امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(27-08-2014، 21:03)~BoOoY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:00)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر ور ور کرد |: اعصابم از دست خیلیا خورده ._. خیلیا

تو بـاز بــ گـ آ رفتی ؟
ب (به)
گ ( گفتگو)
آ (آزاد )

مآ خیلی جآهآ رفتیم عمو جون |: نمیدونستی جهنمم یه سر زدیم |: فضآش سنگین بود مهآجرت کردیم این روزا تو جهنمم خودشونو میگیرن |: قسمت باشه خدمت شما هم میرسیم |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 137
 سپاس شده توسط an idiot ، ~BoOoY~ ، ~~SARA:HIVA~~
آگهی
(27-08-2014، 21:07)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:06)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:00)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*yasna* ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*احسان* ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@yeganeh ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
dokhtare bala ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Donya Garmoosa2 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
First Star ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
frost ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mohammad 77 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~BoOoY~ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~~SARA:HIVA~~

(27-08-2014، 21:01)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حميد >_<

محمد بهش زنگ بزن >_<

(27-08-2014، 21:03)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:02)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:00)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا نکونه آبجی
بابا بیخیلی از دنیای مجردیت فیض ببر فکرشم نکن
دیروز گفت بیا دوس شیم گفتم نه خیلی سخ بود
از دیروز حالم خرابه
خیلی دوسش دارم بخدا

ای بابا...
اون چی؟؟ والا سرانجامی نخواهد داش جز اینکه خودتو زجر بدی
باورکن
میدونم ولی بازم دوسش دارم
میدونی دوست پسرداییمه شمارمو داره هی اس میده
چیکار کنم؟

پاسخگو نباش
حالا برا مشاوره ی بیشتر بیا پخ اینجا پسر زیاده یاد میگیرن گول ما دخترا رو دیگه نمیخورن >_^
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~
(27-08-2014، 21:09)~BoOoY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خستــم .

دلم میخواد مث معتـآدآ لش بشم . برم بخوابم تو تختم اصن .

حـوصلم لگـد میخواد .

هعـی .

خـدانگهدار همه .

-__-

میشی لَش (..)

فِظ (..)
 سپاس شده توسط an idiot ، βΑllεяiηΑ♡ ، ~BoOoY~ ، ~~SARA:HIVA~~
(27-08-2014، 21:09)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:08)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یارو بو9وی کیه؟kaffe2
ایمان

یکی بیاد به این جایزه بده .

خدا ... برم کلمو بکوبم به دیوار . -_-

بای.
 سپاس شده توسط Y.a.S.a.M.i.N ، βΑllεяiηΑ♡ ، ~~SARA:HIVA~~ ، an idiot ، Mohammad 77
رمان تسخیر زندگی چقدر ترسناکه :|

من امشب خوابم نمیبره :|
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، βΑllεяiηΑ♡ ، ~~SARA:HIVA~~ ، an idiot
(27-08-2014، 21:08)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:06)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:03)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:01)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام -_-
بچه ها ی سوال من خیلی رو مختونمUndecided
اگع اینطوریه دوس دارم ی ثانیه دیع اینجا بمونمUndecided
لطفا جواب بدید
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*yasna* ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*احسان* ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@yeganeh ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
amir303 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Donya Garmoosa2 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
First Star ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
frost ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mohammad 77 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~~SARA:HIVA~~ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سارا بهرامپور

بعضی وقتا رو مخی ._.

در حالت عادی نه :|
برم راحت ترید یا نرم؟Undecided
(27-08-2014، 21:04)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:01)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام -_-
بچه ها ی سوال من خیلی رو مختونمUndecided
اگع اینطوریه دوس دارم ی ثانیه دیع اینجا بمونمUndecided
لطفا جواب بدید
amir303 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~~SARA:HIVA~~ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سارا بهرامپور

نه

ممنونUndecided
موندی دیگه
نظر شیوا هم مهمه برام شیوا؟
(27-08-2014، 21:09)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:06)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بمون (..)

(27-08-2014، 21:07)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فضآ سنگینه |: همه خودشونو میگیرن |:

من بالام :| آ آ من بالام :|
باشUndecided
 سپاس شده توسط First Star ، ~~SARA:HIVA~~
(27-08-2014، 21:09)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بمون (..)

(27-08-2014، 21:07)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فضآ سنگینه |: همه خودشونو میگیرن |:

من بالام :| آ آ من بالام :|

تو بـآلآیی (= جآت پیش خودمه |: تو فرق فوکولی |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 137
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، First Star ، ~~SARA:HIVA~~
بهتره .-.
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، First Star ، Mohammad 77
(27-08-2014، 21:10)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:07)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:06)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:00)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

dokhtare bala ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~BoOoY~ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~~SARA:HIVA~~

(27-08-2014، 21:01)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حميد >_<

محمد بهش زنگ بزن >_<

(27-08-2014، 21:03)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 21:02)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا نکونه آبجی
بابا بیخیلی از دنیای مجردیت فیض ببر فکرشم نکن
دیروز گفت بیا دوس شیم گفتم نه خیلی سخ بود
از دیروز حالم خرابه
خیلی دوسش دارم بخدا

ای بابا...
اون چی؟؟ والا سرانجامی نخواهد داش جز اینکه خودتو زجر بدی
باورکن
میدونم ولی بازم دوسش دارم
میدونی دوست پسرداییمه شمارمو داره هی اس میده
چیکار کنم؟

پاسخگو نباش
حالا برا مشاوره ی بیشتر بیا پخ اینجا پسر زیاده یاد میگیرن گول ما دخترا رو دیگه نمیخورن >_^
نه همینجا بحرفیم حوصله پ.خ ندارم
وااااای خدا دارم دیوونه میشم
(:
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~ ، an idiot ، bOoOoOy
ماشاالله همه هستن
افرین افرین راضیم ازتون25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
در زندگی مهم نیست به کجا سفر میکنید مم این است که با چه کسی سفر میکنید.
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان