امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰

(23-03-2020، 19:57)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بصب رمزتو پیدا کنم اکانت این بود دیگه @Amir-77
با کمک سیف؟ چیز اقا صابر؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ρσєѕɪ
آگهی
(23-03-2020، 19:57)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیتونم پیام خصوصی بفرستم ارسالام 10 تا نشده
(23-03-2020، 20:06)Amir_77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام امیر جون اگه نمیتونی پیام خصوصی بدی از گفت وگوی ازاد استفاده کن 10تا پیام بدی پیام خصوصی برات باز میشه
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ 131
@Amir_77 ببین ایمیل هاتو بفرست اینجا

(23-03-2020، 20:16)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-03-2020، 20:06)Amir_77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام امیر جون اگه نمیتونی پیام خصوصی بدی از گفت وگوی ازاد استفاده کن 10تا پیام بدی پیام خصوصی برات باز میشه

بلده حاجی ولی الان کار اضطراری داره.....

منتظرم
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(23-03-2020، 19:24)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوما دارن مافیا بازی میکنن شبکه سلامتTelegh_00Telegh_32

(23-03-2020، 19:24)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-03-2020، 19:12)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر قدیمی برگشته   Angel

سلام بر تو نویسنده ورزشی
صابر باید از قرنطینه ممنون باشه واسه این موضوع (((:

میگم یه سوال قدیما آقا صابر نیم ساعت به صفحه اصلی انجمن زل میزد؟!

نه (:
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ 131

سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، L²evi ، Faust
(23-03-2020، 20:17)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Amir_77 ببین ایمیل هاتو بفرست اینجا

(23-03-2020، 20:16)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلده حاجی ولی الان کار اضطراری داره.....

منتظرم

ممنون از گفتنت

(23-03-2020، 20:32)# αпGεʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-03-2020، 19:24)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوما دارن مافیا بازی میکنن شبکه سلامتTelegh_00Telegh_32

(23-03-2020، 19:24)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-03-2020، 19:12)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر قدیمی برگشته   Angel

سلام بر تو نویسنده ورزشی
صابر باید از قرنطینه ممنون باشه واسه این موضوع (((:

میگم یه سوال قدیما آقا صابر نیم ساعت به صفحه اصلی انجمن زل میزد؟!

نه (:

اره قبول دارم صدرا باید از کرونا وقرنطینه ممنون باشه
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ 131
(23-03-2020، 20:32)# αпGεʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه (:

بالاخره اومـدم به درخواستت بیبی :ngh:
کلـا انگاری من تنها شخصی بودم که از قدیم تا الان زیاد اینجا پیدام نمیشد25r30
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، Faust
(23-03-2020، 20:37)Lotto نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه (:

ما دایناسورا یکی یکی داریم میایم :>
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ 131

سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، L²evi ، Faust
@محمّد
پروفایلتو دیدم روحم شاد شد ، خدا خیرت بده ! :>
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، # αпGεʟ ، L²evi
(23-03-2020، 20:39)# αпGεʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-03-2020، 20:37)Lotto نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه (:

ما دایناسورا یکی یکی داریم میایم :>

حالا چرا دایناسور؟
به ریش سفید گفتن بهمون بیشتر راضیم  25r30 
در هرصورت به جورایی حق اب و گل داریم نداریم؟
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
 سپاس شده توسط Faust ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان