امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287

(26-04-2016، 18:28)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2016، 18:25)زیبای تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخ

مریم(:
خوشحالم بعد از مدت ها اسمتو فهمیدم(:
مریم(:
مرمرمریم(:
مرمری(:
مَریَم(:

Smile Smile Heart
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 111
 سپاس شده توسط …Reyhaneh…
آگهی
(26-04-2016، 18:28)raya(love anime)78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2016، 18:25)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2016، 18:22)raya(love anime)78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان خوبه حداقل بهتر از قبرستون چند وقت پیشه :| 

ولی من قبرسّونو ب ثلام سلام صلام ترجیح میدم:|
ثلام سلام صلام شاید چرت باشه ولی باعث میشه کمتر حسرت گ.آ گذشته رو بخوریم :||

حدقل ابتکار بزنین... فاز ثلام سلام صلام دیگه رد شُد#.@
 سپاس شده توسط ...Maryam...
Heart من رفتم بای

بای ریحون جون
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 111
(26-04-2016، 18:31)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2016، 18:28)raya(love anime)78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2016، 18:25)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2016، 18:22)raya(love anime)78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابتکار خلاقیت میخواد...با مخ خسته ما...اگه میشد ازش استفاده کرد ک اینجا نبودیم ._____.

من به همین

سلام

صلام

ثلام 

راضیم...والا  Smile
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 111[url=//www.pinterest.com/pin/create/extension/][/url]
(26-04-2016، 18:33)زیبای تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Heart من رفتم بای

بای ریحون جون

خودافز عزیز(:

(26-04-2016، 18:34)raya(love anime)78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2016، 18:31)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابتکار خلاقیت میخواد...با مخ خسته ما...اگه میشد ازش استفاده کرد ک اینجا نبودیم ._____.

من به همین

سلام

صلام

ثلام 

راضیم...والا  Smile

دیگه دیگه ...
مشکل خودته(:
ث س ص رو دوس ندارم
صب کن دلاور بیاد ابتکار بده بهمون(:
دلآور جان مادر کوشی؟!
دلآور ..
:-) ابتکاری در صنعت فلشخور فکر خوبیه

کجاس این اسطوره دلاور؟؟؟ :-))))
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 111[url=//www.pinterest.com/pin/create/extension/][/url]
عع !
چقد خوب که دیگه از اول تا اخر سلام نمی کنید-_-*
تبریک :>
 سپاس شده توسط raya(love anime)78
دِلآوَر ._."
 سپاس شده توسط …Reyhaneh…
(26-04-2016، 19:01)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع !
چقد خوب که دیگه از اول تا اخر سلام نمی کنید-_-*
تبریک :>

صدقه سر من._.#

(26-04-2016، 19:16)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دِلآوَر ._."

نیاز شدی._.
ب طرفدارات افزوده شُدD:::::::
خوشال باش دِلآوَر ژان(:
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
من متعـلق بـه همـتونم :|
خدافـظ تا فردایـی دیـگـر..'

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان