امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

کسی با ما هم کاری نداره بهتره رفع زحمت کنیم <__>
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 168
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، an idiot ، تنها10 ، bOoOoOy
آگهی
(27-08-2014، 22:41)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 22:40)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 22:37)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 22:36)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 22:31)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فریما~~>البته که نه سال بعد اولم
امیر~~>خو ینی چی؟

دیوار ندارین دم دستتون؟؟!!
...
بچه کجایی غزاله؟
استارا تو گیلانه

امیر فکر نمیکردم اینقد درس خون باشی
میخواستی فک کنی-_____-
معذرت

(27-08-2014، 22:40)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 22:37)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 22:36)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 22:31)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فریما~~>البته که نه سال بعد اولم
امیر~~>خو ینی چی؟

دیوار ندارین دم دستتون؟؟!!
...
بچه کجایی غزاله؟
استارا تو گیلانه

امیر فکر نمیکردم اینقد درس خون باشی

خب الحمدلله بعد ازسوالات متعدد از سرشب جواب دادی:cool:
نمیدونستم نمیدونی

بهم نگفته بودی!!
نمدونم شایدم یادم رفته
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، سارا بهرامپور ، تنها10 ، bOoOoOy
(27-08-2014، 22:36)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک تیزهوشان میرم-_______-

بابا ماشاالله من که یه سال اول راهنمایی اون جا بودم یعنی یه ساله مردم و زنده شدم
انشاالله خدا کمکت کنه
چه رشته میخوای بخونی
در زندگی مهم نیست به کجا سفر میکنید مم این است که با چه کسی سفر میکنید.
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، تنها10
(27-08-2014، 22:42)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف بزن من سپاس بدم .-.
 سپاس شده توسط an idiot ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، تنها10
(27-08-2014، 22:42)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کو کار ؟
بوگو تا همکاری به عمل بیاد
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، تنها10
فریما در هر حال ببخشید
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، an idiot ، تنها10 ، bOoOoOy
(27-08-2014، 22:44)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فریما در هر حال ببخشید

میشـه بپرسم چن سـآلتع؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
 سپاس شده توسط an idiot ، تنها10 ، βΑllεяiηΑ♡ ، bOoOoOy
(27-08-2014، 22:44)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 22:36)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک تیزهوشان میرم-_______-

بابا ماشاالله من که یه سال اول راهنمایی اون جا بودم یعنی یه ساله مردم و زنده شدم
انشاالله خدا کمکت کنه
چه رشته میخوای بخونی

ریاضی فیزیک-__-
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт ، تنها10 ، βΑllεяiηΑ♡
(27-08-2014، 22:23)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 22:17)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شيوا كلا منو اسكل كردي -_-
عزیزم میس بزن دیگه>______<
[quote pid=2391308 dateline=1409167120]
(27-08-2014، 22:17)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
من تجربیم v: علاقه من تو زیست و شیمی باور نکردنیه ._. مقصد ما دانشگاه شریف V:
چندمی؟چارتا سوال بپرسم ازتkaffe2

در زمینه حیوانات V:
دوم |:
لوله گوارش گاو رو به ترتیب بگو غذا از هر جزئش چند بار عبور میکنه

خب خ ب .. Smile
لوله گوارش .-.
اطلاعات من بیشتر درباره زیستگاه جانورانه ولی شما یکم تخصصی کردیش اشکال نداره بذار کلی بگم معده چهار قسمتي / شكمبه / نگاري/هزارلا و ... اعضای دیگه اش .. Smile
بسیاری از این اعمال حالت همپوشانی دارند . Smile در حالت طبیعی صورت نمی گیرد. اعمال پپتیدی دستگاه گوارش در گونه ه ای مختلف جهت و تاثیری متفاوت دارند.Smile

یه لحظه لوله گوارش منظورت کدوم لولست ؟ Smile مری لوله کوچک / بزرگ ؟
 سپاس شده توسط an idiot ، βΑllεяiηΑ♡
(27-08-2014، 22:46)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 22:44)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فریما در هر حال ببخشید

میشـه بپرسم چن سـآلتع؟
بله 15
(:
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт ، βΑllεяiηΑ♡ ، bOoOoOy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان