحر(:
اهورا من اواتارتو درک نمیکنم..

این الان عکس چیه؟

يه بنده خدايى كه رفته بالا ساختمون
رو نوك واساده با اسكيت برد:|
 سپاس شده توسط Navisa.
نقل قول:
من بودم که تو ماه خرداد ب دنیا آوردمت

خرداد رو خراب نکنید ._.
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Mᴏsᴇs ، First Star ، melodi+
(22-07-2014، 14:53)ارمیتا13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 9:36)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمـان من میخواستم بزنم >_<
این گفت و گوی ازاد یعنی چی چجوری حرف میزنی با بقیه ؟؟برام خیلی جالبه مثل چت هستش ایا؟؟؟؟
گفت و گوی ازاد مودبانه ی چته
(22-07-2014، 14:53)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 14:53)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 14:51)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 14:49)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورا
دس بزنيدBig Grin
به جمع بچه خونگياى پاستوريزع خوش اومدى18:|

جشن بگیرید ^_^ :|

مرسی مرسی ._.

اون پسر عینکیه کیه ؟ .-.

كدوم؟:|

بغل دیوارِ داره کتاب میخونه :|
:|
من باز ايكيوم ضغيف شده:|
 سپاس شده توسط First Star
(22-07-2014، 14:55)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 14:53)ارمیتا13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2014، 9:36)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این گفت و گوی ازاد یعنی چی چجوری حرف میزنی با بقیه ؟؟برام خیلی جالبه مثل چت هستش ایا؟؟؟؟
گفت و گوی ازاد مودبانه ی چته

چقدم ما مودبیم Tongue
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 176 ❝ 83
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Navisa.
درود مجدد
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Navisa.

دقیقا مثل چت کردنه ولی بعضی چیزایه چت رو نداره

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان