امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 345 ]

(04-04-2020، 12:09)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@محمّد
شما قول دادی صفحه اول موضوعات منو سپاس کنی-_-
من غلط بکنم Undecided
تاجایی که یادم میاد گفتم اگه اونو بزاری دیگران میان سپاس میدن بهت ! الانم که چهارتا سپاس گرفتی Smile راضی باش به همین. اقا صابرم سپاس داده حتی!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط sober ، Medusa
آگهی
(04-04-2020، 12:06)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Smile

سلام عشقم Heart Big Grin
خوبی؟
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
(04-04-2020، 6:40)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی خدا...

@"Kind-girl-nafas"
@m.h.sa
@"S-T-I-N"
سحر خیز باشید تا کامروا شوید90
@"sirvan.."
من شیش بیدا شدم:ngh:تو تازه شیش گفتی شب بخیر صب بخیرcof
میمیرین دیر میخوابینdit
کلیه هاتون داغون میشهpe5

باور کن الان بلند شدم  Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

(04-04-2020، 12:12)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 12:11)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 12:06)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Smile

سلام ایسان خوبی

سلام سیروان Smile خوبم ت خوبی

اصلا خوب نیستم اه پرهام رفته پشت سرم حرف ناجور زده
(04-04-2020، 11:52)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"-HIDDEИ-"
همه هستن توهم یع دفعه بیا دیگع 11
غربت آن است که در جمعیُ جانانت نیست..
 سپاس شده توسط sober
(04-04-2020، 12:17)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Smile

سلام عشقم Heart  Big Grin
خوبی؟

سلام ماه من Heart
عالی ت خوبی Smile
چطورین با حالا Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط م‍حمّد
(04-04-2020، 12:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 12:09)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@محمّد
من غلط بکنم Undecided
تاجایی که یادم میاد گفتم اگه اونو بزاری دیگران میان سپاس میدن بهت ! الانم که چهارتا سپاس گرفتی Smile راضی باش به همین. اقا صابرم سپاس داده حتی!

گولم زدین crying
از این به بعد موصوعامو دونه دونه پ.خ می کنم:/
 سپاس شده توسط Medusa ، م‍حمّد
(04-04-2020، 12:18)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 11:52)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"-HIDDEИ-"
همه هستن توهم یع دفعه بیا دیگع 11
غربت آن است که در جمعیُ جانانت نیست..

لامصب
بابا شاعر
حالا جاناتو از کجا گیر بیارم
نآشناس
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
(04-04-2020، 12:19)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 12:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@محمّد
من غلط بکنم Undecided

گولم زدین crying
از این به بعد موصوعامو دونه دونه پ.خ می کنم:/
یعنی تا این حد برات سنگین بود؟ 
اَی خِدا
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان