امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه221¢

بچه ی سوال
کسی که خودشو میگیره بیشتر تو دل جا میشه یا کسی که مشتی مهربونه؟
جواب بدید مرسی
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، мoвιɴα т
آگهی
(02-12-2014، 20:50)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 20:46)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://upload7.ir/imgs/2014-12/77683611512383099273.jpg

25r3025r30

دهنت اهورا 25r30
هنر نزد ایرانیان است و بس25r30

(02-12-2014، 20:54)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ی سوال
جواب بدید مرسی
بستگی به شخصیت طرف مقابلت داره
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، F A R ! N ، ❤ஜelenaaஜ❤
(02-12-2014، 20:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 20:47)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 20:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 20:42)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 20:39)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام فرین(:

خوبی؟.-.
اره..
تو خوبی؟(:
مرسی (:
چه خبر عاقای کنکوری!؟(=
اینقد خوشم میاد به کنکوریا یادآوری میکنم که کنکورین:>
این حرفا رو من اثر نداره:v
من بابت کنکور استرس ندارم..cold
:ag54:
سلامتی
:>حرصت نمیگیره؟:|
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 17

سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(02-12-2014، 20:54)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ی سوال
جواب بدید مرسی

همیشه کسی که مهربونه ی آدم احمق محسوب میشه ولی کسی که لاشی یه آدم جذاب جمله سنگینیه :/
 سپاس شده توسط мoвιɴα т ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ~ُُBön َBáŠŦ~

بچه ی سوال
جواب بدید مرسی
بچه ها -_- 

بستگی به فردی که میخوای ت دلش جابشی داره (:
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤
(02-12-2014، 20:52)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..
سلام النا(:

(02-12-2014، 20:55)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 20:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 20:47)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 20:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 20:42)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی؟.-.
اره..
تو خوبی؟(:
مرسی (:
چه خبر عاقای کنکوری!؟(=
اینقد خوشم میاد به کنکوریا یادآوری میکنم که کنکورین:>
این حرفا رو من اثر نداره:v
من بابت کنکور استرس ندارم..cold
:ag54:
سلامتی
:>حرصت نمیگیره؟:|
نچ(((=
25r30
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، F A R ! N ، мoвιɴα т
مهربپن در حد دهاتی نه
من خودم خیلی سنگینم ولی بغضی اوقات جوگیر میشیم مهربون بازی در میارم
مبخام بدونم این مشتی بودن خوبع یا لاشی بودنه؟!
 سپاس شده توسط мoвιɴα т ، ❤ஜelenaaஜ❤
سلام!
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤
:||سلام..
چقد شلوغهههه;>>
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤

بچه ی سوال
جواب بدید مرسی
معلومه دیه خودشو بگیره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
߷ツ߷

¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 17
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 17

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان