امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(27-08-2014، 10:49)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:48)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سلام سلام سلام همگی سلام

جواب سلا م واجبه هااااااااااااااااااااااااااااا
صیا سپاس همون جواب سلامه
وقتی سپاس میگیری یعنی جواب سلامت داده شده .__.
سحرجون دفعه اول که سلام دادم هیشکی سپاسم ندادددددددددددددددددددددcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
 سپاس شده توسط Navisa.
آگهی
(27-08-2014، 10:49)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:47)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:44)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:42)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:41)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون ؟ ._.

من دیگه نمیتونم تحمل کنم cry girl خدآحآفظ نورآ حدآحآفظ فلشخوری هآ خدآحآفظ لیست دوستآن حدآحآفظ مخآطب خآص cry girl

نترس |:

خیلی ها این رو گفتن !

همین آیسان بیست دفعه گفته من دیگه نمیام !

بعدش هنوزم میاد .__.

نه من وآقعی میخوآم برم ..*

خدافس |:

درد ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 63
 سپاس شده توسط S R U H
کسی که بخواد بره بی سروصدا میره این صدبار :V

من خودم تاحالا چند بار رفتم -__-*
 سپاس شده توسط saba 3 ، Brooklyn Baby ، ◄Iяαи►
چ این وبه خوشگله:bighug:
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(27-08-2014، 10:50)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:49)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی تو بشتاب منم میشتابم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Http://Taylorswift12345.blogfa.com
اینم گالریم
http://www.miss-titi.blogfa.com/
.-.

این گالریه توئه ؟ :|

چرا چرت میگی :| !

(27-08-2014، 10:49)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخآطب خآص منم خیلی چیزه ._.* من بآس برم >_<

نه >______<*

رآس میگه چرا چرت میگی |: نه من بآس برم crazy
 سپاس شده توسط First Star
(27-08-2014، 10:49)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:44)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:38)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســـــــ بویز :V
چه عجب بالاخره چشمون به جمال اقا امیرحسین روشن شد :tos:

چه خبرا؟kaffe2

از این بد بیشتر جمــآل زیبامو میبینی :V 
شنــدیم پشتم شر میگــن |: ؟
نگران نباش شیش دنگ حواسم اینجا بوده
که کسی پشتت نحرفه |:

501
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mr.Robot
(27-08-2014، 10:51)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین افعی 
کلی فحش داد
خدافظی کرد
هرروز تو سایته
مبینا درس صحبت کن

نگار جون یی از بهترین دوستای منه

بعدش فقط میاد پیاماشو چک میکنه نه پست میذاره نه نظر نه سپاس فقط میاد هراز گاهی پیاماشو چک میکنه میره

نمیدنی نگو
هنگ ات هنگ ات ._.*
 سپاس شده توسط saba 3
(27-08-2014، 10:52)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی که بخواد بره بی سروصدا میره این صدبار :V

من خودم تاحالا چند بار رفتم -__-*

من 4 بار رفتم -_-
 سپاس شده توسط saba 3 ، First Star
(27-08-2014، 10:50)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:49)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:47)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:44)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 10:42)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیگه نمیتونم تحمل کنم cry girl خدآحآفظ نورآ حدآحآفظ فلشخوری هآ خدآحآفظ لیست دوستآن حدآحآفظ مخآطب خآص cry girl

نترس |:

خیلی ها این رو گفتن !

همین آیسان بیست دفعه گفته من دیگه نمیام !

بعدش هنوزم میاد .__.

نه من وآقعی میخوآم برم ..*
دنیا چرا میخوای بری الا دو روزه هی میگی میخوام برم

این روآل تآ اول مهر ادآمه پیدآ میکنه 4fvf دآرم آمآدتون میکنم 4fvf
خسته نباشی

اول مهرم میاد میگذره تو هنوز نرفتیو اینجایی
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان