امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(28-04-2020، 14:57)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:56)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:55)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:53)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:53)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اناهید جان
خوش اومدی

ممنون Heart
خوبی نفسی Big Grin

عالی عزیزم
فقط شکمم داره غارو غور میکنه Big Grin

توخوبی عزیز

روزه ای توام. crying خیلی سختههههه crying
مرسی منم خوبمم Blush
من احساس میکنم معدمو دارن میدوزن crying
اره
خداراشکر گلم Smile
خیلی سخته
چخ میشه کرد crying

بویش همینه هیچ کاری نمیشه کرددددد.
پوففففف.
چیکارا میکنی حالا Blush
 سپاس شده توسط red_Queen ، سهَ‌ند
آگهی
(28-04-2020، 14:42)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:29)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:20)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایم اِ بد گـــــــآی Telegh_20

انتظار داری بگیم DuH ?

مخفف چیه؟

هیچی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط red_Queen ، RedSparrow
(28-04-2020، 14:58)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:57)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:56)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:55)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:53)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون Heart
خوبی نفسی Big Grin

عالی عزیزم

توخوبی عزیز

مرسی منم خوبمم Blush
اره
خداراشکر گلم Smile
خیلی سخته
چخ میشه کرد crying

پوففففف.
چیکارا میکنی حالا Blush

اره دقیقا
من دارم ریاضی تمرین میکنم Big Grin
تا یادم بره گرسنم crying

مورتی چه خوب شده Big Grin
به همه سپاس میده
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(28-04-2020، 14:53)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:52)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"reine"

خوبی؟
بیا پ.خ

نمیخوام -.-

از کمک میخواستم که میکی نمیام.

باشه ممنون
(28-04-2020، 12:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشقامو تو گ.ا تگ میکنم .-.

@red_Queen
@Faust
@Anill
@"Ƒalleη"
@"ρυяρℓє ѕку"
@"Tιɳα"
@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
@"Reine"
@"mentol*vkook"
@"| زَرآ |"
@"† No Memorise ∅"
@"S-T-I-N"
@هان هه جین
@"SHAGHAYEGH-MIRR"
@alone girl_sama
@"sh.99"
و.. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 179

از همین جا بوص از لپاتوووندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Faust ، red_Queen ، ρσєѕɪ ، Đęąđ.ğïřł ، ρυяρℓє_ѕку ، کــــــــــⓐرمَن ، Sirvan10_a ، ßяɪcε ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، sober ، لــــــــــⓘلی ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Medusa ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
(28-04-2020، 15:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از همین جا بوص از لپاتوووندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جات اینجاست دخترِ گل ---> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sober ، Ɗєя_Mσηɗ ، red_Queen
(28-04-2020، 15:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 12:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@red_Queen
@Faust
@Anill
@"Ƒalleη"
@"ρυяρℓє ѕку"
@"Tιɳα"
@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
@"Reine"
@"mentol*vkook"
@"| زَرآ |"
@"† No Memorise ∅"
@"S-T-I-N"
@هان هه جین
@"SHAGHAYEGH-MIRR"
@alone girl_sama
@"sh.99"
و.. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Heart Heart
قربونت عزیزم
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Faust
(28-04-2020، 15:01)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 14:58)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی عزیزم

توخوبی عزیز

مرسی منم خوبمم Blush
اره
خداراشکر گلم Smile
خیلی سخته
چخ میشه کرد crying

پوففففف.
چیکارا میکنی حالا Blush

اره دقیقا
من دارم ریاضی تمرین میکنم Big Grin
تا یادم بره گرسنم crying

مورتی چه خوب شده  Big Grin
به همه سپاس میده

صد سال سیاه من ریاضی کار کنم.نمیدونی چقد زورمهههه.پوففففف.من تو سایت ولگردی میکنم.خخخخ Big Grin
 سپاس شده توسط red_Queen

@red_Queen
@Faust
@Anill
@"Ƒalleη"
@"ρυяρℓє ѕку"
@"Tιɳα"
@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
@"Reine"
@"mentol*vkook"
@"| زَرآ |"
@"† No Memorise ∅"
@"S-T-I-N"
@هان هه جین
@"SHAGHAYEGH-MIRR"
@alone girl_sama
@"sh.99"

Telegh_27
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ

Heart Heart Heart Heart عشقمی ت25
 سپاس شده توسط Faust ، Ɗєя_Mσηɗ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان