امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】

درضمن لال خودتی نه من شما علیک خواسته بودین منم علیک دادم اگه از من نمیخواستین از اول میگفتین

سلااااااااااااااااام علیککککککککککک آجی سحر چطوری خوبی؟؟؟؟؟؟؟..خداروشکر یکی اومد

(19-12-2016، 20:03)sama.s/b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامممممممم

علیک چطوری خوبی آجی؟؟؟

علیککککککککککککککککک

علیککککک

علیککککککککک

علیککککککک

علیکککککک
کاش بیایی و واس اولین بار بهت بگم...دوستت دارم خیلی زیاد...
آگهی
(19-12-2016، 18:38)fatemeh.a* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-12-2016، 18:32)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس خطاب ه کسی که داره رواعصابم راه میره
نمیگم فراموشت کردم چون نمیتونم کسی روکه همه زندگیمومیدونه فراموش کنم
ولی میخواستم بدونی امیدم این بودکه نوروزیاسال دیگه هموببینیم که جازدی وثابت کردی حرفات دروغ محض بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】 225
وییییییی خیلی بده آدم توخماری یه موضوع بمونه Undecided

عه راستی چشمت روشن مبارک باشه امروز29ام هس
میشه6روزدیگه درسته؟؟؟ Big Grin
سلامت باشی آره شمارش معکوس شروع شد.امروزاولی روفرستادم
فاطی بدبخت شدم.بیچاره شدم بعدازدوماه انتظاراگه اینجوری بشه دیوونه میشم.مامانم گیرسه پیچ داده میگه بایدمودم ولب تابت روتحویل بدیییییcry2cry2cry2
[کاش‌میشُد بَعضیا‌رواَز‌‌مَجازی بیرون‌کِشید مُحکَم‌بَغَلِشون‌کَرد^^♡
سلام...

کسی منو یادش هَ؟
 سپاس شده توسط Interstellar
اره داداش گلم خوش اومدی نوکرتم

(19-12-2016، 20:02)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-12-2016، 20:00)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داش اسی سوت و کور کجایی دوستان تو هر پروفایلی میرم یا ناراحت یا شکست عشقی خورده

(18-12-2016، 17:04)mehrshad.1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-12-2016، 17:02)س.گ.و.ل یعنی سوگل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک...

علیکککککککک

علیک؟

به گور پدرت

اصلا سلام نخواستم از تو یکی؟

سلام نکنی کسی نمی گه لالی:/
ببینم آقا مهرشاد تو اینو به من گفتی؟؟؟ واقانم که من کمکت کردم اونوقت شما... خیلی بی ادبی به بزرگتر هات هم احترام نمیزاری اون بابامه خوشم نمیاد یکی بهم توهین کنه از این به بعد نبینم بهم توهین کردی .. هر کمکی -- بهت کردم خیر سرت Smile  Smile  با ادب باش فقط
باشه ببین دخترخانوم یه جورمیگی بزرگترهات انگارسی سالته 14سالت بیش نیست   بعدشم فکرکردی خا.. غول شکستی  اینقدربهم منت نذار عینه بچه هامیمونی فقط Exclamation

(19-12-2016، 21:25)〇ᗰᓮᗪ ᙅᖇ7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...

کسی منو یادش هَ؟

سلام 
تو هم منو یادت هس؟؟
➖⃟?•• ʙᴇ sᴜᴄʜ ᴄʀᴀᴢʏ ᴛʜᴀᴛ ʙᴇʟɪᴇᴠᴇ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ᴅᴏ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ ʏᴏᴜ ᴡᴀɴᴛ

اونقدر دیوونه باش که باور داشته باشی میتونی هر کاری رو انجام بدی
سَلآم... 
چطورید؟^ـ^ 

اااا بازم دعوآ؟!.-.
خخخخخ نه شرمنده همه عضوهای قدیمی اومدن من فقط امیدرودیده بودم بادکتر دیوونه  و یه چندتای دیگه

ای وای من Undecided
❤❤❤❤❤❤
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘
قدیما چقد خوب بود:| 

دلم واس چن سال پیش تنگ شد-.-
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED
(19-12-2016، 22:10)✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قدیما چقد خوب بود:| 

دلم واس چن سال پیش تنگ شد-.-

دیقا...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان