امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱

(06-05-2018، 18:01)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:59)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:56)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:56)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:50)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم منظورم همین بود
ادمی که هیچ حسی نداشته باشه زنده بودنش فقط سوتفاهمه

اوه مای هارت :/

ینی الا من مُردم؟
ینی تو ام هیچ حسی نداری....بعید میدونم...خخ

دفعه بعد محرومت میکنم Telegh_01
خخخخخخخخ....زدم تو هدف....خخخخ...تو محروم کن ببین چی میشه...خخ Big Grin

هیچی نمیشه:|

(06-05-2018، 18:03)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:56)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:50)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:47)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:44)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی که مرده ای ولی نفس مکیشی

نه به نظر من پایان دنیا جاییه که

دیگه هیچ حسی نسبت به هیچ چیزی و کسی نداشته باشی

یعنی به نظر من حس تنفر هم میتونه دلیلی باشه واسه زنده بودن

اتفاقا دلیل خیلی محکیم هست

ولی وقتی دیگه حسی نداشته باشی اونوقت میشه گفت دیگه زنده نیستی |:

من تفسیر کننده ی خوبیم چقدر ||:

منم منظورم همین بود

ینی الا من مُردم؟

آدم بمیره بهتر از اینه که خل باشه ولی فک کنه که سالمه

واتس ریلیتد؟ ؟ :|
آگهی
(06-05-2018، 18:04)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:58)♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم منظورم همین بود

ینی الا من مُردم؟

ماالان هممون مرده ایم مقاومت میکنیم تو پذیرفتنش
ن اتفاقن هممون زنده ایم فقط تظاهر میکنیم که مردیم : )

(06-05-2018، 17:58)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:54)♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:51)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند سالته؟ ._.

من از اون ادماییم که کلا فهمیدنم سخته

یعنی مامانمم قشنگ نمیشناسه منو |:
مامانت سعی کرده بشناستت؟؟
+
مامان من که سعی نکرده شاید اگه سعی کنه بشه :|
+
من شناختنم آسونه یا سخت ؟!نمیدونم !

نمیدونم

من کلا تو زندگی و شناختن بقیه کنکاش نمیکنم
خوب برو ازش بپرس:|
من ی برا پرسیدم از مامانم که میدونی چجور آدمیم گف برام مهم نیست :|
خرابت کرده که ابجی (:

از این مامانا دوست دارم (:

ولی خداییش مامان من خیلی ادم پایه ای (:

امروز رفته بود مغازه میگفت یه پسره ای اومده داخل مغازه خیلی با شخصیت بود خیلیم خوشتیپ بود گوشیشم ایفون بود (:

گفتم خب؟

گفت هیچی دیگه برعکس تو بود |:
مهم نیست :|
من با مامانم مسالمت آمیز زندگی میکنم : )
ماشالا به مامانت :|
خب حتمن بوده که مامانت گفته دیگ :|
(06-05-2018، 18:05)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 18:02)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

25r30خخخخ

برا چی میخندی؟خخ

به بحث تو امیر Big Grin
 سپاس شده توسط royayebarfi
◄Iяαи►
پسری ایا؟؟
R♥
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(06-05-2018، 18:04)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:58)♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم منظورم همین بود

ینی الا من مُردم؟

(06-05-2018، 17:58)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:54)♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 17:51)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند سالته؟ ._.

من از اون ادماییم که کلا فهمیدنم سخته

یعنی مامانمم قشنگ نمیشناسه منو |:
+
+

نمیدونم

خرابت کرده که ابجی (:

امروز رفته بود مغازه میگفت یه پسره ای اومده داخل مغازه خیلی با شخصیت بود خیلیم خوشتیپ بود گوشیشم ایفون بود (:

گفتم خب؟

اوه D:

چع جالب تخریبت کرد :v
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(06-05-2018، 18:06)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 18:05)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 18:02)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

25r30خخخخ

برا چی میخندی؟خخ

به بحث تو امیر Big Grin

خخخخخخخخ...والا راس میگم دیگه...خخ Big Grin
خودشم فهمید چی شد..دیگه دنبالشو نگرفت نیگا...خخخ
R♥
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
اره خب حتما بوده |:

مامان من الکی از کسی خوشش نمیاد |:

گفتم مامان تو کفشیا |:

گفت اره ادم از یکی خوشش بیاد باید بگه |:

(06-05-2018، 18:06)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

◄Iяαи►
پسری ایا؟؟

میزنه دختر باشم؟

(06-05-2018، 18:07)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی الا من مُردم؟

+
+

نمیدونم

خرابت کرده که ابجی (:

گفتم خب؟

اوه D:

چع جالب تخریبت کرد :v
مامانم تو این کار استاده |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ 164
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
سعی کن خوب باشی به نظر مامانت بیای دیگ..
من که کلن از نظر ممانم محوم هر چن دیقه از پایین جیغ میزنه زنده ای؟؟
میگم بله بعد میره :+
(06-05-2018، 18:08)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خب حتما بوده |:

مامان من الکی از کسی خوشش نمیاد |:

گفتم مامان تو کفشیا |:

گفت اره ادم از یکی خوشش بیاد باید بگه |:

(06-05-2018، 18:06)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

◄Iяαи►
پسری ایا؟؟

میزنه دختر باشم؟
اره ب جون خودم تاالان فک میکردم دختری...خخخخ...عجب...شرمنده.
R♥
(06-05-2018، 18:07)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2018، 18:06)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

25r30خخخخ

برا چی میخندی؟خخ

به بحث تو امیر Big Grin

خخخخخخخخ...والا راس میگم دیگه...خخ Big Grin
خودشم فهمید چی شد..دیگه دنبالشو نگرفت نیگا...خخخ

بمیر Telegh_01 

@◄Iяαи►

یو آر گرلD:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان