امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17

(07-11-2014، 1:13)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:10)^PARIA^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیرتوکسی که نوشیکارومحروم کردAngry
اسخرفورالله 
:|||
 کون بزرگ برای خدا :| 
اس خر فور الله 
ASS  بزرگ FOR خدا

فحشم بلد نیستی بدی
ن پ ، لابد تو بلدی بدی :|
داری با به قول معروف با بد کسی ت انجمن در میوفتی
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 208
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
آگهی
(07-11-2014، 1:18)^PARIA^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:13)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادب داشته باشین-__-
ادب نشانه فرهنگ خانوادگیست-_-

ووووووووووی اصن مورمور شدم منقلب شدم -___-

نگفتم منقلب شی گفتم وقتی داری نکره رو باز میکنی بفهمی از نظر بقی چچ رخیتی هستی همین
حالا کیشته نمیخوام دعوا بگیرم
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(07-11-2014، 1:18)^PARIA^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:13)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادب داشته باشین-__-

با خودت ناجور درگیری یا بهتره بگم خود درگیری مزمن داری ^_^
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 208
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(07-11-2014، 1:17)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:10)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:08)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:06)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:05)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی .. اوایل همین تابستون من به آرین گفدم دورو .. ناراحت شد .. :/
از طرف من ازش معذرت بخواید .-.

جوگیر :| -__-

یه سری اومدم خودم بش بگم آف شد :|
.-.
دنیای مجازیو  با واقعی اشتب نکنید

واسه خیلیا دنیای مجازی + دوستای مجازی بهتر از واقعی شونن

اما دوستیاشم مجازیه
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
مراسم ازدواج مهی و وامیر رو دوباره برگذار میکنیم ، ساقدوش اول خودمم پ لباس ساقدوشا رو + لباس عروس من انتخاب میکنم*-_'
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 208
(07-11-2014، 1:18)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا واقعا گروهی تو لاین هست به اسمه فلش خوری ها ؟؟!!!! -_؟
والا داداش ما یکی داشتیم اسمش بود ج**های فلشخور:|
با عرض پوزش
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
ch khabare inja
من درد تو را زدست ندهم      دل برنکنم زدوست تا جان ندهم

ازدوست به یادگار دردی دارم    کان درد به صدهزاردرمان ندهم

Heart                         
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(07-11-2014، 1:20)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادب داشته باشین-__-

نگفتم منقلب شی گفتم وقتی داری نکره رو باز میکنی بفهمی از نظر بقی چچ رخیتی هستی همین

نشنیدم چی گفتی ؟
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 208
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(07-11-2014، 1:20)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادب داشته باشین-__-

پووووووف
(07-11-2014، 1:19)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:13)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:10)^PARIA^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیرتوکسی که نوشیکارومحروم کردAngry
اسخرفورالله 
:|||
 کون بزرگ برای خدا :| 
اس خر فور الله 
ASS  بزرگ FOR خدا

فحشم بلد نیستی بدی
ن پ ، لابد تو بلدی بدی :|
داری با به قول معروف با بد کسی ت انجمن در میوفتی
یه مامانم بگم ؟ :| 
(07-11-2014، 1:22)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:18)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا واقعا گروهی تو لاین هست به اسمه فلش خوری ها ؟؟!!!! -_؟
والا داداش ما یکی داشتیم اسمش بود ج**های فلشخور:|
با عرض پوزش
منو توش جون کن لعنتی D:
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان