امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۸

(22-06-2017، 14:08)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 14:05)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترس نداره دیگه به این فکر کن میمیری اونطرفو میبینی من همش فکرم اینه زودتر اونطرفو ببینم اگه وجود داره

وجود که حتما داره

ولی من دوست دارم بیشتر زندگی کنم crying  crying
خب باشه اینجا دریاچه راه انداختی بیا خونه ما امنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، دریا17 ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_
آگهی
(22-06-2017، 14:08)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 14:06)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 14:05)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترس نداره دیگه به این فکر کن میمیری اونطرفو میبینی من همش فکرم اینه زودتر اونطرفو ببینم اگه وجود داره

اره واقعا .. تجرُبه جالبیه (: 
بعضی موقع ها از سر کُنجکاوی نزدیکه کار دسته خودم بدم :|
+ شوورت مُبارک دُختری (: ( من در جریان نبودم :| ) 

من راه کاراشو هم دارم فقط نمیشه اجرایی کرد 
بعضی وقتا میگم کاش چنتا جون داشتیم میشد امتحانشون کرد

+
هیشی دیگه طلاخم داد تموم
یا خودتُ بندازی جُلو ماشین :|
یا بری تو داعش بمب انتحاری ببندی :|
راهکارهایی دیگه ای هم هست D: 
آرع واقعن .. D: 

چرا آخه ؟ ._. 
ولی عیب ندارع .. دو روز دگ اشتی میکُنید ._. 
برمی‌گرده عزیزم (: 
 سپاس شده توسط دریا17 ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ
::
(22-06-2017، 14:13)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 14:08)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وجود که حتما داره

ولی من دوست دارم بیشتر زندگی کنم crying  crying
خب باشه اینجا دریاچه راه انداختی بیا خونه ما امنه
25r3025r3025r30مرسی

میگم چرا اینجا یهو خلوت شد:297::297::297:
   عاشق خدایی هستم
که چه بخواهیم
چه نخواهیم
دوستمان دارد Heart Heart                    
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_
(22-06-2017، 13:51)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 13:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یادم نمیاد ..!!
دوروز نبودم چشم گوشت جنبیده .. :/

کی هس حالا داماد؟!
پدریه اینحا نیست 
حالا ولم کرده فعلا بزار برگشت میگم بیاد دست بوسی
لینک بده :/

حس کنجکاوی و غیرتم داره موج میزنه..!!
:/
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، دریا17
(22-06-2017، 14:14)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرع واقعن .. D: 

چرا آخه ؟ ._. 
برمی‌گرده عزیزم (: 
ن مثلا یکی یکی رگاتو بزنی
البته راه کارهای من برای افرادی مناسب هست ک درد رو دوست دارن تو میخوای سریع تموم بشه 
+
ن دیگه مطمئنم نمیشه خیلی بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط دریا17 ، ÆMÆշЇÑζ
(22-06-2017، 13:53)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 13:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 13:44)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 13:42)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کن عربستان از اونور بزنه آمریکا هم همراهیش کنه!
داعشم بیاد این وسط!
عین مُنافقایِ دهه شصت!
این دفعه دیگه مردم اون مردم نیستن :|
دخترای اُپلاسیونی با پسرای ابرو برداشته!
:|
ناراحت نباش :V
تا خواستن بیان حضوری بکشنت
یا با بمب ، ! تو قبلش خودکشی کن
دردش کمتره :V
عزیزم عربستان تکون بخوره کره شمالی میزنه روسیه میزنه ترکیه میزنه 
مام کم همراه نداریم و جنگ جهانی سوم میشه 
البته بفنا میریم کلا
این وسط ایرانه که فقط میخواد مثبت نشون بده خودشُ!
وگرنه کشورای دیگه خیلی وقته فهمیدن برای بقاء باید دَرید! 

مام داریم میدریم ولی خودمونو فقط
من به شخصه به دیپلماسی اعتقادی ندارم :|
باید یه عده آدم اگاه و دانا که مجلس باشه! انتخاب شن!
ارسطو خدابیامرز هم عقیدش همین بود! ._.
با پارتیُ رای الکی که اصن هیچکس نمیشناسه کسیو! فقط طرف انقدر تبلیغات به درو دیوار زده که آدم موقع رای دادن اسم اون از جلو چشاش هی رد میشه
هی رِژه میره :|
به بسیج ام  خیلی پول میدن! بودجه زیاد بش میدن!
بیشتر بسیجیاشونم از اینایی ان که دنبال چیز مفت میگردن :|
البته همشون بد نیستن !
این کارایی که برای معلولا و  بچه های سرطانی میکنن! میلیاردی پول جمع میشه! 
برای زیبا سازی شهر هم اگه پول جمع میکردن ، الان تهران از نیویورک سَر تَر بود :V
اگه ترکیه چیزی بنام چهارشنبه سوری داشت انقدر تبلیغ میکرد که اصلا یه روز هم بنام روز آتش بازی' وارد تقویم میشد به غیر از ولنتاینُ هالوین :|
ایده خلاق نیست تو ایران!
یعنی کسی ام به فکر این چیزا نیست!
1_ کشورای فرا صنعتی که با فرهنگ و قادر به تولید مواد خام و مورد نیازشون هستن
2_ کشورای صنعتی مثل کره و .. امثالش
3_کشورای درحال توسعه ( ما ) :|  همون جهان سومی!

(22-06-2017، 13:59)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا عمومو کلا اقایون میگفتن ایران یه چیزایی داره تا از دور میبینن داره بمبی به سمت ایران میاد اونارو میفرستادن تا به اون بمبا برخورد کنه و اون بمبارو ازبین ببره

تازه عموم میگفت شما نمیدونین ایقد به غیر از موشکایی که توی کوه ها وزیز زمین ها هستن کلی موشک زیر دریا هم هست میگه دریا اروم ارومه ولی یهو موشک از زیر دریا میزنه بیرون

بله ایران اینجوریاست اگه میتونستن با ایران مقابله کنن سالها پیش اینکارو میکردنAngelAngelAngel

فیلم هندی :|
 سپاس شده توسط دریا17 ، _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR
(22-06-2017، 14:19)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 14:14)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرع واقعن .. D: 

چرا آخه ؟ ._. 
برمی‌گرده عزیزم (: 
ن مثلا یکی یکی رگاتو بزنی
البته راه کارهای من برای افرادی مناسب هست ک درد رو دوست دارن تو میخوای سریع تموم بشه 
+
ن دیگه مطمئنم نمیشه خیلی بده

قُرص برنج هم میشه :|
ولی خیلی بده دگ :|
نری از اینکآرا کُنیا ._. 

چیکار کردی مگ ؟ (: 
ب عنوان یک نامادری می‌تونم راهنماییت کُنم ._.#
 سپاس شده توسط دریا17 ، Mïņ̃†êR
(22-06-2017، 14:18)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 13:51)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 13:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یادم نمیاد ..!!

کی هس حالا داماد؟!
پدریه اینحا نیست 

یا ابرفرض لینک چی بدم؟؟؟
نه منظورم اینه ایران نیست
Channel
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، _Lσѕт_ ، دریا17
(22-06-2017، 14:21)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2017، 14:18)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یادم نمیاد ..!!

کی هس حالا داماد؟!
پدریه اینحا نیست 

یا ابرفرض لینک چی بدم؟؟؟
نه منظورم اینه ایران نیست

جدی جدی شوهر کردی ؟؟!!!

چرا زودتر نگفتی O__O
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، دریا17 ، Mïņ̃†êR
علی اب بیارم واست
گلوت خشک شد
   عاشق خدایی هستم
که چه بخواهیم
چه نخواهیم
دوستمان دارد Heart Heart                    
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان