امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(27-08-2014، 16:27)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:23)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه بت میگن عاشقی آره ؟ :|
سَـ

چقد سلام میدی تو؟ =))

سلام ^_^

:|
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Brooklyn Baby
آگهی
(27-08-2014، 16:25)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:21)best~girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:17)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر و سوگند من اصن نمیشناسمتون الانم اصن نمیدونم موضوع چیه ولی میدونم عشق دو نفر ب هیچکس ربطی نداره..
مردم کارشون حرف زدنه.. همین و بس..
اینو همیشه یادتون باشه..
هعی میلادی(.. *)
ببینین منو میلاد سه ساله با همیم چون حرف ملتو بوق محسوب کردیم:>
ادم تا یه جایی تو دلش نگه میداره بعد کم کم حرفاشو بالا میاره اینو یادت باشه

دقیقا اشتباه همینجاس ک حرفو نگه میدارین تا مثه استفراغ بیاد بیرون!!!
اگه از اول حرفتونو بگین خیلی خوشرنگ و شکلتره..
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 96۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 96
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт ، First Star ، ~ CrAzY HuMaN ~
سلام ..
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، tyjtfhdhr ، Brooklyn Baby ، First Star ، Navisa.
(27-08-2014، 16:28)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام نوری ..

تمیر آروم باش !

چیزی نشده ک (:

سوگند فکراتو بکن بازم ..

یه فیلم دیدم توش دختره یه کاری کرد روحش تسخیر شد :|

به نظرت امتحان کنم ؟ ^_^

ووویییی S:

فک کنم حس بدی باشه :V
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~
مرضی کلاسم دیرید
میام بات حرف میزنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، tyjtfhdhr
(27-08-2014، 16:25)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:21)best~girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:17)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر و سوگند من اصن نمیشناسمتون الانم اصن نمیدونم موضوع چیه ولی میدونم عشق دو نفر ب هیچکس ربطی نداره..
اینو همیشه یادتون باشه..

هعی میلادی(.. *)

سوگند خیلی قمپز در میکنی

فقط خودتو این وسط مسخره کردی

برو خیر پیش..
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~
سلام مهرزاد (..)
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، ∆ MeRzaD ∆
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: *larmes de Feu*، *yasna*، adia، Apple 50، BlAcK hAt، First Star، 1 مهمان

این همه آدم دارن اینو میخونن، اونوقت یکیشون به من سلام نکرد....Dodgy
 سپاس شده توسط Navisa.
او مای شت :|
اصن عشقای اینطرفا رو باور ندارم.___.
عشق باید عشق باشه عشقی ک دعوا و عشق باشه اصن عشق نیس:>‏
من تب دارم یکم :////‏‎ ‎
Fuck
LiFE
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~
(27-08-2014، 16:29)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو همیشه یادتون باشه..

هعی میلادی(.. *)

سوگند خیلی قمپز در میکنی

فقط خودتو این وسط مسخره کردی

برو خیر پیش..
دیگه مجبورم کردییا خودت بخواب یا میام میخوابونمت 
واضح گفتم؟
ب خودم هرچی گفتم هیچی نگفتم ب سوگند حق نداری حرف بزنیDodgyDodgy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان