امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14

(22-10-2014، 20:59)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:58)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:56)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:54)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:53)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد ب کیا اطلاعات نده میخواد بیاد خونتون D: !!

سعادتشو دارن؟._.*

ب قول شیرازیا .. چُم شاید D:

ها،این که وگويی یعنی چه؟

هااا .. ای یَنی نَوَدانَم :>

ها ها وفهمستم/:

فرفره ،جز وایبر هیچی ندارم/:راس میگی،هم صدامو شنیدی هم عمسمو ده بار دیدی(:
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL
آگهی
مرضیییییییییییی ^___^
(22-10-2014، 20:59)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:58)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:56)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:54)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:53)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد ب کیا اطلاعات نده میخواد بیاد خونتون D: !!

سعادتشو دارن؟._.*

ب قول شیرازیا .. چُم شاید D:

ها،این که وگويی یعنی چه؟

هااا .. ای یَنی نَوَدانَم :>

ها ها وفهمستم/:

فرفره ،جز وایبر هیچی ندارم/:راس میگی،هم صدامو شنیدی هم عکسمو ده بار دیدی(:
 سپاس شده توسط F A R ! N
(22-10-2014، 20:58)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:56)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:51)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فریـــــــــن ..الکُل ._.*
جووووووووون (=
هوووم..عرق سگی خوردی؟:|
یا ویسکی؟._.
(22-10-2014، 20:51)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:47)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:44)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیگری ^_^

خاک :| ..

خوبم ._. تو خوبی ((: ؟

میذگره ._.
چه خبراع؟

هچی (:

شمارمو عوضیدما ..

واتس اپ ی وخ وصلیدی .. ج ندادم .. نگران نشو ._. !

شماره جدیدتو پ.خ کن -_-

اگ شماره ندم :> ؟

خو نده (=
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 76

سپاس بدید همتون ^_^*
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، F A R ! N
(22-10-2014، 21:04)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:53)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:50)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیا کیــــــــــآ قر بده بیـــــــــــــآ

کیا کیا قر بده بیا

هووووووو،قررررررر،قررر ،قرررر!

توکه منو کاشتی رفتی
تنها گذاشتی رفتی
دروغ نگو به جز من یکی دیگه داشتی رفتی
من که تورو کاشتم رفتم
تنها گذاشتم رفتم...
حالا وااای وایی وای وای وای وای!

(22-10-2014، 20:49)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:46)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا ادم به این سریشی ندیده بودم والا!
از ساعت چهار تاحالا گیرداده،ول کن نی!

کی ._. ؟

یه بشر به نام امیر محمد/:

کیا تو بیا با من بریم مدرسه ما
تو خیلی به درد من میخوری!
علی رم بیار ;V

حالا بییاااااااااااااااااااااا
زدی دستی دستی قفله قلبمو شکستی
حالا آروم آروم توی دلم نشستی
تو چشمات چ داری که رو دلم اثر میذاری؟
بگو دوسم داری حالا باید بری بیاری!
حالا دستاتو بده به من ....

بسه
حالا قررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

مدرسه ما بهدره._.
امرو تو کلاس اینگیلیسی میخوندم،دوسم گف صدات چه نازه،خر ذوقیدم._.

ممد._.*
یه عکس بدم..ببین میشناسی..داداشمو..شاید دیده باشی..
 سپاس شده توسط hanie directioner
(22-10-2014، 21:06)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:58)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:56)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:51)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فریـــــــــن ..الکُل ._.*
جووووووووون (=
هوووم..عرق سگی خوردی؟:|
یا ویسکی؟._.
(22-10-2014، 20:51)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2014، 20:47)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میذگره ._.
چه خبراع؟

هچی (:

شمارمو عوضیدما ..

واتس اپ ی وخ وصلیدی .. ج ندادم .. نگران نشو ._. !

شماره جدیدتو پ.خ کن -_-

اگ شماره ندم :> ؟

خو نده (=

باش :>
خوبه خوبه !
فردا مدرسه ندارید راحتید :پولی من بدبخت دارم :|
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 76
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
şłm :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، ✘v!☻lent girl✘ ، ~KiAηA~ ، F A R ! N
درود به پلنگای جامعه :V
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ~KiAηA~ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ✘v!☻lent girl✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان