امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 273

(07-10-2015، 18:04)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:03)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:59)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:57)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالیم ..
تو خوبی داداش؟

عالیم ..
تو خوبی داداش؟

خدارو سکر
خوب نیستم یه غلطی کردم عین خر توش موندم-_-

چیکار کردی؟

الان که فک میکنم خیلی غلطا کردم که موندم توش یه غلط نکردم:|
مثلا 19 واحد درس تخصصی ورداشتم دهنم سرویس شده>_<
باید تا سال دیگه فوقمو بگیرم:|
یا یه چیزی ناخواسته از بابام دیدم که نمیشه گف
و خیل چیزتی دیگه که نمیشه گف p343

بیخی چه خبر؟

آخ آخ از اونا دیدی ؟ 
اشکال نداره اتفاقه پیش میاد 

علی اشکال نداره چیه؟
اسم حاجیو ریش سفید میبندن به بابای من
بد اینجوری
اه
همینو کم داشتم-_-
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، # αпGεʟ
آگهی
سلام ..
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Apathetic ، # αпGεʟ ، Medusa
(07-10-2015، 18:06)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدترین اتفاقی ک میتونه برام دوسام بیوفته عوض شدنه ..
حالا نمیدونم چی شده نصفشون همه باهم تصمیم گرفتن عوض شن !
نمونش همین اهور ..
خ حس بدیه ((:

بهتره تموم کنی این بحث عوض شدنو (:
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 273 145
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، Son of anarchy ، # αпGεʟ
دوره آخر الزمان شده |:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Son of anarchy ، Aiden Pearce
(07-10-2015، 18:07)خوشکلم که عاشق بازی وشیطنتم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:04)ємpτý gιяι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:58)خوشکلم که عاشق بازی وشیطنتم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:54)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخیـش!
خوبم تو خوبی؟
آیس پکم چطوره؟
اره عالیم ..
والا من از ایسان جان خبری ندارم
یه ماهی میشه که بهم زدیم ..

منم دو هفته ای میشه با دوس پسرم به هم زدم crying crying

25r30

مـیـخـوآی ب دآدآش عـلـی مـُعـرفـیـت کـُنـیـم ؟ :|

نه خیر لازم نکرده  Dodgy  Dodgy  Dodgy
خودم پیدا میکنم

با من دوس میشی واست ادامس خرسی میخرما(:
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، Aiden Pearce ، # αпGεʟ
من عوض نشدم ..
واقعا دلیل این حرفا رو نمیفهمم ...حتی ناراحت و دپ هم نیستم
از همیشه بهترم ..
__
خب دانشگاه خیلی جای جالبیه .. کلا از همه نظر 
نمیدونم از کجا شروع کنم .. !
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Aiden Pearce ، ḲℑℳℐÅ ، Interstellar ، # αпGεʟ
(07-10-2015، 17:55)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:54)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:52)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:51)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:46)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کیمیا ..
خوبی ؟

___

نه ارمینا جان شما رو یادم نمیاد متاسفانه ..

+

سلام ارش!(:
چچچطوری؟؟

عجب دس فرمونی دارمD:
پلیسا موندن:>>>
پز نده رو سیستم من اجرا میشه :|
:|
فقط میخواستم به ماهان خانوم روحیه بدم-_-
بد بین-_-
من اصن از این کار خوشم نمیاد-_-

البته اگه منظورت اویه که من فک میکنم:|

زر نزن داش خودمی منو تو نداریم (:
هفته بعد از رفیقم میگیرم مینصبم 
امیدوارم نصب نشه..((:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(07-10-2015، 18:07)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:04)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:03)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:59)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:57)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدارو سکر

چیکار کردی؟

بیخی چه خبر؟

آخ آخ از اونا دیدی ؟ 
اشکال نداره اتفاقه پیش میاد 

علی اشکال نداره چیه؟
اسم حاجیو ریش سفید میبندن به بابای من
بد اینجوری
اه
همینو کم داشتم-_-

دادا این یه پدیده عادیه و خودتم خیلی بهتر از من میمونی که برای هر کسی عادیه چنین چیزی 
یواشکی سر زدی یا رفتی دیدی ؟ 
حستو درک میکنم خیلی بده 
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، # αпGεʟ
(07-10-2015، 18:03)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ اره .. یک سال کامل ! :/
خودمم الان که بهش فک میکنم خندم میگیره .. چه جور تونستم یک سال رو از فلش که برام از خونواده ی خودمم مهمتر شده بود دور بمونم .. به هر حال گذشته ها گذشته !
اینبار اومدم فلش که بمونم .. البته هیچ چیزی رو نمیشه با اطمینلن گفت . خوشبختانه اون یک سال دوری از فلش برام یه فایده داشت ؛ اونم اینکه اگه یه روز برای همیشه بخوام از فلش برم یکم اسون تر باشه کارم .. و عادت داشته باشم و دوری از فلش رو تجربه کرده باشم !

(07-10-2015، 17:56)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:53)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا نداشتم ، ولی حالا دارم ..
من یک سال تموم رو از فلش دور بودم . این چند وقت مگه یادت نیست من نبودم ؟ از اوایل مرداد که فرید برگشت من رو هم با خودش برگردوند .. تقریبا کل سال 2015 رو نبودم ..
من توان دوری رو دارم .. تو نداری ؟ .-.

(07-10-2015، 17:49)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:46)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا ملیکا بیا منو تو هم چن وختی گور ب گور شیم ازمون استقبال خوبی خواهند کرد D:

فکر خوبیه D=
ولی مشکل اینه ک من تحمل دوری ر ندارم .__. ..?? 
ت داری o___O ؟

یک .. یک .. یک .. یک سال O_______O ؟؟
ن اصلا :| نمیتونم :| 
چجوری آخه O_____O ???... بیا منو ترک بده ،_،

(07-10-2015، 17:57)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:55)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا :|
تو منو سه ساعته ندیدی ؟
نقل قولت هم کردم .. ندیدی واقعا ؟ ._.
حرف نمیزنی هیچ با رفقای قدیمیت ..

سلام عزیز ..
چرا دیدم .. ولی جوابی نداشتم
خوبی ؟

اراده قوی ای میخواد ._. منم میتونم آ .. ولی خ سخته برام ._. 
اگه بخوام برم همش مهمان میام یا با ی اکانت دیگه |:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Son of anarchy ، Apathetic
(07-10-2015، 18:05)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالیم ..
تو خوبی داداش؟

عالیم ..
تو خوبی داداش؟

خدارو سکر

چیکار کردی؟

بیخی چه خبر؟

خبر سلامتی .. دیگه دانشجوام ..
خیلی محیط جالبیه فقط حیف که یکم سر به سر ترم 1 ها میزارن !

خخخ اره
چس ترم:77777
با واژش اشنایی؟؟؟؟؟؟
توهین نباشه ولی یه سری چس ترم لر اومدن کلاسمون هر جلسه باهم دعوا داریم
خوبه باز یه درسمون مشترکه-_-
چی میخونی؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان