امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 273

(07-10-2015، 18:08)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عوض نشدم ..
واقعا دلیل این حرفا رو نمیفهمم ...حتی ناراحت و دپ هم نیستم
از همیشه بهترم ..
__
خب دانشگاه خیلی جای جالبیه .. کلا از همه نظر 
نمیدونم از کجا شروع کنم .. !

سلام.. (:
چی قبول شدین؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ḲℑℳℐÅ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
آگهی
(07-10-2015، 18:07)خوشکلم که عاشق بازی وشیطنتم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:04)ємpτý gιяι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:58)خوشکلم که عاشق بازی وشیطنتم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:54)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخیـش!
خوبم تو خوبی؟
آیس پکم چطوره؟
اره عالیم ..
والا من از ایسان جان خبری ندارم
یه ماهی میشه که بهم زدیم ..

منم دو هفته ای میشه با دوس پسرم به هم زدم crying crying

25r30

مـیـخـوآی ب دآدآش عـلـی مـُعـرفـیـت کـُنـیـم ؟ :|

نه خیر لازم نکرده  Dodgy  Dodgy  Dodgy
خودم پیدا میکنم

به این مگس بالاسرم قسم میخورم تو خونه یه طوطی دارم به سه  زبون دنیا حرف میزنه 
میای ببینی  ؟
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 273 146
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، # αпGεʟ ، ḲℑℳℐÅ ، omidkaqaz
سلام غزل :|
اهورا رشتت چی بود ؟ وکالت گفتی میخونی نه ؟ ..
من عاجقه دانشگام ولی از مدرسه بدم میاد .-.
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ḲℑℳℐÅ ، omidkaqaz
(07-10-2015، 18:09)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:07)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:04)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:03)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:59)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیکار کردی؟

الان که فک میکنم خیلی غلطا کردم که موندم توش یه غلط نکردم:|
مثلا 19 واحد درس تخصصی ورداشتم دهنم سرویس شده>_<
باید تا سال دیگه فوقمو بگیرم:|
یا یه چیزی ناخواسته از بابام دیدم که نمیشه گف
و خیل چیزتی دیگه که نمیشه گف p343

بیخی چه خبر؟

آخ آخ از اونا دیدی ؟ 
اشکال نداره اتفاقه پیش میاد 

علی اشکال نداره چیه؟
اسم حاجیو ریش سفید میبندن به بابای من
بد اینجوری
اه
همینو کم داشتم-_-

دادا این یه پدیده عادیه و خودتم خیلی بهتر از من میمونی که برای هر کسی عادیه چنین چیزی 
یواشکی سر زدی یا رفتی دیدی ؟ 
حستو درک میکنم خیلی بده 

بیرون رفته بودم دیدم نشسته تو یه پرادو مشکی که من تاحالا ندیده بودمش داره بلن میکنه:|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Son of anarchy ، Aiden Pearce
(07-10-2015، 18:07)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:06)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدترین اتفاقی ک میتونه برام دوسام بیوفته عوض شدنه ..
حالا نمیدونم چی شده نصفشون همه باهم تصمیم گرفتن عوض شن !
نمونش همین اهور ..
خ حس بدیه ((:

بهتره تموم کنی این بحث عوض شدنو (:

چرا (=؟

(07-10-2015، 18:07)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..

سلام گزل .-.
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، # αпGεʟ ، ( lιεβ )
ثلام غضل:|
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، # αпGεʟ ، ( lιεβ )
(07-10-2015، 18:05)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:04)ємpτý gιяι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:58)خوشکلم که عاشق بازی وشیطنتم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:54)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 17:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخیـش!
خوبم تو خوبی؟
آیس پکم چطوره؟
اره عالیم ..
والا من از ایسان جان خبری ندارم
یه ماهی میشه که بهم زدیم ..

منم دو هفته ای میشه با دوس پسرم به هم زدم crying crying

25r30

مـیـخـوآی ب دآدآش عـلـی مـُعـرفـیـت کـُنـیـم ؟ :|

معرفی کن ماهم بابا بشیم چی کم داریم از بقیه مگ ؟ 

:||

دآدآشِ عـلـی -_-

مـگـه نـگـفـتـی دآدآشـت کـلآس سـومـه :|

مـیـخـوآد هـ*ـک هـم بـکـنـه تـآزه :|||
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، # αпGεʟ ، Aiden Pearce
(07-10-2015، 18:10)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام غزل :|
اهورا رشتت چی بود ؟ وکالت گفتی میخونی نه ؟ ..
من عاجقه دانشگام ولی از مدرسه بدم میاد .-.

سلام شادی :|
خوبه حداقل تو با من حرف میزنی .. من انگار باقالیم ._. :|
دانشگاه فقد جایی برای پیدا کردن دوست دخترو دوست پسره !
مورد داشتیم طرف برای اینکه جذب همه بشه رفته بدنسازی .. ((:
خدافظ :|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Apathetic
(07-10-2015، 18:07)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..
привет
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 273 146

(07-10-2015، 18:10)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2015، 18:08)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عوض نشدم ..
واقعا دلیل این حرفا رو نمیفهمم ...حتی ناراحت و دپ هم نیستم
از همیشه بهترم ..
__
خب دانشگاه خیلی جای جالبیه .. کلا از همه نظر 
نمیدونم از کجا شروع کنم .. !

سلام.. (:
چی قبول شدین؟
سلام ماهان جان ..
حقوق دانشگاه ازاد ..
اره شادی وکالت هستم ..
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Son of anarchy ، ḲℑℳℐÅ ، Interstellar

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان