امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~

(09-05-2020، 23:04)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیم چ سوسول بازییه !
ما به مدیر اعلام میکردیم این هفته کلا مدرسه نمیایم D:

برا شما عمو پورنگ نمیذاشتن -_-
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Faust ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
(09-05-2020، 23:03)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2020، 23:00)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای رها
یبار ما صف وایستاده بودیم .. اول صبی جزوه دستم از اینور خوابم میومد .. اینام اومدن اهنگ گذاشتن ورزش کنیم مثلا !
منم به یه سری دلایلی نای تکون خوردن نداشتم دل درد داشتم ناجور .. بعد پشت میکروفون قشنگ صدام زد گف چرا ورزش نمیکنی .. همه بم نگا کردن منم با بدبختی تکون خوردم یکم ..
برنامه که تموم شد کلاسمونو مجبور کردن دو دور بدوعه دور حیاط .. اونم به خاطر ورزش نکردن من .. نیشگونایی که دوستام ازم گرفتنو هنوزم ک هنوزه یادم نمیره -_-

الهی ..
اصلاً پریود و دلدرد و این داستانا حالیشون نیست !
فکر میکردن خیلی بامزه‌ان با اون موزیکای مسخره‌شون پدر مارو در آوردن
یه آهنگ مزخرف داشتن هر زنگ تفریح پلی میکردن ، ماهم میخواستیم درس بخونیم نمیشد‌.

نه بزار من بمیرم واسه مظلومیتت D:
یبار با دوستام دیر رفتم سر کلاس مدیر دید ک ساعت کلاس اینهمه ادم نرفتن متوجه میشد دیگه ک معلم یهو ب این همه اجازه نمیده برن بیرون
من ازونجایی ک بازیگر خوبیم D: ، خودمو بیحال گرفتم بهمون ک رسید اصن نگفت چراااا بیرونین فقط رو کرد بهم گفت تووو چرااا گوشت نمیخوری نگا رنگو روشو بعد بردم دفتر و خلاصه یکم نصیحتم کرد یکمم پذیرایی بعدم رفتم خونه D:::::
من واقعا دراین حد راضی نبودم (((((:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Faust ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، *Aɴѕel*
(09-05-2020، 23:03)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2020، 22:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2020، 22:52)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مدیر زنگ مادر میزنه میگه بیا سیبیلا بچتو بردار ک بچا مسخرش نکنن

پیش دانشگاهیم ناخنامونو نگاه میکردن !!

الهی برای مظلومیتتون بمیرم .___.
ما ک کار ب بازرسی بدنیم میرسه گاهی ، بعدم ی عالمه گوشی پیدا میکنن :/

اردو رفتیم مشهد همه رژ زده بودن مدیر مدرسه ازمون رژ میگرفت میزد D:
بعدم تو حرم ب خادما میگف کار ب دخترای ما نداشته باشین رنگِ لباشون طبیعیه D:

وااای Telegh_01

ما شلمچه رفته بودیم ی اردوگاه خاستیم بریم برا نمایشو اینا ، بعد چن نفر جلو در بودن خوش امد بگن
ی پسره برگشت ب دوستم گف خاهرم حجابت دوستمم گف وا خو حجاب دارم دگ از عی بیشتر جلومو نمیبینم بعد پسره گف خاهرم رژت .______.
وای ریان ما تا صب واسه عی خندیدیمTelegh_01 من همش میگفتم عی مسخره کرده ولی خیلی جدی بود :| اصن واینستادیم هی من هلش میدادم میگفتم فق برین من دارم میمیرم از خندهTelegh_01

گفتی گوشی پیدا میکردن .. براما سیگارو قرص ضدبارداریم پیدامیکردن :||
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، *Aɴѕel* ، Ɗєя_Mσηɗ ، Faust
(09-05-2020، 23:10)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بزار من بمیرم واسه مظلومیتت D:
یبار با دوستام دیر رفتم سر کلاس مدیر دید ک ساعت کلاس اینهمه ادم نرفتن متوجه میشد دیگه ک معلم یهو ب این همه اجازه نمیده برن بیرون
من ازونجایی ک بازیگر خوبیم D: ، خودمو بیحال گرفتم بهمون ک رسید اصن نگفت چراااا بیرونین فقط رو کرد بهم گفت تووو چرااا گوشت نمیخوری نگا رنگو روشو بعد بردم دفتر و خلاصه یکم نصیحتم کرد یکمم پذیرایی بعدم رفتم خونه D:::::
من واقعا دراین حد راضی نبودم (((((:

ایول .. من بت افتخار میکنم D:
دوران امتحانا گوشی میبردم مدرسه .. بعد میذاشتم تو کیفم میرفتم تو سالن
به یکی از دوستام گفتم .. اونم جو شجاعتش گرفت ، بعد با خودش گوشی اورده بود .. خلاصه از ترس اینکه نبرن گذاشته بود تو کشِ شلوارش .. مراقب که ورقه ها رو میخواد بده میفته تو شلوارش .. حالا اینم داشت از استرس رنگاورنگ میشد .. ریحآن به زور جلو خندمو گرفته بودم Telegh_01
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Faust ، ρυяρℓє_ѕку
طومار نوشتید =|
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Faust ، ρυяρℓє_ѕку
(09-05-2020، 22:57)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی بچع سالم که اهل هیچی نباشه کم پیداست
پسرا چقدر اسکول شدن

مگه داریم پسر ۱۶ ساله گل بکشه

اره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Faust
(09-05-2020، 23:16)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طومار نوشتید =|

دخترا وقتی دور هم جم میشن Telegh_01
^^
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، bOoOoOy ، Faust
ما کلاً خیلی بدبخت بودیم بچه ها.
یادمه یه سالی که علوم اجتماعی داشتیم
نمیدونم اول دبیرستان بود یا دوم
معلم ما هر جلسه امتحان میگرفت ! خیلی زور داره یه درسی که اصلاً اهمیت نداشت مثل دروس اختصاصی بخوان هر جلسه امتحان بگیرن ..
اعتراض میکردیم معلمه میگفت این امتحان نیست ، پرسش کتبیه !
خلاصه به اسم "پرسشِ کتبی" توجیه میکرد کار مسخره‌شو.
یه روز که ۳ تا امتحان داشتیم و یه زنگ هم علوم اجتماعی همه به نشونه ‌ی اعتراض و اینا رفتیم حیاط پشتی مدرسه ساکت نشستیم و سرکلاس نرفتیم
معلم رفت دید هیچکس نیست .
گریه‌ش گرفته بود !! بس که لوس بود
خلاصه معاون کلی دعوامون کرد و معلم برامون صفر گذاشت تهش مجبور شدیم با گل و شیرینی بریم ماست مالی کنیم !! (((:
در این حد بدبخت !!!
این بود نتیجه‌ی اعتراضات ما ! یه چیزی هم بدهکار میشدیم.
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Ɗєя_Mσηɗ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ρυяρℓє_ѕку
(09-05-2020، 23:17)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2020، 23:16)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طومار نوشتید =|

^^

دقیقاااا ^^
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
(09-05-2020، 23:17)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طومار نوشتید =|

^^

ی سبزیم بیارید حله دیگه =|
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان