امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(27-04-2020، 10:53)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Tιɳα"

حالت پروازی !

اره .. اخه طبق معمول کلاس ایلاند دارم
اونم واسه نگارش •_•
ترجیح دادم اینجا باشم :ngh:
 سپاس شده توسط Medusa ، sober ، B I N A M
آگهی
(27-04-2020، 10:31)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جهت اطلاع من از 10 سالگی رانندکی میکنم

پس این نشون میده من از نظر بعضی کار ها از بیشترتون جلوترم 

کار خطرناک و خلاف قانون کردن افتخار نداره، داره؟
 سپاس شده توسط sober ، Faust
(27-04-2020، 10:55)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 10:52)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناموسا زور داره یکی 9سال از خودت کوچیکتر برگرده واسه رفیقات داستان درست کنه و بگه فوشتون دادیم|:
دم دستم نیس گوششو بپیچونم
گرفتاری شده ایم هان

اینی که ۹ سال کوچیک تره اصلاً میدونه داستان چیه که بخواد درست کنه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 62

خب ، فارسی بخواینم بنویسیم دارن که .
خانوم معلمشون گفته دیگه داستان چیه
 سپاس شده توسط sober ، Medusa ، Faust ، B I N A M
(26-04-2020، 23:57)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام و عرض خسته نباشید به همه

من میخواستم مثله ای رو براتون حل کنم.اگه یادتون باسه توی گ.ا 354 بود اگه اشتباه نکنم ص های اول بود

ایشون.
@"LYÅИИÅ"

حرفای در مورد یک  کار از بچه های قدیمی میزد و می گفت بگم نگم.اخرشم نگفت و خیلیاتون مسخرش کردید فکر کردین اون داره شمارو دست میندازه.

حالا من از طرف ایشون میخوان بگم قضیه چی بود.

ایشون خودشون دوست نداشتن این قضیه رو بگن تا کسی باهاشون دشمن نشه.

ولی من گفتم بگم که سوء تفاهم ها رفع بشه.

او ایشون بهم اجازه نداد تا بگم و میدونم وقتی بفهمه من این کارو کردم منو توی بلک لیست میندازن

ولی میگم تا سوء تفاهم ها رفع بشه امیدوارم منو ببخشه

بچه های قدبمه یه گروه تلگرامی به اسمه خفن ها دارن که میخواستن منم عوضو کن ولی به بعضی دلایل شخصی عوض نشود اونا اونجا قرار گذاشته بودن که بیا انجمن و یه مسابقه مخ زنی برگزار کنن قرار بود مدت مسابقه سه روز باشه یعنی تا جمعه هر کس بیشتر تونست مخ دخترا رو بزنه برندس اما با دریاته مدیران محترم در همون ساعات اول این قضیه تموم شد و این کل ماجرا بود که بنده حقیر براتون تعریف کردم.

خفن ها؟ 
مگه مهد کودکه
خیلی چرت و پرت خنده داری تریف کردی (((((':
 سپاس شده توسط z_farhad ، امیر‌حسین ، B I N A M
(27-04-2020، 10:55)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 10:52)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناموسا زور داره یکی 9سال از خودت کوچیکتر برگرده واسه رفیقات داستان درست کنه و بگه فوشتون دادیم|:
دم دستم نیس گوششو بپیچونم
گرفتاری شده ایم هان

اینی که ۹ سال کوچیک تره اصلاً میدونه داستان چیه که بخواد درست کنه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو 5سالگی مخ زده
10سالگی رانندگی
16 داستان نویسی

لوبیای سحرآمیز گو خوردBig Grin
 سپاس شده توسط Faust ، امیر‌حسین ، sober
(27-04-2020، 10:56)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 10:53)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Tιɳα"

حالت پروازی !

اونم واسه نگارش •_•

اشکال نداره ng2

۵ تومن میگیرم انشا مینویسم اصولی ، بالای ۱۷ بشی از سخت گیر ترین معلم !
 سپاس شده توسط sober ، ßяɪcε ، B I N A M
(27-04-2020، 10:56)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:57)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام و عرض خسته نباشید به همه

من میخواستم مثله ای رو براتون حل کنم.اگه یادتون باسه توی گ.ا 354 بود اگه اشتباه نکنم ص های اول بود

ایشون.
@"LYÅИИÅ"

حرفای در مورد یک  کار از بچه های قدیمی میزد و می گفت بگم نگم.اخرشم نگفت و خیلیاتون مسخرش کردید فکر کردین اون داره شمارو دست میندازه.

حالا من از طرف ایشون میخوان بگم قضیه چی بود.

ایشون خودشون دوست نداشتن این قضیه رو بگن تا کسی باهاشون دشمن نشه.

ولی من گفتم بگم که سوء تفاهم ها رفع بشه.

او ایشون بهم اجازه نداد تا بگم و میدونم وقتی بفهمه من این کارو کردم منو توی بلک لیست میندازن

ولی میگم تا سوء تفاهم ها رفع بشه امیدوارم منو ببخشه

بچه های قدبمه یه گروه تلگرامی به اسمه خفن ها دارن که میخواستن منم عوضو کن ولی به بعضی دلایل شخصی عوض نشود اونا اونجا قرار گذاشته بودن که بیا انجمن و یه مسابقه مخ زنی برگزار کنن قرار بود مدت مسابقه سه روز باشه یعنی تا جمعه هر کس بیشتر تونست مخ دخترا رو بزنه برندس اما با دریاته مدیران محترم در همون ساعات اول این قضیه تموم شد و این کل ماجرا بود که بنده حقیر براتون تعریف کردم.

خفن ها؟ 
مگه مهد کودکه
خیلی چرت و پرت خنده داری تریف کردی (((((':

سبینیانو =)))
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(27-04-2020، 10:56)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Tιɳα"

حالت پروازی !

اونم واسه نگارش •_•

واقعا نگارش چیه که کلاس آنلاین بخواد؟
 سپاس شده توسط Medusa ، ßяɪcε ، امیر‌حسین ، B I N A M
(27-04-2020، 10:57)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو 5سالگی مخ زده
10سالگی رانندگی
16 داستان نویسی

لوبیای سحرآمیز گو خوردBig Grin

کلاً تو توهمه فکر کنم ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Medusa ، sober ، امیر‌حسین ، @پوریا@
(27-04-2020، 10:57)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Tιɳα"

حالت پروازی !

اونم واسه نگارش •_•

اشکال نداره ng2

۵ تومن میگیرم انشا مینویسم اصولی ، بالای ۱۷ بشی از سخت گیر ترین معلم !

باش .. نیاز شد میام سراغت D;
 سپاس شده توسط sober ، امیر‌حسین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان