امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

(12-05-2020، 21:40)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:39)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی دیگر از عمده مشکلاتی که شاید بهش بگن شاخ مجازی مشکل در گفتاره ..

من به شخصه نمیتونم رو در رو حرف بزنم .. ولی پشت کیبورد ، راحت ترم ..

اگه کسی بامن حرف زده باشه و چت کرده باشه .. شاید بهم بگه شاخ مجازی ..

شاخ نیستی 

مودب طوری بیشتر 

یکم متظاهر ی به نظرم

متظاهرم؟
شاید باورت نشه .. ولی من اصلا نمیتونم تظاهر به چیزی کنم ، الان دارم باهات تند برخورد میکنم حس همینجوریه ..
یا دارم با یکی مهربون یا شوخ صحبت میکنم دقیقا حسم همون لحظه همونجوریه.
 سپاس شده توسط saba 3
آگهی
(12-05-2020، 21:41)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:40)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕмσкє"
@Anill

میشه نتیجه رو به منم بگین؟ :ngh:

برو از بابات رضایت نامه بیار

تو بگو من بهش میگم
 سپاس شده توسط sober
(12-05-2020، 21:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:39)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی دیگر از عمده مشکلاتی که شاید بهش بگن شاخ مجازی مشکل در گفتاره ..

من به شخصه نمیتونم رو در رو حرف بزنم .. ولی پشت کیبورد ، راحت ترم ..

اگه کسی بامن حرف زده باشه و چت کرده باشه .. شاید بهم بگه شاخ مجازی ..

حرف زدنی میزنی تو هدف دقیقااا

چی؟
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
آخر مث فرانسه برا ایرانم قانونی میشه  aquarium
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، امیر‌حسین ، Ɗєя_Mσηɗ ، sober
شبتون خوش
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Jack Daniel'ѕ ، sober
(12-05-2020، 21:43)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:41)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی داره جوری میشه که انگار ما استثناعیم:/

گفتم ک، تو خیابون استِریت دیدی دو دستی بچسب بهش :v

اسیر شدیم بخدا(پَلویز)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، sober ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
(12-05-2020، 21:37)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:37)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:35)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:32)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:30)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا پرچمشون 6 رنگ داره؟

چون ۶ دسته کلی داره

توضیح بده ببینم چین

اینجا اخه؟

پ.خ
تو تل میگم
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
خخخخخ@
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(12-05-2020، 21:42)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:40)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕмσкє"
@Anill

نتیجه چی؟

بحثتون :ngh:
لدفا (:
 سپاس شده توسط sober ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
(12-05-2020، 21:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:42)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نتیجه چی؟

بحثتون :ngh:
لدفا (:

کدوم بحث؟ ‌D:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان