امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲

(18-02-2020، 18:46)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 18:41)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 18:18)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 18:12)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زبان که خدایی خیلی اسونه :|

من یاد نمیگیرم.همیشه نمره داغونی میگیرم
نمیدونم واسه چی Undecided

تو اینکاره نیستی

همه همینو میگن Dodgy

دوستم راست میگه چرا کم آوردی
آگهی
(18-02-2020، 19:21)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 19:09)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 18:57)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه ادبیادت اسونه ی کمک به من بدین
وابسته های پسین و پیشین توضیح بدین
اصلا نمیفهمش؟؟

اینکه دیگه خیلی اسونه
چیزی که قبل از هسته بیاد میشه پیشین و بعدش میشه پسین

وابسته پیشین ) +هسته +( وابسته پسین)

مثال: (این)        کتاب      (خواندنی)
12هیچکس اینجور برام توضیح نداد.الکی سه سال سر این نمرم کم شد Confused
مرسی Heart  Heart  Heart  Heart
خواهش میکنم
کاری نکردم Smile
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

(18-02-2020، 18:57)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه ادبیادت اسونه ی کمک به من بدین
وابسته های پسین و پیشین توضیح بدین
اصلا نمیفهمش؟؟

وابسته های پیشین قبل اسم یا هستمون میان و وابسته پسین بعد اسم...هسته بخش اصلی اسمه ک وابسته ها بهش اضافه میشه...تعداد گروه اسمی در واقع تعداد هسته هامون هست ...تو جمله نقش های اصلی هسته هستن و تو شعر اولین کلمه ای که کسره میگیره هسته هست و وقتی کسره میگیره یعنی وابسته پسین هم داریم
اینا جزو وابسته های پیشین اسم محسوب میشن:
صفت اشاره( مثل این، آن، همین ،همان...)
صفت شمارشی(مثل یک،دو، دومین،...)
صفت مبهم(مثل دیگر،همه،هر،بعضی،برخی...)
صفت پرسشی(مثل چرا، چند، چگونه...)
صفت تعجبی( مثل چه، عجب...)
صفت شاخص(اقا ، خانم، دکتر ...)
صفت عالی (مثل باهوش ترین دختر)
صفت شمارشی دو نوع هست اصلی و ترتیبی اصلی مثل یک..دو ولی نوع ترتیبی خودش دو نوع داره ک اولیش مثل دومین و سومین ولی نوم دومش جزو وابسته های پسین اسم به حساب میاد مثل نفر دوم
صفت شاخص خیلی مهمه چون اگه کسره بگیره خودش میشه هسته مثلا اقای احمدی(اینجا هسته اقا هست احمدی وابسته) ولی اقا احمد(اینجا احمد هسته است اقا وابسته پیشین)
یه نکته ی دیگه هم اینکه اگه وابسته های پیشین بعدشون اسم نباشه خودشون نقش ضمیر میگیرن و هسته میشن
حالا وابسته های پسین:
صفت نسبی(اسم+ی مثل تهرانی)
صفت مفعولی(بن ماضی+ه مثل گفته دیده شنیده)
صفت لیاقت( مصدر+ی مثل خواندنی دیدنی شنیدنی)
صفت فاعلی( مقل گوینده، گویا، شنونده...)
ی نکره
نشانه های جمع(مثل ها و ان)

یه عالمه نکته دیگه هم بود ولی چون دستم شیکست و همینا فعلا یادم بود تا همینجا نوشتم Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
(18-02-2020، 19:17)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 16:04)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 16:02)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 16:01)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 15:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقاااااااااااا یعنی هیشکی جواب سوال منو نمیدونهههههههههههههههههه 28

مطمئنی؟؟؟؟؟
از دوستمم پرسیدم گف درسته Confused
میخوای نزنی من میترسم.اشتباه بشه گردن میوفته Sad عجب غلطی کردم

خخخخخخخخخ زدم رفتههههههههه....امروز امتحان داشتم...الان نگرانم جواب درسته یا نه...هیشکی نمیدونهههههههههههه Exclamation  crying
ینی بترین سال تحصیلی من نهم بود.هرسوالی داشتی بگو  Heart جز عربیو زبان Dodgy

خخخخخخ مرسی عزیزم لطف داری Heart

(18-02-2020، 18:31)Amir-77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 16:02)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 16:01)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 15:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقاااااااااااا یعنی هیشکی جواب سوال منو نمیدونهههههههههههههههههه 28

مطمئنی؟؟؟؟؟
از دوستمم پرسیدم گف درسته Confused
میخوای نزنی من میترسم.اشتباه بشه گردن میوفته Sad عجب غلطی کردم

خخخخخخخخخ زدم رفتههههههههه....امروز امتحان داشتم...الان نگرانم جواب درسته یا نه...هیشکی نمیدونهههههههههههه Exclamation  crying

ب منم گفتن گزینه ی 4 اختراع

یــــــــــــا خداااااااااا خودت ب من صبر بدهههههههههههه
یکی میگه سه یکی میگه چهار.....بالاخره کدووومممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(18-02-2020، 18:48)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان
مهسا جون اگه تا فردا صبر میکنی میرم از معلممون میپرسم
راستی چرا خودت نمی پرسی؟

@m.h.sa

مرسیییییی عزیزم ممنونت میشم Heart  Heart  Heart
ورقه ها رو گرفت رفت اصلا نذاشت بپرسیم ازش....بداخلاق!!!! Exclamation

خودت کدومو زدی؟؟
(18-02-2020، 19:57)Amir-77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 19:17)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 16:04)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

(18-02-2020، 18:48)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان
راستی چرا خودت نمی پرسی؟

@m.h.sa

[/quote]

خودت کدومو زدی؟؟
[/quote]

خخخخخخخخخ خودم زدم اَنقَذَ Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
(18-02-2020، 20:04)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان
راستی چرا خودت نمی پرسی؟

@m.h.sa

[/quote]

خودت کدومو زدی؟؟
[/quote]

خخخخخخخخخ خودم زدم اَنقَذَ  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
[/quote]

خب اگه اختراع تو کتابتون اختراع شده معنی شده
فک کنم میشه انقذ
@Amir-77
تو کتاب نوشته اختراع کرد...نمیدونممممم هرکی یه چیزی میگههههههههه Exclamation Sleepy
از ما که گذشت ههه
ناشناس
(18-02-2020، 20:13)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ما که گذشت ههه

هه هه هه Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Exclamation
(18-02-2020، 20:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2020، 20:13)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ما که گذشت ههه

هه هه هه Dodgy  Dodgy  Dodgy  Dodgy  Exclamation

مهسا من از ی معلم عربی پرسیدم الان
بزار جواب بده Big Grin
ی کوچولو دیگه وایسا Wink
Karlina

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان