امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17

(06-11-2014، 18:04)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=140844

بعضی اوقات خندم میگیره از دســـت همچین آدمایــی :|||
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، سحر00
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=101959

چه خوب شد ^__^ !

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(06-11-2014، 18:04)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه دخترم ندیدی از اینا؟دفعه اولشون نیست که 
(06-11-2014، 18:04)parsakhan7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه چت روم اضافه کرد ؟Huh
flash chat
یه دس رو f5 یه دس رو mouse
Confused
چترومو داریم در موردش حرف میزنیم 
(06-11-2014، 18:04)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه پیشنهاد دارم:|
قالب رو عوض نکنید
مرسی._.
رنگشو عوض کنید

باشه حله اونو که اصلا نمیشه کله سایت میترکه
Channel
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ɪᴄᴇ
(06-11-2014، 18:04)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه پیشنهاد دارم:|
قالب رو عوض نکنید
مرسی._.
رنگشو عوض کنید

نمیشه-_-

دلم کباب شد براش |:

aquarium
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 107
 سپاس شده توسط τοxικ
(06-11-2014، 18:06)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هییم آره ^_^

خرزو و شاپور رئیس سپاهتون بودن :v

خخخ من نمیذاشتم ببریش :||

(06-11-2014، 18:06)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:4fv:..!

اینطوری نگو -_-

تازه رزی هم رئییس باغ وحش بوددد میخواستن منو گروگان بگیرننن :||||

یکی میمون بود او نیکی شیربود :|

واییی یادتونِ نورا و رزی ؟ ^_^

Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 107
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، First Star
(06-11-2014، 18:06)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا دباره با من قهر کردcry girl
:rum:عمه

بله چیه؟
Channel
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
(06-11-2014، 18:07)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=101959

چه خوب شد ^__^ !

/(^_^)\

Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 107
 سپاس شده توسط First Star
(06-11-2014، 18:08)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:06)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا دباره با من قهر کردcry girl
:rum:عمه

بله چیه؟

هیچی فقط میخواست ببینم قهری یا دوستی:|
این کلا ناک اوت شد؟:|
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=87939
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Mïņ̃†êR
(06-11-2014، 18:05)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:00)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:59)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:56)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 17:54)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداشم اهورا
تو ثابت شده ای این حرفا چیه  (:
تحول بود:v
فیس بوکی بازی دراوردیم خز کنیم:v

اسم این شبکه های اجتماعی بیگانه که میاد من اصن یجوری میشم Big Grin

اون تسبیح من دوباره کجا جاموند؟Angel
پیش حاج خانوم جا نذاشتین?:v

نه بابا حاجیه خانوم به این چیزا کار نداره  ((=
دس ایسانه:v
ایسان تسبیح اغا رو پس بده
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان