امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ !

(13-07-2019، 21:05)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2019، 21:01)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2019، 20:59)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2019، 20:41)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2019، 20:40)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیوانه چیه عمو جان؟
حتما یک دلیلی یا رنجشی از تیم مدیریت داره که این حرفو میگه.
شاید از تو بدش میاد بهش اخطار دادی

البته سخنان ایشان درباره مدیریت قبل از من بوده.
اره شاید

(13-07-2019، 20:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2019، 20:58)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2019، 20:56)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حله._.
چی حله بویه بارانو دیدی
اصلتو گفتم

نه ندیدم
الان داره نشون میده شبکه یک بدو بزن

حسش نیست .-.
چرا خیلی قشنگه
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! 48

آگهی
پس ببین سرت تو‌گوشیه چرا
فیلمی که توش نرگس محمدی بازی میکنه بنظرم برنامه کودکه .
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(13-07-2019، 21:11)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلمی که توش نگرس محمدی بازی میکنه بنظرم برنامه کودکه .
اره خیلی مسخرست

(13-07-2019، 21:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس ببین سرت تو‌گوشیه چرا
چرا چرتوپرت میگی اخه
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! 48

(13-07-2019، 21:13)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2019، 21:11)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلمی که توش نگرس محمدی بازی میکنه بنظرم برنامه کودکه .
اره خیلی مسخرست

(13-07-2019، 21:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس ببین سرت تو‌گوشیه چرا
چرا چرتوپرت میگی اخه

نچ نچ حرف زدن بلد نیستی؟
دوستان چرا بحث می کنید
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

(12-07-2019، 19:55)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2019، 16:35)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-07-2019، 23:10)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

م
نتایج این کنکورو قبول ندارم:/
بچها کلی تقلب کردن تو کلاس بقلی :/
کلاس ما چارتا معدل 14 بود فقط:|

تقلب؟؟؟

مراقب مگه گمج بوده اونجا؟؟

بی انصافا چجوری تقلب میکردن؟

حوزت دانشگاه فنی گیلان بود؟

اره :/
گمج نبودن پایه بودن :|

تجربی ک اینجوری بود بعد ظهر رفتم زبان
تو حیاط ی یارویی با من شوخی کردم رفتم سر ازمون دیدم مراقبمه دیگه بازم تقلب :/

دانشگاه ازاد لاهیحان .

خاک بر سر بی وجدانشون
من که ازشون نمی‌گذرم

اشغالا
حوصلمان سررفت._.
(13-07-2019، 18:46)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زاهد اونطوری که من فهمیدم همیشه شخصیت منفی داشت چطوری تو فیلم استفاده کردن نمیدونم._.

این شعر رو تو فیلم خطاب به کسی نوشت؟
شاید منظورش از رند خود شخصیت معلم بود که به شخصیت روبه رو میگه بگذر و توجه نکن

این نکته در صورتی که از واژه «تهمت» به جای «صحبت» استفاده نمی کرد قابل بحث بود. با به کار «تهمت بدنامی چند» نشان می دهد که «بدنام» را دارد در معنای واقعی خودش و نه معنای کنایی و مجازی بکار می برد. 

در فیلم اخراجی ها هم جایی که شخصیت اول فیلم موقع شهادت می گوید:

در کوی نیکنامی ما را گدر ندادند
گر تو نمی پسندی تغییر کن قضا را

نویسنده این بیت حافظ را در معنای حقیقی تعبیر کرده، در حالی حافظ همیشه نیکنامی و سلامت  را در معنایی کنایی و منفی بکار می برد و در اینجا نیز به زاهد میگوید ما را در کوی شما نیکنامان راه ندادند و این تقدیر بوده و کاریش نمی شود کرد! یعنی دارد اشعریون را که به جبر و تقدیر و خواست خدا اعتقاد افراطی داشتند ریشخند میکند که نهاد ما را از ازل این طوری سرشته اند و قابل تغییر نیست!

دقیقا چند بیت بعدتر باز هم به ریشخند می گوید:

حافظ به خود نپوشید این خرقه می آلود
ای شیخ پاکدامن معذور دار ما را

که با دارد سفسطه اعتقاد جبری اشعریون را که اکثرا شیوخ متعصب آن زمان را شکل می دادند به خودشان پاسخ می دهد. 

پی نوشت:

اشعری ها در برابر معتزله بودند. معتزله اکثر روشنفکر بودند و به اختیار و عقل اعتقاد زیادی داشتند و اکثرا هم شیعه بودند، مثل فردوسی و اسماعلیان و ابن سینا. معمولا هم با دستگاه سیاست خوب جور نبودند و روح سرکشی داشتند. در برابر اشعری ها معمولا جبری بودند و می گفتند همه چیز از اول تعیین شده و به حرکت و مبارزه هم چندان اعتقادی نداشتند. عده ای معتقدند همین اعتقاد جبری اشعریون دنیای اسلام را به انحطاط کشاند. 

(13-07-2019، 20:29)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-07-2019، 19:29)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیریت باید استعفا بدهند.

شما دلیل قانع کننده بیاری من برگه استعفام رو امضا میکنم.

من کلا وقتی مدیر و این ها می بینم حس شوخ طبعی ام گل می کند. خود به خود کرم وجودیم به حرکت در می آید و می خواهم کرم بریزم و بخندم. مدیران موجودات باحالی اند.  Heart  
انسان تنها یا موجودی فروتر از انسان است یا فراتر؛
به عبارتی یا حیوان است یا خدا. 

سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، م‍حمّد
(13-07-2019، 22:57)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2019، 20:29)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-07-2019، 19:29)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیریت باید استعفا بدهند.

شما دلیل قانع کننده بیاری من برگه استعفام رو امضا میکنم.

من کلا وقتی مدیر و این ها می بینم حس شوخ طبعی ام گل می کند. خود به خود کرم وجودیم به حرکت در می آید و می خواهم کرم بریزم و بخندم. مدیران موجودات باحالی اند.  Heart  
منم خوشم میاد ازکاین حس شوخ طبعیت، به مخالفتت با مدیریت ادامه بده Smile
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط Actinium

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان