امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه َ245

(03-07-2015، 12:48)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Karae dige hm blde:|
Agha fingilish type nknin mne babakht gooshim fars ndare
Alan modira mikhan bian maro saf inn:|

به سلامتی:|

(03-07-2015، 12:50)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسهـ شما همینهـ کــِ هَس! 

توفه ای تو حالا:/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه َ245 332
آگهی
(03-07-2015، 12:41)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2015، 12:38)FᗩR!Mᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2015، 12:31)~Lσѕт Gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (: ..

سـل ._.

من آخرم اسم تـورو یـآد نگرفتم ._. :|

(03-07-2015، 12:36)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2015، 12:26)FᗩR!Mᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2015، 12:06)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روزی سه بـار بـم میگه چـی شد؟؟ قبول کرد!!

پدرومو در آورده -_-
بچه خوبیه من جای تو بودم تا از دهنش در اومده بود زنش شده بودم و نمیگفتم بهم فرصت بده|:
احمق ابله -_-

عنتر چرآ نگفتی بهم ؟ :|

اگه قبـول کنم پس مـآهـآن چی میشه ؟ .-.

هـم میترسیـدم |:
بعدش اونقد فس فس کردم که رفتـی..!
موندم جواب اینو چی بدم -_-

صنـدوقتو خـآلـی کن :|

نه .. مـآهـآن تنهـآ میمونه (*..)

جنسـش با جنس ماهان فـرق میکنه :7

بزآ امیرعلی شتر بیـآد جلـو اون بگـو :>

××

:|

بیخیـآل دوستـآن ! :|
اه حوصلم سر رفت سلام دادما!!
خداحافظ
(03-07-2015، 12:46)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر تو شـآخی واقعا!! :|||

مگه گفتم شاخم؟:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Che mozakhraf:|
Hme bahsa chert
Hme shadidan mikhan shakh boodaneshoom ro nshoon bdn:|
(03-07-2015، 12:49)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2015، 12:46)*melanie* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2015، 12:42)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2015، 12:40)*melanie* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

me too._.
vali inja ham kasi tahvil nemigire

عب نداره میگذره:| هی نقل کن خودتو جا کنی جا بیفتیXD

mohem nist avazesh ye doostay daram ba hichki avazeshoon nemikonam._.

افرین:| دوستان مجازی یا واقعی؟._.

majazi
majazi ha ba vafa tar az vaghei han>_<
sadta shoono be 1vaghei nemidam

(03-07-2015، 12:53)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Hme bahsa chert

به جان خودم شاخ نیستم:/
چقدر این بحث شاخ شدن رو جدی میگیرید ..

زندگیتونو بکنید به هم چکار دارید ..

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، an idiot ، sufiy
(03-07-2015، 12:55)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2015، 12:53)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Hme bahsa chert

به جان خودم شاخ نیستم:/

من چند وقته sufiy رو میشناسم شاخ نیست بیچاره
بای من رفتم کار دارم خدافس

سپاس شده توسط sufiy
(03-07-2015، 12:55)*melanie* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

majazi
majazi ha ba vafa tar az vaghei han>_<
sadta shoono be 1vaghei nemidam

اشتباه میکنی= ) دوستای مجازی محدودن و نمیتونن زیاد بهت کمک کنن ولی دوست واقعی کنارته و میتونه کمکت کنه من خودم یه دوست دارم خدایی تو مدرسه خیلی کمکم کرد هیچوقت هم کاری نکرد احساس تنهایی بکنم اول وارد یه جو تازه شدیم بچه ها خیلی خوششون نمیومد ازم ولی بعدا که دوستم گفت محلش بزارینو اینا بعدش باهم خوب شدیم اونا خوششون اومد ازم= )

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان