امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(26-04-2020، 22:08)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 21:47)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕмσкє"

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 28

عا لیه فقط
اگر میشه
رنگشو عوض کنین یکم دل گرفتست Blush

مشکی رنگ عشقه .
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
آگهی
(26-04-2020، 22:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 21:35)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 21:33)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:58)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:56)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوک

عشقممم29

نفسمممم31

زندگیممم29

هاسکیم 40

عزیزدلمم 31
از دستم ناراحت شد رفت 15
(26-04-2020، 19:30)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Reine
غزل وی رو تهدید کردن ک ت دسامبر میخوان بکشنش ت کنسرتش البته قبلا ب جیمین هم گفتع بودن

هی وای من ینی چی؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، کــــــــــⓐرمَن
(26-04-2020، 22:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 21:35)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 21:33)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:58)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:56)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوک

عشقممم29

نفسمممم31

زندگیممم29

هاسکیم 40

عزیزدلمم 31

اقا یعنی چیییی
من چی پس Sad
باهاتون قهرم Big Grin crying
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط Faust ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a
(26-04-2020، 22:05)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 21:44)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 21:27)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واکنش تتلو به حواشی اخیر و نفسیر آهنگاش !

View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

یجور میگه شما خانوم باعث شدین پیجم بسته شه انگار بزور مجبورش کردن آگهی واسه دختر ۱۵ ساله بزنه! اینستا که الکی یه صفحه ی تیک دار رو نمیبنده

حرفاش از دقیقه ۳۰ به بعد راسته !
پارسال به بهونه گل بازی بستن . دوباره زد همون روند رو ادامه داد کسی نبست پیجشو .
اندفعه به یه بهونه دگ .

بنظر تو ی پیج تیک ابی رو بخاطر گزارش یک شخصی ک پیجش انچنان معروف نیست راحت میبندن .
اصا قبل بستن استوری و پستارو پاک میکنن .
توی تلگرام میتونن ببندن . اینستاگرام باج گیره . اما تلگرام نیست . تلگرام بازار ایرانو از دست داد ولی باج نگزفت .
پیج هایی هستن ک برده میفروشن ، کلیم ادم گزارشش میده ولی نبستنش . این ینی دیکتاتوری و مدیریت فضای مجازی .
کلی پیج های گنده هست که با هر دین و بی دینی حساب کنه باز کارشون اشتباست بسته نمیشه .

خدایی راستم میگه:/
۱۰ ساله یارو ی البوم داده ، صدای غاز‌ میده v:
واقعا راس میگه ..

اینارو ۲۴ ساعت بهشون مهلت بدین شعر بنویسن ببینید کدومش پر معنی مینویسه

اخ جووون شروع شد ^^
 سپاس شده توسط Faust ، Sirvan10_a
(26-04-2020، 22:16)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیاد پ.خ دادم .
بدم نگا نمیکنه .
خودت بده به اسم خودت

ای کلک ((:
حله.
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a
(26-04-2020، 22:19)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 19:30)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Reine
غزل وی رو تهدید کردن ک ت دسامبر میخوان بکشنش ت کنسرتش البته قبلا ب جیمین هم گفتع بودن

هی وای من ینی چی؟؟؟

هیچی شایعه بود تموم شد رفت
 سپاس شده توسط Faust
(26-04-2020، 22:20)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفسمممم31

زندگیممم29

هاسکیم 40

عزیزدلمم 31

اقا یعنی چیییی
من چی پس Sad
باهاتون قهرم  Big Grin  crying

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

تو شدی نفس من .. همه کس من Wink Heart Heart Heart
 سپاس شده توسط Faust ، red_Queen ، Sirvan10_a
(26-04-2020، 22:19)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Reine

هی وای من ینی چی؟؟؟

عاقا من دارم میمیرم
غزل چیشده؟؟؟

(26-04-2020، 22:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 22:20)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگیممم29

هاسکیم 40

عزیزدلمم 31

اقا یعنی چیییی
من چی پس Sad
باهاتون قهرم  Big Grin  crying

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

تو شدی نفس من .. همه کس من Wink  Heart  Heart  Heart

من چی ؟؟11
Karlina
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، Ɗєя_Mσηɗ
(26-04-2020، 20:33)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:27)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:23)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:08)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانومی که اسمت رو نمیدونم و اقای سیروان من با شما حرفی ندارم و میدونم نقشتون چیه.
دعوا درست نکنین که میدونین بعد از دعوا کنار خیابان افتادین و صورتتون خونیه.

اقا  پرهاام اون دستی که قرار روی ملیکا بلند بشه خیلی وقته شکسته
من ادمی به دختر دوستی تو ندیدم.
فک میکنی که اعتبار زیاد داری.
خجالت داره واقعا.
این دخترایی که دوست تو هستن بعدن میفهمن که چه کاری سر خودشون اوردن مثل همون هدیه خانم بیچاره.
من دوست دختر نمیخوام ولی میخوام که دیگه مقلته نکنی.
ا واقعا برو از ملیکا بپرس نصبته ما چیه بعدش بیا
این حرف هارو بزن اصلا صبر کن خودم تگش کنم جوابتو بده. من دختر دوست نیستم فقط هرکی احتراممو نگه دار بهم کمی خوبی کنه جونمو براش میدم

@"*Bεят"

رابطه منو سیروان مثل خواهر برادری یه

(26-04-2020، 20:50)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 19:13)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Faust
دوس داری با من اشناشی؟Telegh_03

بله

من
خاب بزار اصل بدم
مِلی 13 رشت☔
نآشناس
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان