نظرسنجی: به نظر شما مشکل اصلی جامعه ما که سبب پس رفت کشور شده چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
غرب گرایی
4.17%
1 4.17%
عدم مدیریت درست جامعه
29.17%
7 29.17%
دزدی ها و اختلاص ها
12.50%
3 12.50%
نداشتن فرهنگ و ضعف قانون کشور در اجرای آن
25.00%
6 25.00%
نظام فعلی
29.17%
7 29.17%
در کل 24 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد نسخه ۳۳5

آیا بی جنبه هستید؟
آیا الکی دعوا میکنید؟
بس کنید.....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
آگهی
(04-03-2020، 0:06)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2020، 0:04)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2020، 0:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2020، 0:01)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2020، 23:59)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به جان خودم فکر میکردین مردهTelegh_01
کی بود میگفت من بدون تو وجود ندارم! میخوام گریه کنم؟
(اقا اگه ناراحت میشید بگید من دیگه این کارمو تکرار نکنم)

آقا محمد از شما واقعا بعیده
بهتره در مورد این موضوع شوخی نکنید
لطفا
ممنون میشم
مسله ی شوخی بر انگیزی نیست

اوکیه. بزار اینم بگم دیگه تموم شه.
اخه این بنده خدا نرفته بود که برگرده! ۶ ساعت افلاین بوده دیگه.
حدیثی داریم که میگه مومن شوخ و شنگ و منافق عبوس و بد اخلاق است.
خود مهسا باید ناراحت بشه اگه واقعا ناراحت کنندس

شاید ناراحت میشده
ولی نمیتونسته جواب بده
چون حالشو نداشته

والا یه پیامی بهش فرستاده بودم(که شوخی کرده بودم توش) الان جواب داده میگه خیلی خندیدم وقتی خوندم.
من بیش از یکساله امضامو عوض نکردم. کاری نکنید که عوضش کنم و بگم : مومن شوخ و شنگ و منافق عبوس و بد اخلاق استp343

منم تو شرایط عادی اکه کسی باهام شوخی کنه کلی حال میکنم
ولی الان شوخی جواب نمیده
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

خو چ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخ برا?!
بخند بزارهمه بفهمند قوي تراز ديروزي
(04-03-2020، 0:12)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا الانا وای فایم قطع میشه

(04-03-2020، 0:12)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2020، 0:09)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2020، 0:08)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2020، 0:06)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه دیه کش نده
چیزی شده شوخی بوده
و تمام

ببخشیدا ولی طرف حساب من یکی دیگه بود

میدونم با مهدی لجی ولی الان دیه مهدی نی مهرانم

و دوم .. میدونم هرچی

من اصلا نمیدونم مهدی کیه ک باهاش لج باشم Exclamation

خخخ اونی که با این پیج انگار میخواسته بری تو لیست دوستاش
ولی بخاطر سوتفاهم رفتی تو لیست سیاه

من..استغفرلا
واضح صحبت کن

@m.h.sa
اجی جون صندق پیاماتو خالی کن قربونت Heart
Karlina
@m.h.sa
صندوقت رو خالی کن
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
حالا ولش @محمد
باشه اگه میخوای شوخی کن
من چیکار دارم والا
شاید خود مهسا دوست داشته باشه

ولی اگه امضاتو میخوای اون چیزی که گفتی بزاری من موافقم کلی میخندیم Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

(04-03-2020، 0:17)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@m.h.sa
صندوقت رو خالی کن

جواب منو بده Exclamation
Karlina
رســمـــا تـوهــّمـ
(03-03-2020، 23:22)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2020، 23:18)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2020، 23:13)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2020، 23:10)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2020، 23:00)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستش جالب میشد اگه بخوره به زمین و نسل آدمیزاد به حول قوه الهی منقرض شه
ولی ظاهرا پرتاب گرش طارمی بوده
آیدی تلتو تو پ.خ میدادی بقیشو اونجا میرفتیم ببینیم چه خاکی میشد تو سرمون بریزیم.. (;
میفهمم

خیلی جالب میشد.__.
نکته کلفتی بودD:
میگن تو تل ویروس پخش شده نیا گناه داری پدر)):
اون موقع دیگه چیز جالبی وجود نداشت در واقع،ظاهرا قراره اسیر این دنیا باشیم حالا حالاها ..
حقیقتا
من به آنتی ویروس مجهزم، هرطور دوسداری ): 
بیب بیب

جالبیش به تموم شدنش بود._.
منه نگران خودتم)):
این نیز بگذرد..
انگار بدبختیا تمومی ندارن فقط شکلشون عوض میشه بقول کیانو ریوز.
منم بخاطر همین میگم بریم تل از نگرانی درت بیارم پیشت باشم

تو خودتو درگیر این حواشی نکن-___-

نه مرسی پدر سنت بالاعه مریض میشس من غصه میخورم)":
چڑٵ رفٺێڹ؟

چرا رفتین؟

خداییش مهمونای انجمن لذّت میبرن گ.آ رو میبینن.....

مهمانان گرامی لطفا ثبت نام کنید....

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان