امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14

(22-10-2014، 20:51)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:49)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:45)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی میخوای فرین؟

اینو بخونم برات؟

فرین من بیسته قلبم داره وای میسته ^_^*
نه -_- خوشم نمیاد این لوس بازیا >_<
اون چیزیو که ریختی تو حلقت میخوام:>>>
(22-10-2014، 20:46)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا ادم به این سریشی ندیده بودم والا!
از ساعت چهار تاحالا گیرداده،ول کن نی!
کیانا^___^
کینی *_*
جووووونز^.^
گو*و^.^
دلم برات تنگ شده بود دخدر>.<

^____________^
میدونی چن وخ بود ندیده بودمت؟Angel

دی×ث چرا لاین ج نمیدی-_-؟
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 73

سپاس شده توسط ~KiAηA~
آگهی
(22-10-2014، 20:50)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیا کیــــــــــآ قر بده بیـــــــــــــآ

کیا کیا قر بده بیا

هووووووو،قررررررر،قررر ،قرررر!

توکه منو کاشتی رفتی
تنها گذاشتی رفتی
دروغ نگو به جز من یکی دیگه داشتی رفتی
من که تورو کاشتم رفتم
تنها گذاشتم رفتم...
حالا وااای وایی وای وای وای وای!

(22-10-2014، 20:49)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:46)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا ادم به این سریشی ندیده بودم والا!
از ساعت چهار تاحالا گیرداده،ول کن نی!

کی ._. ؟

یه بشر به نام امیر محمد/:
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، ~ُُBön َBáŠŦ~
(22-10-2014، 20:50)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیا کیــــــــــآ قر بده بیـــــــــــــآ

کیا کیا قر بده بیا

روانی -__-

:>

دادی آخر ؟

(22-10-2014، 20:50)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم Smile

! بش بگو حرفتو گوش میده .
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، ~KiAηA~ ، Mohammad 77
ممد خوب ایسی؟ .________.
 سپاس شده توسط Mohammad 77
(22-10-2014، 20:48)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:47)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ツBlack staR ' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا من همیشه مهم بودی ._. ..

_-_

چی شده ._. ؟

من میخوم فقد واسه یکی مهم باشم ._.

ولی نیستم .___________.
پسر یا دختر :| ؟

واس من مهمی >_< ! ..

قطعا پسر (..)

تو هم واسه من مهمی .__.*

ولی میخوام واسه اون مهم باشم .-.
(22-10-2014، 20:53)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد ب کیا اطلاعات نده میخواد بیاد خونتون D: !!

سعادتشو دارن؟._.*
(22-10-2014، 20:53)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:47)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:42)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:36)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:33)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها لباساتونو بپوشید ممد اومد .______.*

مد نبودی ببینی شهر آزاد گشته
.....
بقیشو بلد نیستم .__.

._______.

(22-10-2014، 20:33)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میـشنـاسـی؟؟:/

-__- ..

منظور ؟Undecided

دردِ منظور -_-

فوش دادی؟
گزارش بدم ؟ ;V

اره -__-
 سپاس شده توسط F A R ! N
(22-10-2014، 20:54)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:48)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:47)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ツBlack staR ' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا من همیشه مهم بودی ._. ..

_-_

چی شده ._. ؟

من میخوم فقد واسه یکی مهم باشم ._.

ولی نیستم .___________.
پسر یا دختر :| ؟

واس من مهمی >_< ! ..

قطعا پسر (..)

تو هم واسه من مهمی .__.*

ولی میخوام واسه اون مهم باشم .-.

فمیدم جریانو :|

بیا پ.خ ._. ..
 سپاس شده توسط First Star
(22-10-2014، 20:51)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فریـــــــــن ..الکُل ._.*
جووووووووون (=
هوووم..عرق سگی خوردی؟:|
یا ویسکی؟._.
(22-10-2014، 20:51)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:47)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:44)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:41)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتراع -_-...؟
میتراع:|...؟
میترا*_*...؟
میترا._. ...؟
میترا^-^
از وختی واتس آپمو پاکیدم ازت خبر نداشتم روانی ^_^
خوبی؟:|

جیگری ^_^

خاک :| ..

خوبم ._. تو خوبی ((: ؟

میذگره ._.
چه خبراع؟

هچی (:

شمارمو عوضیدما ..

واتس اپ ی وخ وصلیدی .. ج ندادم .. نگران نشو ._. !

شماره جدیدتو پ.خ کن -_-
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 73

سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
(22-10-2014، 20:52)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:50)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:48)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:45)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:39)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=7295&buddies=1

اره -__-

--

ممد با توامـآ -______-

صفحه قبل گفتم سرچ بگیر ببین چند تا اکانت دارم -______________-

نمیشه به ای پیت دسترسی ندارم از مدیر گفتگو ازاد بخواه Smile
این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
SomeOne × میتونه ؟؟

عمـویی یه سرچ IP بگیر ببین من چند تا اکانت دارم ؟؟ بعد اسامی اونا رو بزار ت گفتگو PLEASE  -_-

فکر کنم Smile

(22-10-2014، 20:47)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد تو رشتی؟
کدوم مدرسه میری؟._.*

اره |:
شهید بهشتی |:

شاهد نمیری؟._.*
برو شاهد._.*
کجا میشینین؟._.*

بهشتی بهتره:|

گلسار |:
 سپاس شده توسط ~KiAηA~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان