امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ]

(04-04-2020، 23:08)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:06)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:03)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Itsali
بیا میخوام داستان سقوطت به زمینو تعریف کنم D:

اینو تو نباید تعریف کنیا :|

یعنی نگم یه شهاب سنگ خورد به سیاره تون که توی عرض ۴ درجه شمالی بود بعد منفجر شد و تو به دلیل نقص فنی به زمین سقوط کردی؟D:

حداقل اون قسمتش که دهه 90 میلادی رسیدم ولی تو یخ موندم و سال 2020 منو از زیر یخا پیدا کردن رو نگو
لطفا :|
 سپاس شده توسط sober
آگهی
(04-04-2020، 23:09)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:07)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:51)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرایشگاه زنونه راه انداختین:||

اره دیگه زری جان
زری بودی اره

اوه
زَرا بودمD:

خخخ
دیدیم بیکاریم بحث ارایش گاه راه انداختیم Big Grin
زرا جان قربونت
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Sirvan10_a
(04-04-2020، 23:08)₣їḡĦ₮ ₩ỌL₦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:06)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:04)₣їḡĦ₮ ₩ỌL₦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:00)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:57)₣їḡĦ₮ ₩ỌL₦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جالب  کی اولین بار عضو شدی؟
دوست داشتم بگم ۲۰۱۱ ولی ۲۰۱۵ :-| و این اکانت  Undecided
خب میشه گفت مال یه دوران بودیم!
اون موقع که تو قسمت بازی ها چتروم داشتTelegh_01
چرا همو نمیشناسیم پس؟؟
من تقریبا همه قدیمیا یادمه
چتروم یادم نمیاد !
منم جزو قدیمیا به شمار میرم 26
چجور قدیمی که چتروم یادت نیست!
اول یه چت روم خیلی کوچیک تو قسمت بازی ها داشت
بعد یه چتروم بزرگ گذاشت زیر صفحه انجمن اخر هم برش داشت بجاش گفتوگو ازاد زد
ملودی ایسان ماعده غزل امیررضا هیچکدوم یادت نیس؟
من فعالیت زیادی نداشتم اون موقع‌ها. فوقش ۱۸۰ تا اینا ارسال داشتم توی گ.ا هم چندبار سلام داده بودم.
امیررصا* ؟ بعضی وقتا میومد اینجا. الان نمیاد! اونموقع هیچکدوم از مدیرا و اعضا رو نمیشناختم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

(04-04-2020، 23:06)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:27)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدم

خاک تو سرت من پسرم به جز سر و سیبلو ابروی کل بدنم یه دونه موهم نداره تو که دختره الیاس بدبخت با تارزان ازدواج کرده

تنت میخواره هااااااااااااااااااا
پسری ک پشم نداشته باشه پسر نیس(:

پسر بودن مگه به پشه به ....... و سبیله

من نمی تونم پشم داشته باشم بخاطر ورزش های که میکنم و همچنین من به تمیزیم اهمیت میدم
 سپاس شده توسط red_Queen
(04-04-2020، 23:10)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:09)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:07)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:51)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرایشگاه زنونه راه انداختین:||

اره دیگه زری جان
زری بودی اره

اوه
زَرا بودمD:

خخخ
دیدیم بیکاریم بحث ارایش گاه راه انداختیم Big Grin
زرا جان قربونت

ای جان
نشی کِ
 سپاس شده توسط red_Queen
(04-04-2020، 23:08)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:06)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:04)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:01)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیکه میندازی الان ب من؟
بزرگواریه من مشخصه
!
نه بابا چه تیکه ای! عظمت روح شما بر جهنده‌ای مستور نیست!

جهنده؟ :|

خزنده؟

درنده؟
تو میگی اخه :-| 
جونده!
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

(04-04-2020، 23:04)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:01)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:58)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه مثل شما بزرگوار نیستن که (:

تیکه میندازی الان ب من؟
بزرگواریه من مشخصه
!

خزنده؟
برو بمیر بی خاصیت Telegh_01
Vibe
(04-04-2020، 23:11)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیکه میندازی الان ب من؟
بزرگواریه من مشخصه
!

خزنده؟
برو بمیر بی خاصیت Telegh_01

محاله جلو یه ضعیفه کم بیارم :-|
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط red_Queen
(04-04-2020، 22:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:17)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:12)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عشقم Heart

سلام اگورپگورم Heart  Blush

چطوری عزیزم؟ Heart  Big Grin

ممنون عشقممم
ط خوبی؟؟؟؟؟

اره عااالی

ستینننننننن علییییییییییییییییییی...

خداروشکر Heart
علی؟؟؟ Huh
Karlina
 سپاس شده توسط red_Queen
(04-04-2020، 23:10)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:06)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:27)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدم

خاک تو سرت من پسرم به جز سر و سیبلو ابروی کل بدنم یه دونه موهم نداره تو که دختره الیاس بدبخت با تارزان ازدواج کرده

تنت میخواره هااااااااااااااااااا
پسری ک پشم نداشته باشه پسر نیس(:

پسر بودن مگه به پشه به ....... و سبیله

من نمی تونم پشم داشته باشم بخاطر ورزش های که میکنم و همچنین من به تمیزیم اهمیت میدم
پشم ربطی ب تمیزی نداره...
من مشکلی ندارم Exclamation

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان