امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه221¢

خب اقای سجاد شما جن گیر روح گیر و... به ما و دوستان تو گفتگو چه دخلی داره ؟؟!!!!!!^_-
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 207
آگهی
ملت مشکل دارن :|||

آخه نرخر تو هم سن بابامی !

اونوخ میگی از عنکبوت میترسی ..

دِهَه ..
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(10-12-2014، 22:35)ايهان سرژيک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزيز اولأ رواني خودتي دومأ اعتقاد نداري توهين نکن.برو گوگل بنويس سجاد مهشوري ميفهمي دروغه يا راست ميفهمي رواني کيه درضمن سوسول چه ربطي به عنکبوت داره داداش؟؟؟؟

اولا داداش نه آبجي |: دوما برو واسه هم رده هآ خودت شاخ بازي دربيار |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 207
پروررررررررررردگارا :|||||||||||||||||

آخه :|

من ؟ :|

کُپی منِ >_<

-_-

دُنیا ی لَحظِ بیا پ.خ :|
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(10-12-2014، 22:36)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فآطي v:

دنیآ :^
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(10-12-2014، 22:39)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروررررررررررردگارا :|||||||||||||||||

آخه :|

من ؟ :|

کُپی منِ >_<

-_-

دُنیا ی لَحظِ بیا پ.خ :|

اومدم (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 207
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
اخه تو خيلي کم رويي .....ادام اولجاخ....من موندم تو برو سرندي پيتي
خلاف قوانین :|
(10-12-2014، 22:40)[ Aνяιℓ ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-12-2014، 22:36)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فآطي v:

دنیآ :^

چه خبر؟ ..
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 207
(10-12-2014، 22:43)ايهان سرژيک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه تو خيلي کم رويي .....ادام اولجاخ....من موندم تو برو سرندي پيتي
دعا کردم برات
(:
کسي بهت ابجي نگفت گلم درضمن تو شاخ داري نه من گوس.....
خلاف قوانین :|

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان