امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴

(02-06-2020، 17:53)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کسیو نمیشناسم اینجا Undecided Huh

بح بح حاج حمید ، راه گم کردی حاجی؟!
ما رو هم فراموش کردی لابد -_-
D:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
آگهی
(02-06-2020، 21:17)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:15)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:14)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:13)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:11)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام غزل

سلام عزيزم
خوبي
البته ميدونم حالت بده

(02-06-2020، 21:12)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ب رو ماهت/:
خوبي نفسم

اره خب ..

شايد دليلشو بدونم

تاحالا انقد خودمو نفرین نکرده بودم
قدر خودتو بدون از تو تو دنيا فقط يدونه هست (:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی
(02-06-2020، 21:16)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:14)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Reine"
عالی/:
مشخص نیس؟(:
توچطوری؟

جآن جآن هميشه عالي باش |:
بهتر از اين نميتونم باشم

فدات مهربان(:
شکرررررر(:
غزلی بای تابعد(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(02-06-2020، 21:19)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:16)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:14)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Reine"
عالی/:
مشخص نیس؟(:
توچطوری؟

جآن جآن هميشه عالي باش |:
بهتر از اين نميتونم باشم

فدات مهربان(:
شکرررررر(:
غزلی بای تابعد(:

نشي
برو ديگه نبينمت (((:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
ikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeمن رفتم دلتون برام تنگ میشه
حالا ببین اگه نشدikeikeikeikeikeike
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، ρσєѕɪ
(02-06-2020، 21:19)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:17)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:15)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:14)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 21:13)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عزيزم
خوبي
البته ميدونم حالت بده

خوبي نفسم

اره خب ..

شايد دليلشو بدونم

تاحالا انقد خودمو نفرین نکرده بودم
قدر خودتو بدون از تو تو دنيا فقط يدونه هست (:

برام فایده نداره دیگ
Karlina
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(02-06-2020، 21:21)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeikeمن رفتم دلتون برام تنگ میشه

نرووووووو من بي تو ميميرم )))):
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-06-2020، 21:21)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقییییی من دلم تنگ شد برگرد

(02-06-2020، 20:24)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 19:53)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 19:33)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 19:11)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 18:12)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخواستم ببینی !
نکنه توقع داری جایزه نوبل بهترین مرد دنیا رو بگیری؟

ستین بخدا  پروفایلتو نگاه نکردم تا اومدم نگاه کنم بلاک کردی حالا عکسه خودت بود  Huh

قسم حضرت عباستو قبول کنم یا دم خروستو ؟Telegh_59Telegh_26
بخدا تا اومدم نگاه کنم بلاک کردی حالا عکس خودت بود اگه بوده حیف نگاه نکردم

پس چرا میگی نگاه کردم؟
عکسای خانوادگی بوده5

در چه حد

(02-06-2020، 21:40)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جمع کنید بچه بازی رو ...

افرین

الان میگه با توهم بودم Big Grin
(02-06-2020، 13:31)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 13:21)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 13:18)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 12:56)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 12:51)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الهـــــــــی عزیزم  ولی پول خورداتو بده ب ی ماشین بیارتت D:

ن خب بگو
نه عزیزم تو که هیچی نداری بذار برات خربگیرم ارزو به دل نمونی
معلومه باهوشا میفهمند که مظلومم

وجودت جای خالی خر نداشتمو پر کرده

پس آفتابه ور داشتن با این هوش
فرشته ها جای خالیه کسی رو پر نمیکنند
خیر فرزندم یاقوت برداشتن
شاید . ولی این مسئله راجب تو صدق نمی کنه

لا لا
صدق میکنه باهوش باش
یس یس
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-06-2020، 21:55)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 13:31)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 13:21)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 13:18)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 12:56)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه عزیزم تو که هیچی نداری بذار برات خربگیرم ارزو به دل نمونی
معلومه باهوشا میفهمند که مظلومم

وجودت جای خالی خر نداشتمو پر کرده

پس آفتابه ور داشتن با این هوش
فرشته ها جای خالیه کسی رو پر نمیکنند
خیر فرزندم یاقوت برداشتن
شاید . ولی این مسئله راجب تو صدق نمی کنه

لا لا
صدق میکنه باهوش باش
یس یس

اوک

ی کتاب و ی فیلم معرفی کن ک خودت دوسش داری
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان