امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(27-04-2020، 21:37)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 21:34)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل جان داستانها رو توی بخش داستان و رمان بذار
اگه کمتر از ده خطن توی بخش داستان و رمان یه تاپیک مهم شده اسمش هم داستانهای کوتاهه اونجا بذار
مرسی عزیزدل

وقتشه قلمروت رو مثل کره شمالی کنی ._.

نه بابا فقط اعصابم خرد میشه می بینم پخش و پلا هستن
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، Jack Daniel'ѕ ، ρσєѕɪ
آگهی
(27-04-2020، 21:41)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه علی رو نمیگیTelegh_01

من حاضرم خودمو بکشم عاشق اون نشم Telegh_59
(27-04-2020، 21:40)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه میشد اگر
مرگ در من بروید
د

خدانکنه...
 سپاس شده توسط saba 3 ، ρσєѕɪ
(27-04-2020، 21:37)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 21:34)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Reine
اگه کمتر از ده خطن توی بخش داستان و رمان یه تاپیک مهم شده اسمش هم داستانهای کوتاهه اونجا بذار
مرسی عزیزدل

من قبلا میذاشتم بعد خبر نداشتم

اشکال نداره عزیزم
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(27-04-2020، 21:42)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چیه؟

شیک Telegh_59
(27-04-2020، 21:43)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 21:37)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی عزیزدل

وقتشه قلمروت رو مثل کره شمالی کنی ._.

نه بابا فقط اعصابم خرد میشه می بینم پخش و پلا هستن

اعصابت خورد میشه؟ Kidding؟ 
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، sober
(27-04-2020، 21:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 21:40)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه میشد اگر
مرگ در من بروید
د

خدانکنه...

عمرم این شعره رفته تو مخم
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Đęąđ.ğïřł
(27-04-2020، 21:45)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 21:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه میشد اگر
مرگ در من بروید
د

خدانکنه...

عمرم این شعره رفته تو مخم

هردفعه یه چی میره تو مخت ._.
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، saba 3
(27-04-2020، 21:45)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعصابت خورد میشه؟ Kidding؟ 

کلا رو مرتب بودن کتاب و کتابخونه هستم:ngh:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Jack Daniel'ѕ ، ßяɪcε
غزل میخوام یه رازی رو بهت بگم
یه مدت بود یه پسری رو خیلی دوس داشتم
اما طوری باهاش رفتار میکردم که ازش متنفرام
1 درصد ام فکر نمیکردم اون منو دوس داشته باشه
یه روزی تو یه شرایطی با هم جرعت و حقیت بازی کردیم
و اون گفت منو دوس داره

حالا منظور من اونه که اگه تو واقعا پسری رو دوس داری هیچ وقت دوس داشتنتو بهش نشون نده تا خودش بیاد سمتت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان