امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

slam:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 99
 سپاس شده توسط Navisa. ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، First Star
آگهی
(27-08-2014، 16:39)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:37)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:36)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحانش نکنین... -___-
من که میگم خرافاته....ولی یکی از فامیلامون گفت اگه وارد جسمتون بشن، دیگه بیرون آوردنشون با خداست....>___<

جدی ؟ :>>>>

من برم امتحان کنم :V

الان دارم از ترس میمیرم :|

(27-08-2014، 16:36)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوری آواتارتو بردار :|

اینجوری من و تو رو باهم اشتب میگیرن D:

منم واسِ همین گذاشتم :V
به نظر من که امتحان نکن.... -__-
فاطی راست میگه آواتاراتون مثه همه...اسماتونم که به هم شباهت داره..من گیج شدم...

نمنه ؟ :|

مرضیه هستم :|
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، First Star
(27-08-2014، 16:39)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشِ .-.

اسمش مرضیس -_-
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~
(27-08-2014، 16:34)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه گیری دادید به عشق باو :V

#چرت :|

عشق :| هه !

عشق نیست .. الان تبدیل شده به هـَوَس ..

هنوز تو رده سنی هستین که با اینکه میگین عشق چرته .. عشق وجود نداره عشق اِله بله ..

بازم تا یکی رو پیدا میکنید همه حرفاتون یادتون میره !

از سنِ 13 تا 18 دوستی ها طبیعیه ! چه مجازی چه واقعی !

ولی بعدش فکره ازدواج میاد تو سرشون ! (:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط First Star ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Brooklyn Baby ، Navisa.
(27-08-2014، 16:36)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:34)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لامصب اون نورا بود :229:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط First Star ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Brooklyn Baby
(27-08-2014، 16:40)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:37)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:36)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحانش نکنین... -___-
من که میگم خرافاته....ولی یکی از فامیلامون گفت اگه وارد جسمتون بشن، دیگه بیرون آوردنشون با خداست....>___<

جدی ؟ :>>>>

من برم امتحان کنم :V

الان دارم از ترس میمیرم :|

منم واسِ همین گذاشتم :V

نمنه ؟ :|

ببخشیدBig GrinBig Grin
با یکی اشتب گرفتم مرضی جون....
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(27-08-2014، 16:40)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|

خوشبختم :| !

تینا :

خانم دکتر دیگه چ مواردی مهمن :V

^_^*
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Mïņ̃†êR
(27-08-2014، 16:33)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رویِ هوس های دوران نوجوانی اسمه عشق نذارید خواهشاً :>>

هوس از تن و بدن آدماس نه از اخلاق و طرز رفتار و صحبت..
چیزی ک تو نت هس هوسش خیلی کمه..
عشق اگه از نت شرو شه و به بیرون و شناخت کامل ختم شه و هنوزم همو بخوان بهترین عشقه..
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 99۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 99
 سپاس شده توسط First Star ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Mïņ̃†êR ، ∆ MeRzaD ∆
(27-08-2014، 16:40)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشق :| هه !

عشق نیست .. الان تبدیل شده به هـَوَس ..

هنوز تو رده سنی هستین که با اینکه میگین عشق چرته .. عشق وجود نداره عشق اِله بله ..

بازم تا یکی رو پیدا میکنید همه حرفاتون یادتون میره !

از سنِ 13 تا 18 دوستی ها طبیعیه ! چه مجازی چه واقعی !

ولی بعدش فکره ازدواج میاد تو سرشون ! (:

خُ راس میگی دیه ._.

الان فقد دوستیه :/

اصن عشق چیه ؟ :|||

قابل درک نی برام :V

(27-08-2014، 16:40)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب :V

پَ اشتباه میگرن :V
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Navisa. ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Dead Silence
._.* !
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، First Star ، ~ CrAzY HuMaN ~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان