امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17

(05-11-2014، 21:39)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

XXX
XXX
کدومش?? 

xxx ? TongueTongueTongue
ها ها ها 
شیوا اینو محروم کن داره کارای بد تو فلش می کنه Big GrinBig Grin25r30
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 28
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Son of anarchy ، hanie directioner
آگهی
(05-11-2014، 21:39)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:38)negar khunom نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها به نظرتون موافقثید من یه نظر سنجی بزارم برای باز شدن اکانتم !؟

شما ساکت بحساب شما سره فرصت میرسم 

من رفتم این شد دیگه الان عوض میشیدBig GrinBig Grin
:| نباید بگی ساکت اید بگی فعلا چیزی نگو اخه کی دلش میاد به مظلوم حسنی ظلم کنه :|
 سپاس شده توسط Son of anarchy
(05-11-2014، 21:39)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

XXX
XXX
کدومش?? 

سبز که نمیشه ادمینه

ابیم بچه ها میگن نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Brooklyn Baby ، CTG
(05-11-2014، 21:39)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:36)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:36)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:34)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رنگا واسه چیه :|

نمی دونم ولی هرکی نظر می ده یه فحشی بارش می کنم Big Grin

دعا کن دستم بهت نرسه
مطمئن باش اگه برسه نابودت میکنم ._.

چرا دادا ؟

الان بهت میگم :|
فقطم زورم به تو و علی میرسه :|
حیف که ممد مدیره -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 28

سپاس شده توسط Son of anarchy ، Aiden Pearce
Blush

:|
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 28
 سپاس شده توسط Son of anarchy
2 تا خبر دارم براتون
1- من 4 تا بیت جدید ساختم
2- یه اهنگ خوندم Big Grin LXD
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Son of anarchy
(05-11-2014، 21:40)negar khunom نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:39)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:38)negar khunom نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها به نظرتون موافقثید من یه نظر سنجی بزارم برای باز شدن اکانتم !؟

شما ساکت بحساب شما سره فرصت میرسم 

من رفتم این شد دیگه الان عوض میشیدBig GrinBig Grin
:| نباید بگی ساکت اید بگی فعلا چیزی نگو اخه کی دلش میاد به مظلوم حسنی ظلم کنه :|

ظر سنجی نمی خواد من بهت رای میدم 
(05-11-2014، 21:40)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:39)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:36)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:36)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:34)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رنگا واسه چیه :|

نمی دونم ولی هرکی نظر می ده یه فحشی بارش می کنم Big Grin

دعا کن دستم بهت نرسه
مطمئن باش اگه برسه نابودت میکنم ._.

چرا دادا ؟

الان بهت میگم :|
فقطم زورم به تو و علی میرسه :|
حیف که ممد مدیره -_-
علی 2 کتک خورش ملسه Big Grin
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 28
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، Son of anarchy
(05-11-2014، 21:39)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:38)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
شیوا راهی نی زودتر از محرومیت در آد ؟ :|
دوهفته bathtime

خیلی خب ! /:

بعد از این دو هفته چیکار کنم ؟ :|

رمز و خودِ صابر عوض میکْنه ؟

نه دیگه از ایمیلت باید بگیری
Channel
 سپاس شده توسط دخی مخی ، Son of anarchy
(05-11-2014، 21:38)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:35)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:34)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:30)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبی نه ..

ی جوریه -_-

اینچطور؟

این خوبــــــه ^__^

((:
سلیقه خودمه آ ! ^ـــــــــ^
(05-11-2014، 21:35)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخی مخی

مُـخی؟؟یَنـی رُو مُخـی؟؟

الـان رو مُـخـی :V
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Son of anarchy
(05-11-2014، 21:40)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

XXX
XXX
کدومش?? 

سبز که نمیشه ادمینه

ابیم بچه ها میگن نه
طلایی?!
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان