امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ]

نخوابیده باید پاشم برای نماز.شب خوش Big Grin
آگهی
(07-04-2020، 2:46)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 2:44)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من رفتم بای همگی
شبتون خوش

شبت خوش جیگــ ــر Wink Heart
ب قول ی عزیزی خواب منو ببینی! Big Grin Tongue
497497497497

ستین جوابه منو ندادی دیکه باشه
(07-04-2020، 2:47)اردلان جلیلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخوابیده باید پاشم برای نماز.شب خوش Big Grin

سلام اردلان جان مگه اذانه
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] 138

(07-04-2020، 2:46)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 2:44)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من رفتم بای همگی
شبتون خوش

شبت خوش جیگــ ــر Wink  Heart
ب قول ی عزیزی خواب منو ببینی! Big Grin  Tongue
497497497497

قربونت بشم عزیزم Heart
گ آ رو واقعا خراب کردن
فضای دوستانشو
توهم خواب منو ببینی Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(07-04-2020، 2:48)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من رفتم بای همگی
شبتون خوش

497497497497

قربونت بشم عزیزم Heart
گ آ رو واقعا خراب کردن
فضای دوستانشو

شرمنده آبجی تو باید منو تنبیه کنی شبتو به هم زدپ هرچی بگی قبول میکنم

(07-04-2020، 2:48)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من رفتم بای همگی
شبتون خوش

497497497497

قربونت بشم عزیزم Heart
گ آ رو واقعا خراب کردن
فضای دوستانشو

اره حیف شد !
ایشالا .. ماک از خدامونه @.@ Heart
497497
Karlina
 سپاس شده توسط red_Queen
بچه ها دلم شور میزنه شما چطور

Heart 
(07-04-2020، 2:01)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقت کردین از وقتی سیروان اومده اینجا انجمن دعوا میشه؟Telegh_26
تقریبا هر روز دعواعه .
قبل سیروان فکر میکنم کمتر بود.

پیامه خداحافظی
ﺩﻭﺳﺘﻮﻥ ﺩﺍﺭﻡ :Heart:
@"Kind-girl-nafas"

@"**GHAZAL**"

@aysan666666

@"-setayesh"
@"ღℯʟїкα"

@9723380006

@"L¥ÅИИÅ"

@"SHAGHAYEGH-MIRR"

@thug life

@m.h.sa

@"s-t-i-n"
@یلدا 86
@"ﻣﺤﻤّﺪ"

به دلیل حرفه یکی از بچه ها همراه(ستین خانوم) با دوستانش که هر چی دعوا در گ.ا است من درست میکنم و من باعثشم من دیگر در گ.ا شرکت نخوام کرد تا دیگر دچار دعوا و درگیری نشوید امیداورم با رفتن من از گ.ا دیگر دعوا درست نشود

شبه همتون بخیر و شادی بهترین چیز ها رو براتون ارزو میکنم

اگه کار داشتیو در پ.خ در خدمت دوستان عزیز

خداحافظ
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، *Aɴѕel*
(07-04-2020، 3:04)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 2:01)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقت کردین از وقتی سیروان اومده اینجا انجمن دعوا میشه؟Telegh_26
تقریبا هر روز دعواعه .
قبل سیروان فکر میکنم کمتر بود.

پیامه خداحافظی
ﺩﻭﺳﺘﻮﻥ ﺩﺍﺭﻡ :Heart:
@"Kind-girl-nafas"

@"**GHAZAL**"

@aysan666666

@"-setayesh"
@"ღℯʟїкα"

@9723380006

@"L¥ÅИИÅ"

@"SHAGHAYEGH-MIRR"

@thug life

@m.h.sa

@"s-t-i-n"
@یلدا 86
@"ﻣﺤﻤّﺪ"

به دلیل حرفه یکی از بچه ها همراه(ستین خانوم) با دوستانش که هر چی دعوا در گ.ا است من درست میکنم و من باعثشم من دیگر در  گ.ا شرکت نخوام کرد تا دیگر دچار دعوا و درگیری نشوید امیداورم با رفتن من از گ.ا دیگر دعوا درست نشود

شبه همتون بخیر و شادی بهترین چیز ها رو براتون ارزو میکنم

اگه کار داشتیو در پ.خ در خدمت دوستان عزیز

خداحافظ

محمد کجاس ک بت بگه ضعیفه :/
کجا میری برا ی نفر؟ -__-
Vibe
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
جالب بود یاد عارف افتادم Angel
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان