امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه221¢

(04-12-2014، 13:20)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورای مریض . _.

یه هَفتَس دارم امتحان میدم T_T

مث خر درس میخونم ._.

غذا نمیخورم ._. کَم میخوابم ._____.

من قبلا 11 ساعت میخوابیدم >_<
 سپاس شده توسط Navisa. ، βΑllεяiηΑ♡ ، an idiot
آگهی
وااای دیر شد

بابای
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
 سپاس شده توسط an idiot ، ghgbggf ، bOoOoOy
(04-12-2014، 13:19)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 13:17)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 13:15)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 13:13)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 13:08)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 93
نمیدونم چرا تا من میام همه فرار میکنن:|
گون لولويي
اهورا لولو 
fs10
لولو؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 93
خوب هيولا  خوبه ؟؟؟
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 93
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 93 نچ
همون اهورا بهتره:v
لـــــــــــــــــــــــــــــــــولــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو ¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 93
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 93
 سپاس شده توسط ghgbggf
(04-12-2014، 13:21)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب شد اومدی..
دیشب خوابتو دیدم:پ
اب داری بزار زمین برو صدقه بنداز:|

چی کار کردم مگه ؟ :|||||||||||
 سپاس شده توسط ghgbggf
(04-12-2014، 13:21)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 13:15)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 13:12)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 13:10)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درگیری تو گل. ا  اخطار بیست درصد نیست بعداز ده بار 

همه سه روز محروم تایادبگیرید چطوری رفتارکنید 

بحث شد گزارش کنید حتی اگه مدیر بود
باز کی درگیر شده؟
شیوا اصلا به این گزارشا رسیدگی نمیشه..
من خودم چندمورد گزارش دادم..
هیچ اتفاقی نیوفتاده..
راس راس میرن و میا
الان میرم رسیدگی میکنم ازاینجا بای

شیوا تنها رو یک نفر زوم نکن (kasra77)

سه نفر اولی که بهشون اخطار دادم

به یه اندازه مقصر بودن
 (kasra77)
با نام های مختلف وارد میشه..
تا الان کلی از نامهاش بن شده..

(04-12-2014، 13:22)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 13:21)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب شد اومدی..
دیشب خوابتو دیدم:پ
اب داری بزار زمین برو صدقه بنداز:|

چی کار کردم مگه ؟ :|||||||||||
من اصولا راجبع ی نفر خواب میبینم یا میمیره یا قطع نخاع میشه:|
اون دفعه خواب مامان دوستم رو دیدم همون فرداش مرد:|
 سپاس شده توسط Navisa. ، First Star
.___________________.
به من چه رضا دعوا میکنه
من داداششم
ورش دارید بنم رو
(04-12-2014، 13:22)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 13:20)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورای مریض . _.

یه هَفتَس دارم امتحان میدم T_T

مث خر درس میخونم ._.

غذا نمیخورم ._. کَم میخوابم ._____.

من قبلا 11 ساعت میخوابیدم >_<

من شنبه امتحان دارم .. از صبه فقط 6 صفه خوندم :|

ینی مطمئنا 20 میگیرم -_- بدون شک ..
 سپاس شده توسط First Star
(04-12-2014، 13:23)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اصولا راجبع ی نفر خواب میبینم یا میمیره یا قطع نخاع میشه:|
اون دفعه خواب مامان دوستم رو دیدم همون فرداش مرد:|

:| !

من میدونستم قراره بمیرم ._.

بچه ها حلال کُن نوراتون داره میمیره :|
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، an idiot
شکلک عاری از هرگونه نوشته برخلاف قوانینهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 93
 سپاس شده توسط an idiot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان