امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

من اینجام
تازه دوتا از دوستام هم هستن
 سپاس شده توسط an idiot ، ×shima×
آگهی
(28-08-2014، 18:36)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

who is here?

شـیوا بابـا چرا درکــ نمیکنین .

من که دیگه فعـالیت نمیکنم -__-

فقط میـام و میرم . کسی رو هم کار ندارم . مردم ازاری هم نکردم -_-

جون هر کی دوس داری بن نکن .
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، an idiot
(28-08-2014، 18:36)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود .

آخر من یه بلایی سره این دختره BŘØkəN WÏnĞŠ میـارم -__-

نخــود هر آش .

خوب شد بن کرد . اسمم مشکل داشت .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ُُBön ُBáŠŦ~

بن بُست نوشته بودم . 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ُُBön َBáŠŦ~

بن  بَـست درسته .
سلام fishing
 سپاس شده توسط ~ُُBön َBáŠŦ~ ، an idiot
*yasna*
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 82  

آواتارت cry girl

خدااااا cry girl
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mïņ̃†êR ، ×shima×
(28-08-2014، 18:40)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*yasna*

آواتارت cry girl

خدااااا cry girl
عوض کنم؟
(:
 سپاس شده توسط First Star ، ×shima×
توهیچ غلطی نمیکنیbathtime
Channel
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ُُBön َBáŠŦ~
(28-08-2014، 18:40)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*yasna*

آواتارت cry girl

خدااااا cry girl

عکسای منو اسکی رفته -_-

همه همینن >_<

خو آقا حداقل عسک برمیداری بسپاس :|

مردم بی فرهنگ -_-
 سپاس شده توسط First Star
(28-08-2014، 18:40)Raha❤️2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام fishing

ماهی گیـری ؟!

تور هم داری ؟
(28-08-2014، 18:41)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عوض کنم؟

اگه میشه ..

میبینم افسرده میشم ..

اون روزا میاد جلو چشمم
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ×shima×
هی خدا....
بیکاری ید دردیه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان