امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪●

(02-06-2015، 19:47)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 19:44)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 19:38)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 19:38)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَ حواسم نبود این زن فرنامه ._.

فرنام ببخشید T___T
ن این تویی ._.

زن توئه .-.
خودتو ب من نچسبون :v

:||

این زن توئه .-.

تو زنتو به من نسبت میدی .-.

تازه عکس خودتم دارم بهم میاین ._.
 سپاس شده توسط Nυмв ، Mason ، an idiot
آگهی
(02-06-2015، 19:50)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 19:47)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 19:44)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 19:38)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 19:38)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَ حواسم نبود این زن فرنامه ._.

فرنام ببخشید T___T
ن این تویی ._.

زن توئه .-.

این زن توئه .-.

کاری نکن عکس شوهرتو بزارم همه کف کنن ._.
 سپاس شده توسط Interstellar ، Nυмв ، an idiot
(02-06-2015، 20:04)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 19:50)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن این تویی ._.

زن توئه .-.

این زن توئه .-.

._.

اون که عکس توئه من شوهرم یکی دیگس .-.

میخوای بهت نشون بدم؟ .-.
 سپاس شده توسط Mason ، Nυмв ، an idiot
(02-06-2015، 20:09)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 20:04)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زن توئه .-.

این زن توئه .-.

._.

میخوای بهت نشون بدم؟ .-.
این باز خودشو چسبوند ب من .-.
 سپاس شده توسط Nυмв ، an idiot
(02-06-2015، 20:11)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 20:09)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این زن توئه .-.

._.

میخوای بهت نشون بدم؟ .-.

:|

الان عکستو پیدا میکنم .-.

من گفتم این زن فرنامه تو گفتی تویی

به من چه:|
 سپاس شده توسط Nυмв ، Mason ، an idiot
(02-06-2015، 20:17)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 20:11)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این زن توئه .-.

._.

میخوای بهت نشون بدم؟ .-.

من اول گفتم تویی :|
 سپاس شده توسط an idiot ، Interstellar ، Nυмв
(02-06-2015، 19:34)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه چیزی کشف کردم.. ._.

فریمــا نصف سوالایی که ازش میپرسی رو پاک میکنه جواب نمیده :|  جـوآب کیـو ندآدم ؟ =|

+ توهینت به کامنت رو فراموش نمیکنم ._.  گفتم که یـآدت بمـونه !

_

نظرت راجع به آلبوم جدید پینک فلوبد؟ =|  من سرم تـو درسمه فقط -__-

نمیخوای نام کاربریت رو عوض کنی؟  چـرآ چـرآ ._.

دوست داری یه دست و یه پا نداشته باشی بچت این شکلی باشه؟ ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=229273    --> اینـو به یـآد تــو گذآشتم ._. فـرنی جـونم آفـرین اینم کنف کن crazy

=|
 سپاس شده توسط Interstellar ، Mason ، Nυмв
(02-06-2015، 20:29)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2015، 20:17)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.

میخوای بهت نشون بدم؟ .-.

من اول گفتم تویی :|

من اول گفتمـ :|

زن توئه..
 سپاس شده توسط Mason ، an idiot ، Nυмв
درمورد هرکودوم از اینا 3 خط نطر بده :V 
 خودت : 

عرفان :

بیتا :

من :

ماهان :

رها : 

هانیه :

متین :

امیر چاریزما : 

امیر نات : 

کینگ جوکر :

ایمان وانتون :

صابر : 

پورمن : 

فرید :

فاطی :

ریحانا :

بهاره : 

شیوا :

مرضیه :

best girl :

رزی : 

ایسان :

ارشام :

نورا :

numb |: :

نگار gluss :

محمد 77 : 

این یارو جای منااومد |: :

سحر : 

اناهیتا :

raha مدیر بخش موسیقی : 

nafas مدیر بخش موسیقی :

مهرزاد :

اهورا :

مهتاب :

محسن :

فرین :

امیررضا :

فعلا اینا ._. 
ابن لیست ادامه دارن :> 
ناموسن درباره هر کودوم سه خط توضیح ندی میدم از رو صندلی بلندت کنن :V
 سپاس شده توسط an idiot ، Mason ، Interstellar ، Nυмв
(03-06-2015، 12:32)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درمورد هرکودوم از اینا 3 خط نطر بده :V   هـرکودوم ؟!  D:
 خودت :  خیلی بچه گلیم ^__^

عرفان : بچه خـوبیه ._.

بیتا : جیگــرم (:

من : فضـآیی  D:

ماهان : خیلی گـوگـولی من ^___^

رها : هیــز D:

هانیه :  دوشیزه رو میگی ؟! بـآ این ح است حــاجی :>  تـو دلم بهش میگم حــآنی فــوش بده :|| مـآشـآلـآ هرچی بگی فـوش میده ._.

متین : سـآنسـوریه :>

امیر چاریزما :  تیکه انــدآزِ ضـآیع کن Confused

امیر نات : کلـا پسر خـوب و مهـربونیه  (*..)

کینگ جوکر :  زن بـآبـآ Confused

ایمان وانتون :  بـآشعـور ._.

صابر :  عمـو زنجیربـآف ^__^

پورمن :  مـدیر نمونه =|

فرید :  مث اینکه شـومپت :v

فاطی : فـآطی ؟! همونی که بز بز میکنه ؟!! بـآمزه س ._.

ریحانا : کـوچـولو ((=

بهاره : مهـربون ^__^

شیوا : گــُـله ((=

مرضیه : خیلی نــآزه ^__^

best girl : بی وفــآی شتـر ._.

رزی :  گــوگـل -__-

ایسان :  قبلا نیز گفتم .. دلـش نـآزه دوسش دآرم (:

ارشام : خیلی نمیشنـآسمش

نورا : اممم ...  چتـری :>

numb |: :  پـرحرف دو عـآلم Confused  و عـآمل ضـآیع شدن من -_-

نگار gluss : کی ؟! نمیشنـآسم فک کنم ..

محمد 77 :  هم سن منه دیگه نظـری ندآرم :>

این یارو جای منااومد |: :  کی جـآی تــو اومـده ؟! :|

سحر :  چی بگم ._.

اناهیتا : نظـر خـآصی ندآرم .. کلـا اول ازش خـوشم نمیـومد ولـی الـآن دوسش دآرم (:

raha مدیر بخش موسیقی :  اممم .. درکل کم میبینمش .. به نظـرم جدی می آید .__.

nafas مدیر بخش موسیقی : جـدی نمی آید .__.

مهرزاد : خیلی نمیشنـآسم ولـی خب به نظرم شنگـول است .-.

اهورا : چقـد همه اهـورآ رو میپرسن ! :> خـوش قلبه تــو دلش هیچی نیس ._.

مهتاب :  گوگول ._.

محسن :  خیلی نمیشنـآسم

فرین :  یه بـآر بم اخطـآر دآد یـآدش بخیر .___.

امیررضا :  اولـآ که عضـو شده بـودم فک میکردم خیلی سنش بـآلـآس .. پسره خیلی لفظ قلم میومد D:

فعلا اینا ._. 
ابن لیست ادامه دارن :> 
ناموسن درباره هر کودوم سه خط توضیح ندی میدم از رو صندلی بلندت کنن :V  غلط نکن ._.
 سپاس شده توسط Mason ، Interstellar ، Mr.Robot ، eɴιɢмαтιc ، Nυмв

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  • صـنـدلـی داغ نسخه 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان