امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به ایرانی بودنت افتخار کن

یه جا خوندم که نوشته بود از طرف کوروش.

من 20 کشور جهان رو متحد کردم بدون این که جنگی انجام بدن.

حالا از این حرفش گذشته قلمرویی که 20 کشور جهان رو در بر داره دارای نژاد ها و اقوام مخیلف است و خوب بالاخره یه پادشاه باید داشته باشه و به ناچار این پادشاه دارای یه نزاد است.
یعنی بالاخره پادشاه قلمرو 20 کشوری دارای یک پادشاه و از یک نژاد از نژادهای مختلف این سرزمین بزرگ است.(یعنی چاره دیگه ای نیست).

این حرف شما هم منطقی نیست چون خوب مثلا نادرشاه در تاریخ ایران فکر کنم زبانش اذری (یا به قول شما ترک بوده).
حالا من بیام بگم این افتخارات ترک هاست!!!

این حرف ها برگرفته از یک بینش و فرهنگ فقیرانه است.

نه خیر من هم به افتخارات نادرشاه افتخار می کنم چون از افتخارت ایران است.
یا شاه عباس صفوی که واقعا پادشاه بود(جدا از مسائل حانشینیش).

حرف آخر این که

به ایرانی بودنت افتخار کن

Smile
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، Azarbayjanliam ، FARID.SHOMPET ، آریوبرزن ، parma ، raha8919 ، aliedge ، Mr.Robot
آگهی
آقای saber من حرف شما رو قبول دارم و از کامنت آخرم عذر می خوام.

ولی این درست نیست که هموطن خودت رو با نامی که خودش به خودش نمی گه خطاب کرده و آزارش بدی.

بگو ترک نه آذری
به ایرانی بودنت افتخار کن 10
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، mina77
من افتخار میکنم ک ایرانیم ولی................SleepySleepy
=))

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
آیا می دانید ما ایرانی های نسل نو اولین مردمانی هستیم که فرهنگ و زبان خود را نفهیمیدیم و درک نکردیم؟
آیا می دانید تا به حال توی کلی وبگاه مقاله نوشتم و مطلب تحویل دادم(پیرامون فرهنگ پارس) اما آمار بازدید کنندگان خارجی بیشتر از داخلی بوده بابا یکم از این تاجیک ها یاد بگیرید می گن ما پارسی(فارسی) بلد نیستیم ولی تا دلت بخواد حرف می زنن
و بهش عشق می ورزن.

اما این یکی رو نمی شه نگفت::::::::آیا می دانید که ما یکی از تنها نژادهایی هستیم که به همه عشق می ورزیم وهمه به ما(البته به فرهنگ ها)
وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو......................................​.............................

(13-01-2012، 2:41)azarbayjanliam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای saber من حرف شما رو قبول دارم و از کامنت آخرم عذر می خوام.

ولی این درست نیست که هموطن خودت رو با نامی که خودش به خودش نمی گه خطاب کرده و آزارش بدی.

بگو ترک نه آذری
ما همیشه گفتیم هر فرهنگ برا خودش عزیزه و محترم اما شما اینو قبول نداری ما همیشه گفتیم توهین به فرهنگ های دیگه یه کار بی خود و بی هوده و............ است اما شما.... ما همیشه گفتیم ایرانی دنبال تعصب نیست چرا چون همین اقوام هستن که ایران رو ساخن منظور از اقوام ینی همه ایرانی ها اما این یکی رو نمی دونم من بعد از بررسی پارس ها به بررسی بقه اقوام پرداختم و حالا هم روی کرد ها تحقیق می کنم اما این رو بدونید نژاد پارس ینی فارس ینی آرایایی ایرانی و آرایایی ایرانی ینی هر کسی که تو تاریخ ایران سهم مثبت داشته

(13-01-2012، 5:22)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین جا قفل شدن این موضوع اعلام می شود.
با نام خدای ایران این خاک شیران ژیان دلیر
از هامان کبیر به جناب صابر بنا به کدامین قانون وبگاه این نگاشته قفل خواهد شد نه به کسی توهین شده و نه به آیینی خواهشمندیم بر روی پاسخ ها دقیق شوید نه سر عنوان ها
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، raha8919 ، FARID.SHOMPET
لطفا یه چیزی بگید که با عقل جور در بیاد.HuhHuhHuh
وقتی تنهاییم دنبال دوست می گر دیم.
پیداش که کردیم دنبال عیب هاش می گردیم.
وقتی که از دستش دادیم .
تنهایی دنبال خاطراتش می گردیم.

مراقب قلب ها باشیم.
هیچ چیز اسان تر از قلب نمی شکند.....

zZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZz
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، aliedge ، Azarbayjanliam
سلام ای هموطنان
من به این که ایرانی هستم افتخار می کنم . می دانید چرا چون در کشوری به دنیا آمدم که اولین بنیاد حقوق بشر از کشور ما درامده است و کل سازمان ملل ایالات متحده بر یک منشور کوروش ما و شعر سعدی پرپاشده است .
ولی چه فایده چون کشور های قدرتمند به ما اجازهی رشد نمی دهند ، می دانید چرا چون اگر تنها یک مدت وقت بما بدهند به جایی خواهیم رسید که دیگر کشور بزرگ امروز آرزوی قدم گذاشتن یک ایرانی در کشورشان می کنند .
پس به خود افتخار کنید.
اگر بعد از هر لبخندی هیچ وقت خدا را شکر نمی کنید؛

حقی نخواهید داشت بعد از هر اشکی از او گله مند باشید ...

پاسخ
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر
ببین قبلا خیلی چیزا داشتیم.
ولی الان توی چی اول هستیم الان چی داریم؟
من ایران رو دوست دارم ولی نمیتونم بگم بهس افتخار میکنم ولی از ایرانی بودنم ناراحت هم نیستم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Pachacuti Hirohito
ادم بایدم افتخار کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
ایرانی ها واقعا هنرمند و خلاق و اندیشمند و مهمان نواز و.......................
ماباید به ایرانی بودنمون افتخار کنیم واقعا فرهنگ دیرینه ای داریم
BlushSmileHeartHeartHeart
Khaste shodam az adamaye roye zamin Confused
پاسخ
واقعا هم.به قولM.r.s الآن چی داریم؟ واقعا هیچی!AngelSadSadSad
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامهای باستانی بانوان ایرانی
  سرشناس ترین شاهزاده خانم های ایرانی!!
  پیروز نهاوندی(دلاور ایرانی عرب ستیز)
  سنت های ایرانی در زورخانه های باستانی
  برج شبلی دماوند، نمونه منحصر بفرد هنرمعماری ایرانی+عکس
  موزه ذوالفقاری زنجان: مومیایی‌های ایرانی
  کشف بقایای اجساد 2500 ساله سربازان ایرانی در صحرای مصر
  اولین فرمانده زن ایرانی چه کسی بود؟
  کوروش توبه ماآموختی چگونه ایرانی باشم.
  شطرنج ایرانی 900 ساله در موزه نیویورک !! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان