امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(27-04-2020، 0:46)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|
تو به کف همون بوتمم نیستی -_-

بیخیال پسر بیا آل استارامونو بپوشیم باهم بریم قدم بزنیم (((:
واس من قرمزه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 45
تو چی؟
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، sober ، ßяɪcε ، ρυяρℓє_ѕку
آگهی
(27-04-2020، 0:46)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:45)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:41)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:38)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر وقت سیروان ی متن بزرگ مینویسه میترسم

اخ جون ستین منو بخشید 161644444444

حالا چرا میترسی؟ 10

حس میکنم ی طوفانی در راهه
من از کسی ناراحت نبودم ک الان بخشیده باشمش
طوفانش اینه که وقتی قدیمی ها برگردن منو اسفالت میکنن 14
تو مهربونه کی بودی ؟؟؟؟
خودم میدونم 10 نماله

@"m.h.sa

تا تو باشی فضولی نکنی

اره ولی انصاف باید یه مدیر یا مقام به عنوان پلیس رو به من بدن تا حالا هر کی با اکانت دوم اومده من مچشو گرفتم.یعنی رد خور نداشتم

دیگه پزشکی رو ول میکنم میرم دانشگاه افسری16
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، م‍حمّد
(26-04-2020، 23:42)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@red_Queen
تو غزلی؟
اون که ویکوکه آیسان؟

نه عزیزم من نفسم
ویکوکه ایسان
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط sober ، ßяɪcε ، Faust ، Sirvan10_a
(27-04-2020، 0:47)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*SIRVAN*
میای اشتی کنیم.
هیچ کس راضی به دعوا منو تو نیست.

ببخشید من هستم Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، Sirvan10_a
(27-04-2020، 0:49)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:43)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Tιɳα"
تینا اومده*-*

میبینی توروخدا هر موقع نیستم یه چیز میشه .. (بار سوم شد!)
اینم شانس مایه •_•

اره
میخوای شماره تو بده زنگ بزنم بیای برای دفعه ها بعدی ._.
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، Jack Daniel'ѕ ، Sirvan10_a
(27-04-2020، 0:51)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:46)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:45)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:41)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخ جون ستین منو بخشید 161644444444

حالا چرا میترسی؟ 10

حس میکنم ی طوفانی در راهه
من از کسی ناراحت نبودم ک الان بخشیده باشمش
طوفانش اینه که وقتی قدیمی ها برگردن منو اسفالت میکنن 14
تو مهربونه کی بودی ؟؟؟؟
خودم میدونم 10 نماله

@"m.h.sa

تا تو باشی فضولی نکنی

اره ولی انصاف باید یه مدیر یا مقام به عنوان پلیس رو به من بدن تا حالا هر کی با اکانت دوم اومده من مچشو گرفتم.یعنی رد خور نداشتم

دیگه پزشکی رو ول میکنم میرم دانشگاه افسری16

خداکنه اونجا نبینمت Confused
Karlina
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، ßяɪcε
(27-04-2020، 0:51)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:46)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|
تو به کف همون بوتمم نیستی -_-

بیخیال پسر بیا آل استارامونو بپوشیم باهم بریم قدم بزنیم (((:
واس من قرمزه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 45
تو چی؟

2 intp در تاریکی شب زیر نورماه با آل استار (:
اون اصلی سیاه سفیدا و تمام مشکیش
 سپاس شده توسط Faust ، sober ، Sirvan10_a ، ρυяρℓє_ѕку ، ßяɪcε
(27-04-2020، 0:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:43)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Tιɳα"
تینا اومده*-*

چی چی اورده؟

آب نمک ._.
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Sirvan10_a ، ßяɪcε
(27-04-2020، 0:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Tιɳα"
تینا اومده*-*

چی چی اورده؟

خودمو D:
ازین با ارزش تر؟! crazy
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Jack Daniel'ѕ ، لــــــــــⓘلی ، sober
(27-04-2020، 0:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:29)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:23)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی سیروان
آرمیتا دیگع مخ کی ها رو زد؟
قرار بود وقتی رفتم توی گروه تلگرانیشون همچیو بهم بگن میگفت بجه های قدیمی از من خوششون اومده 10

میگم قدرمو بدونین میگین نه بابا من گل وین انجمن درسته یکم شلوغم ولی بازم بپه باحالیم

صبر کن الان میرم نیفهمم بهت میگم
از من بهت نصیحت...
وقتی میری گروهشون تنها باش(کسی دو و برت نباشه) Telegh_59
نمیرم مگه از جونم یا از اعصابم سیر شدم برم وسط یکم ادمه دیونه.

من گروه کلاسمون نرفتم 14
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، ßяɪcε

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان