امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴

هلیا بیا بالا .-.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_Lσѕт_
 سپاس شده توسط Interstellar ، _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ
آگهی
(10-06-2018، 21:12)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:11)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:09)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روستان حالایه حرفی زد ترورش نکنید دیگه....مجبور نیستین یکیو متقاعد کنید..کاری که فکر میکنی درسته انجام بدید
این متقاعد کردن نیست, یه چیزی گفتن ما هم جواب دادیم
مجبور نیستن بخونن.. حالا من نمیخونم راجع به بقیه هم نظر نمیدم

بیخیال ،اگه بخواییم به حرف همه حساسیت نشون بدیم فقط خودمونو اذیت میکنیم...

(10-06-2018، 21:10)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهان؟؟ 13
وایییییییییییی...
نگو دلم خونه.. crying  crying

Sad

45

بیخیال رویا الان امادگی اینو دارم زار زار گریه کنماTelegh_55
 سپاس شده توسط royayebarfi
(10-06-2018، 21:13)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:10)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:09)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهان (((:
چطوری ای عشق دیرینه ^__^ 

سلام(((:
خوبم مرسی, تو چطوری؟ (((:

انقد خر نزن -__- چرا انلاین نمیشی اصن !! حداقل ایدی تل بده حرف بزنیم )): 
عالی ..

ابن چند وقته که فقط درگیر امتحانا بودم, اصلا به بقیه درسا نرسیدم
دیگه این چند روز هم تموم بشه راحت شم
میگم بهت (((:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ
باشه ابجی..اه...لعنتی..داره به عنوان مهمان میخونه و میخنده الان..
مطمعنم یعنی.. 28
R♥
(10-06-2018، 21:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:12)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:11)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:09)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روستان حالایه حرفی زد ترورش نکنید دیگه....مجبور نیستین یکیو متقاعد کنید..کاری که فکر میکنی درسته انجام بدید
این متقاعد کردن نیست, یه چیزی گفتن ما هم جواب دادیم
مجبور نیستن بخونن.. حالا من نمیخونم راجع به بقیه هم نظر نمیدم

بیخیال ،اگه بخواییم به حرف همه حساسیت نشون بدیم فقط خودمونو اذیت میکنیم...

ترجیح میدم اذیت کنم خودم رو تا ببینم کسی انقدر حق به جانب الکی راجع به بقیه نظر میده

بهتره تو جوابشون بگیم حق باتوئه و کار خودمونو بکنیم بدون توجه حرفشون..
وقتی حق باهاشون نیست دلیلی نداره بگم حق با شماست, وقتی حرفی رو قبول ندارم
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ
(10-06-2018، 21:16)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمعنم یعنی.. 28

داداشم اینطوری نیس3
 سپاس شده توسط royayebarfi
(10-06-2018، 21:10)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهان؟؟ 13
وایییییییییییی...
نگو دلم خونه.. crying crying

:| ؟
 سپاس شده توسط royayebarfi ، Dead Silence ، Đęąđ.ğïřł ، _Lσѕт_
(10-06-2018، 21:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:16)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمعنم یعنی.. 28

داداشم اینطوری نیس3

چرا هس..ببین دیدی تا گفتم به عنوان مهمان میخونه رفت....هعیییییییییی..بی رحم p336
R♥
(10-06-2018، 21:15)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:13)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:10)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:09)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهان (((:
چطوری ای عشق دیرینه ^__^ 

سلام(((:
خوبم مرسی, تو چطوری؟ (((:

انقد خر نزن -__- چرا انلاین نمیشی اصن !! حداقل ایدی تل بده حرف بزنیم )): 
عالی ..

ابن چند وقته که فقط درگیر امتحانا بودم, اصلا به بقیه درسا نرسیدم
دیگه این چند روز هم تموم بشه راحت شم
میگم بهت (((:

من جدیدا میرم کتابخونه با دوستم .. تازه فاز درس خوندن برگشته ..
تو پ خ بده .-.
 سپاس شده توسط Interstellar ، _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ
(10-06-2018، 21:04)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 19:15)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 19:09)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 18:59)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برف کوچک

(10-06-2018، 18:49)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بغض قلم جدید بزنیم یا زوده :|

واسه من دیر لود میشه :|

ببندینش کلا ...این حجم از چرت و پرت بی سابقس واقعن

شما میتونی نخونی .. 
جاییه که حداقل هرکس هر حرفی داره میزنه دیگه مجبور نیست حرفشو تو خودش نگه داره (!)

والا من فقط کتاب میخونم :| بعضی وقتا دستم میخوره صفحش باز میشه .
حرفی که فقط باعث دلسوزی دیگران براتون میشه افتخار نداره .

صفحش که باز شد ازش بیاید بیرون
شما نه بخون نه کامنت بزار
با تفنگ کسی ایستاده بالا سرتون که مجبورتون کنه بخونید؟!

اون چرت و پرتا اصن ارزش بحث نداره که . خوش باش
"Don't tell me what I can't do"

گرگها خوب بدانند ، در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایل غریب

گر پدر مرد ، تفنگ پدری هست هنوز

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان