امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17

(06-11-2014، 17:32)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:25)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:23)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
سلام شیوا خانوم 
ای جانم ایشون چه با ادبن kaffe2

شیوا خانم یه ذره توهین آمیزه ! :|

بهتر نبود بگه .. خانم شیوا ! ؟ ..
نمیدونم والا من توهین نمیبینم kaffe2
من گفته بودم شیوا خانوم :| ؟
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
آگهی
(06-11-2014، 17:32)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:25)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:23)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
سلام شیوا خانوم 

آآ .. نَ !

کلا .. یه نفر بخاطر حسودی و داشتن عقده تو دلش به طرف میکه فلانی خانم :|
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.اميرحسين ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~×oLtOoN$×~ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دخی مخی ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♛ℯℛℱἁℵ♛ 2 کاربر پنهان
تکبیر:|
sghl:|
امیر._>
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Navisa.
(06-11-2014، 17:29)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:28)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:27)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:25)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:22)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هک شُدم ..

رمز دخترونه گزاشته بودی :|؟ 
من رمزم 22 تاییه :|

از اسم بگیر و تا فُش نوشتم ! ._.

:|
HeartHeartHeartHeartHeart

غزل يعني خاك تو سر شوهر ذليلت كنن -_-
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، Son of anarchy
(06-11-2014، 17:36)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
سلام شیوا خانوم 

آآ .. نَ !

ویژگی گ.آ هستش همه از روز  اول شاخ میشنBig Grin
شیوا ی پرسش._.
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ
(06-11-2014، 17:36)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
سلام شیوا خانوم 

آآ .. نَ !

جدی من نگفتم ؟ :| جدیدنا اخه میگم :|
یعنی چی من نمیفهم کی گفت پس :|
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
parsakhan7
این چرا هی منو لایک میزنه0_0
کیستی تو:|
(06-11-2014، 17:33)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ميشه به حميد اخطار بدم؟ .-.

دليل:گذاشتن شكل هاي گربه ي شيوا :|
عزیزم تورو گفتم اونو نگفتم کهvahidrk

به خودم اخطار بدم؟ ._.
 سپاس شده توسط Son of anarchy
mn tajeri az iran zamin,,,
bia az in shampoo ha bzan das be liket khub mishe
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 97
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
سلام (..*)
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، Navisa.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان