امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17

دَس بِ سِپاسا خوب شُدِها
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 111
 سپاس شده توسط سحر00 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
آگهی
(06-11-2014، 18:15)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:09)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:08)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:06)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا دباره با من قهر کردcry girl
:rum:عمه

بله چیه؟

هیچی فقط میخواست ببینم قهری یا دوستی:|
این کلا ناک اوت شد؟:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=87939
مگه بچم قهر کنم؟kaffe2نه یکم راه داره هنوزbathtime
ولی هنو نبخشیدی نع؟Confused
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، سحر00 ، ɪᴄᴇ
(06-11-2014، 18:17)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .. ._.

فاطی ^_^_^_^_^
مرضی مننن /^_^\

اه عزیزانممم .__.
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، سحر00 ، First Star ، Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє
(06-11-2014، 18:16)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پخخخ .___.
این بچه خیلی حلال زادس!
امروز همش تو فکرت بودم(:
 سپاس شده توسط سحر00 ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(06-11-2014، 18:16)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی جرعت کرده اواتاره منو به گ...آ بده:|؟؟؟

سیگار؟ اخطار 60 درصدی کم است ایا نیاز به محرومیت هست؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، سحر00
(06-11-2014، 18:16)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره دیگه کسی نی ما بهشون بخندیم و اسکول بازی در بیاره:v
[/quote]

مرسی واقعن :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 111
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، سحر00
برای بارسوم سلام میکنم ایاوکیلمHuh
دوست دارمHeart
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، Mïņ̃†êR
(06-11-2014، 18:18)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:15)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:09)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:08)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:06)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا دباره با من قهر کردcry girl
:rum:عمه

بله چیه؟

هیچی فقط میخواست ببینم قهری یا دوستی:|
این کلا ناک اوت شد؟:|
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=87939
مگه بچم قهر کنم؟kaffe2نه یکم راه داره هنوزbathtime
ولی هنو نبخشیدی نع؟Confused

نوپkaffe2
Channel
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
(06-11-2014، 18:17)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:14)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 18:13)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا نمیشه قالب انجمن به جای ابی قرمز بشه?:|

قالب وبلاگ نی که-_-
7 8 10 صفحه کد رو باس چک کرد-_-
از اونجایی که جناب اغا صابرم کمی مشغله دارن(:v)
نمیشه!
بعد این چک کرد هم ب جایی نمیرسه باس بره ی قالب جدید بگیر:|
پس بره ی قالب جدید بگیره:|
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
اواتار ツ سـُــــکـُــــــوت ツ هم سیگاره صاف زوم کردین رو من ؟؟
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان