امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 «

(14-09-2015، 10:02)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 9:57)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 9:54)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 9:54)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود

درود

به به یاسمین خانوم
چقدر بزرگ شدی بابا

(14-09-2015، 9:57)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
رفتم کتابامو گرفتم

سلام زن تو کجایی تا االان تو نباید الان یه چایی دسته من بدی Big Grin

جونه ما طلاق نگیری سکه گرون شده  بخدا شوخی کردم Big Grin

رفته بودم دور دور با رفیقا Big Grin <:

مهریم چه قدر بود؟؟؟ Tongue

(14-09-2015، 10:00)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه

(14-09-2015، 9:57)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
رفتم کتابامو گرفتم

من که سر کلاس های یکی از معلمامون همیشه خواب بودم Big Grin
چطوری رتبه م اون شد الله اعلم Big Grin
خخخ
سلام(:
چه معنی داره تو با دوستات بری دور دور  Big Grin Big Grin Big Grin

? WHAT YOU KNOW ABOUT LOVE

? WHAT YOU KNOW ABOUT LIFE

? WHAT YOU KNOW ABOUT BLOOD
 سپاس شده توسط Silver Sun ، Son of anarchy
آگهی
به نظر خودم که معنی خوبی داره Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 « 117
 سپاس شده توسط Son of anarchy
نسیم؟
رتبه کنکورت چند شد؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میو :|
|:
:|
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ
(14-09-2015، 10:14)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر خودم که معنی خوبی داره Big Grin

پس چرا اصلا شوهر کردی

بیخیال عزیزم بیا یک زندگی عاشقونه بسازیم بزار قربونت برم 

ببین من یگه رفیق بازی نمیکنم بخاطره با تو بودن همه کار میکنم  میتونی از ابجیام هم بپرسی 

اقا من چند تا شوهر دارم|:؟
(14-09-2015، 10:16)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:
سلام شوهر خواهر

(14-09-2015، 10:16)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:

جیک جیک
سلام(:
(14-09-2015، 10:16)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Angry
Dodgy
Sad

(14-09-2015، 10:16)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو روزی چن بار ازدواج میکنی بد طلاق میگیری؟؟
|:
|:

(14-09-2015، 10:17)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:

جیک جیک
سلام(:

خوبی؟(:

(14-09-2015، 10:17)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:
سلام شوهر خواهر

تـو چطوری (:
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان