امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287

(13-04-2016، 20:01)Marse نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2016، 19:56)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2016، 19:39)Marse نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2016، 19:34)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلانتر :|

عکس پروفایلت را نمی پسندم(:
نمیخوام به نظرت بی احترامی کنم.."
ولی کسی عکس پروفایل میزاره یعنی اون عکسُ پسندیده و مهم  نظر خودشه (( علف باید به دهن بزی شیرین بیاد که منم :| ))

خُب چرا نمیپسندی ؟ ..
._.

اگه دقت کنی من اولش نوشتم می پسندم|:

بعد ویر کردم عکس العملو ببینم (:

کِ دیدم|:

+ دری ویر و دیدی تُ؟=)
اون میپسندمُ نخوندم :|
عکس العملتم دیدی |:
نه ندیدم 
دری ویر ندیدم نه :/
 سپاس شده توسط -Demoniac-
آگهی
oh yes
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
منظورم از دری درسا بود !

به هر حال(؛
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(13-04-2016، 20:05)Marse نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم از دری درسا بود !

به هر حال(؛
درسا رو ندیدم ._.
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(13-04-2016، 20:01)Marse نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2016، 19:56)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2016، 19:39)Marse نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2016، 19:34)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی کسی عکس پروفایل میزاره یعنی اون عکسُ پسندیده و مهم  نظر خودشه (( علف باید به دهن بزی شیرین بیاد که منم :| ))

خُب چرا نمیپسندی ؟ ..
._.

کِ دیدم|:

+ دری ویر و دیدی تُ؟=)
من فک کردم خودم اشتباه خوندم :|
اقا اره من شاهد :>
(13-04-2016، 20:09)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خُب چرا نمیپسندی ؟ ..
._.

کِ دیدم|:

+ دری ویر و دیدی تُ؟=)
من فک کردم خودم اشتباه خوندم :|
اقا اره من شاهد :>

اشتب نخوندی(:

بفرما .. اینم از درسا (:
 سپاس شده توسط -Demoniac-
قسم میخوری که جُز راست شهادت ندی؟
:|||

پس درسا ایشونه ._.
اسمشُ نمیدونستم :|
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(13-04-2016، 20:11)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس درسا ایشونه ._.
بِ شرَفت سوگند یاد میکنم که جز حرف راست چیز دیگری نگویمـ ._.*

+اره منمـ
(13-04-2016، 20:11)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس درسا ایشونه ._.

قسم نخور:|

بله بله ..
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(13-04-2016، 20:16)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس درسا ایشونه ._.
بِ شرَفت سوگند یاد میکنم که جز حرف راست چیز دیگری نگویمـ ._.*

+اره منمـ

من هر موقع میخوام جواب تورو بدم کد های اضافی میان تو پیامم :|
هُویَتِت مشخص شد..! ._.
درود بر اون شرفت..

(13-04-2016، 20:17)Marse نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس درسا ایشونه ._.

قسم نخور:|

بله بله ..
شُما متهمی :|
شاهد ایشونه ._.!
 سپاس شده توسط -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان