امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(27-08-2014، 17:23)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم 3fs
سلام حاج اقا
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
پخخخوول:> کجا بودی عوضی:////////
Fuck
LiFE
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، pegah-p
همه خرخونآ ._. LOOOOL
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 111
 سپاس شده توسط Navisa. ، *Nafas* ، _єяяσя_ ، First Star
(27-08-2014، 17:24)Armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: شما از عشقه سوگند و امیر چی میدونی ؟

بعد از چن سال اومدی همه کاربرا جدید ! هیشکدومشونم نمیشناسی
بخـــــــــــــــــــدا انقد خنـــدم گـــرفتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه کـــــــــــــــــــــه نگوووووووووووووو ..
نمیشنـــاسم هیچکـــدوم ازینــا رو ! ولـــی مطمئنم نه اون سوگنـده نه امیــر ..
کــــــــــــــــــاربرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عــــــــــــــزیزه مــــــن چرا رو این چرت و پرتـــــــــا اسم عشق میذارین آخــــــــــــــه ؟
دلم میخاد بگیرم اینارو با دندونم نصصصصصصصصصف کنم ..
ینــــــــــی چی که عشق ؟ اینــا تا حالا هم دیگه رو از نزدیک دیدن ؟ حرف زدن با هم ؟ فقط عشـــــــــــق !
حالا از رو چی میگن عشششق ! ازینکه یکی پشت این کامپیوتر نشسته یکی پشت اون .. این یه چی تایپ کرده اون یه چیز دیگه عــــــــــاشق هم شدن !!
ینی واقعن فک کردی اون اسمش سوگنده ؟!!
یا حتما جفتشونم 18 .17 سالشــونه آره ؟
یه آدم 18 سالــه اونقد مشغله داره که نیاد بشینــه تو یه سـآیت بازی عاششششششششششق بشــه !! اونم عاشق چن خط تایپ !
آدم 18 ســاله اونقد شعور داره کـعه عاشق کسی بشــه که میبیندش !
حتمــآ جفتشونم تهـــرانین آره ؟!!
هــــــــــــــه ! بس کنید این چرتو پرتا رو که حال آدمو بهم میزنه .. 4 تا بچــه اومدن چرت و پرت میگن اسمشم میذارن عــشق !!
حیف عشــق که اینجوری داره بازی میشــه باهاش ..

مرسی ک ب من گفتی بیکار..
مرسی ک گفتی بیشعور..
نه اون امیر نه این سوگند..
نه اون 17 نه اون 18..
هیچکدومشونم درست نمیگن محل زندگیشونو!
ولی..
آرمینا تو کار هیچکس دخالت نکنین!
تو حس هیچکس فضولی نکنین!
هیچ چیز مردم ب هیچکس دیگه ای ربط نداره!
خو؟
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 111۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 111
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(27-08-2014، 17:25)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه خرخونآ ._. LOOOOL
من یکی که نیستم
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(27-08-2014، 17:18)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع چ جالب مام اصن یادمون رفته بود تو رو پسرکم :v
خب خداروشکر =))
بیشوزه نــامرد :/
از پــدر مادر هیچ خیـــری وختی من نبینم انتظــار داری دیگرانو اهریمن نبینم ؟ :///
نقل قول: تو رو به زوره من تو استثناییا جا دادن الان بحث تیزهوشان میکنی واس اینا:> پسرم داره قپی میاد دوستان:>
غلــط کردی مادرکم .. من راهنمایی تیزوشــانم بودم الان دبیرستان دانشگا .. یه پلــه بالاتر از تیزوشــان ..
ینی بهتــرین مدرسـه کشــور چس*ــو bathtime
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 111
 سپاس شده توسط Navisa.
(27-08-2014، 17:23)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم 3fs
سلام احمت چیز((:
(27-08-2014، 17:23)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نامردیه تو مدیر ثابتی
من نمیتونم هیچی بهت بگم cry2

خواهش میکنم بهم نگو سخر
اعصابم خرد میشه :angry2:
خخخ...
باشه...
ولی بت نمیگم سحر...
یه اسم دیگه بگو بهت بگم((:
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Navisa.
(27-08-2014، 17:25)best~girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پخخخوول:> کجا بودی عوضی:////////

خو من زیاد فلش نمیام ^_^خیلی خوب شد ک دیدمت!عجب سوپرایزی بودBig Grin
و بعد از چند دقیقه این بحث ادامه دارد :|

سَلام :|
 سپاس شده توسط Navisa. ، *Nafas* ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(27-08-2014، 17:27)Armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 17:18)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع چ جالب مام اصن یادمون رفته بود تو رو پسرکم :v
خب خداروشکر =))
بیشوزه نــامرد :/
از پــدر مادر هیچ خیـــری وختی من نبینم انتظــار داری دیگرانو اهریمن نبینم ؟ :///

نه والا!
اهریمن ببین :v
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 111۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 111

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان