امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه221¢

(11-12-2014، 18:34)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 18:32)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 18:29)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مرضی-__-
و سیب-__-

من میخوام تغییر کنم..

سلام..

.-.

افرین :|
تغییر بده ذره ذره منه شواون رضای بده شر س* و خ*ه کن
اهنگ پیشرو رو گفتم:|
دوره بعد نوینسدگی کیه دوستی؟^_^
:|

اوخی چه پسمل با ادبی (:

بعد از امتحانای ترم

میشه تقریبا اوایل بهمن..
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، ~Mahnaz~
آگهی
(11-12-2014، 18:36)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 18:34)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 18:32)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 18:29)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مرضی-__-
و سیب-__-

من میخوام تغییر کنم..

سلام..

.-.

(11-12-2014، 18:33)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اَمیر .. :/

چ خوب D: :|

اهنگ پیشرو رو گفتم>_<

فقط زودتر تغییر کُن راحت شیم ._.

:V

رو چشمام شما
جون بخوا(.. )

(11-12-2014، 18:37)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مرضی-__-
و سیب-__-

من میخوام تغییر کنم..

سلام..

.-.

اوخی چه پسمل با ادبی (:

بعد از امتحانای ترم

میشه تقریبا اوایل بهمن..

اوکی تنکس
من برم پیشرو ر و خفه کنم میای:V?
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~Mahnaz~ ، Navisa.
(11-12-2014، 18:37)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 18:36)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مرضی-__-
و سیب-__-

من میخوام تغییر کنم..

سلام..

.-.

(11-12-2014، 18:33)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهنگ پیشرو رو گفتم>_<

رو چشمام شما
جون بخوا(.. )

ب آقام میگم بیاد آ >_<

سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، tyjtfhdhr
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=198144&pid=2645799#pid2645799
بخدا اگه همون ی ذره رو خونده باشی-___-

(11-12-2014، 18:39)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 18:37)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..

.-.

اهنگ پیشرو رو گفتم>_<

رو چشمام شما
جون بخوا(.. )

ب آقام میگم بیاد آ >_<

ووی ووی ایش ایش ته خانَم چیکار:V
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Brooklyn Baby
اینجا نامَحرم زیاده ._.

من میرَوم .. ._.

بای :/
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، tyjtfhdhr ، Navisa.
نقل قول: اوکی تنکس

من ادم کش نیستم :|

هیییم ._.

امیر صلاحیتت رد شد :>

قاتل :/
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، ~Mahnaz~
سلام

Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Brooklyn Baby ، Navisa.
(11-12-2014، 18:41)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا نامَحرم زیاده ._.

من میرَوم .. ._.

بشین باو>_<
نامحرم خودتی
>_<

(11-12-2014، 18:41)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیییم ._.

شاید باس تورو بکشم 0_0

من اسپم میخوام>_<
5 ماهه اسپم ندادم>_<
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Navisa.
اَمیر بُرو کِتاب سوُم دبستانُ بخون میفَمی نامَحرم کیه :|

من برم ._.

خُدافظ .. :|
(11-12-2014، 18:43)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 18:41)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا نامَحرم زیاده ._.

من میرَوم .. ._.

بشین باو>_<
نامحرم خودتی
>_<

(11-12-2014، 18:41)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیییم ._.

شاید باس تورو بکشم 0_0

یا حضرت شلغم @_@

حالا که دارم خوب فکر میکنم
میبینم راست میگی (.. )

امیر برو بکشش
اگم گیر افتادی بگو من کشتمش (:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان