امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14

(23-10-2014، 14:35)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

D:

مرضی ببخشیــد (..*)

کیــا عــاشقتمــ ^ـ^

حــانیـه تو راجــع بــ دوستی مــا نظـر نــدِ ((: !

بابا من که کاری به شما ندارم
چرا اینطوری رفتار میکنید؟
به آدم بر میخوره خب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 116

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 116
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
آگهی
همه غریبه ها خدافظ  :|
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 116
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، hanie directioner ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(23-10-2014، 14:35)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروفایلم رو برا مدیریت اماده کردم:|
دیگه وختشه(..)

همچین میگه انگار پابه ماهه رفته برا بچش سیسمونی خریده Shy

(23-10-2014، 14:38)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همگی فعلن داففففطظ

نرو >__________________<
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 116

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 116
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(23-10-2014، 14:41)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 14:35)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروفایلم رو برا مدیریت اماده کردم:|
دیگه وختشه(..)

همچین میگه انگار پابه ماهه رفته برا بچش سیسمونی خریده Shy
اونقدری که من برا مدیریت هیجان زدم برا بچم نمیشمBig Grin
برامـ مهمــ نیسـت بر بخــورـه (: !!

کــارای بدتــر این کردی ..

کلا برامـ مهمـ نیستی ..

خدافظـ همـــه ! ((:
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
(23-10-2014، 14:40)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه غریبه ها خدافظ  :|
بودی حالا:|
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، hanie directioner
این میز و صندلی به هیشکی وفا نمیکنه اهورا (:
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 116
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، hanie directioner
(23-10-2014، 14:39)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 14:37)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 14:35)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 14:33)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 14:29)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم لیست نیست .. :| .. !

الان نوشیکا منو حذفیده ! :|

ک چی ؟ .-.

بازم نوشیکاس دیه ._.
راس میگه ..این حرفو خیلی وخ پیشا خودم ب مرضب زده بودم..
مهم لیست نی...مهم دوستیه...

آره .. ._.

یادته ؟ ^_^

ولی خُ اینکه حذفم کرده میدونم زیر سر کیه :V

ب هر حال (: مهم نیست ._.
یادمه._.*
منو میگی؟
خخ

تو ک گُلی (: ..

نه خودش میدونه کیه !
 چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 116کی بوده !! خودش اعتراف کنه !!! چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 116
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، hanie directioner
(23-10-2014، 14:43)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این میز و صندلی به هیشکی وفا نمیکنه اهورا (:
میز و صندلی؟:|

منو تو جمع این زامیبا تنها نزار دادا:v
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
سلامـ سلامـ کی ماهِ کی ستاره ؟ :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 116
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، .__.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان