امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶

(15-06-2020، 22:12)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2020، 22:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ده نفر پنهان |:

قایم موشک بازی میکنید ؟ .________.
منم بازی^^

بازی کثیفیه :v
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ρσєѕɪ
آگهی
(15-06-2020، 22:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2020، 22:12)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2020، 22:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ده نفر پنهان |:

منم بازی^^

من عاشق گِل بازی ام
اما خودمو کثیف نمی کنم
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ
(15-06-2020، 22:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ده نفر پنهان |:

منم بازی^^

مال بچه ها نیست =vv
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ
خز فقط این اکانت و بس ((:
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، Mαяѕє ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ
(15-06-2020، 22:13)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2020، 22:05)abstract نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2020، 22:02)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ده نفر پنهان |:

کیف میده ((;

همش تقصیر این علیه .___.
تهاجم فرهنگی D:

سی***
گفتی ترکی؟ =v

**** (((((:
با اجازتون |=
(15-06-2020، 22:15)eliii joooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=v حاجی‌ من فکر‌‌ میکردم دختری روت کراش داشتم
ای لعنت بهت =v
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، ρσєѕɪ
cold
(15-06-2020، 22:12)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2020، 22:11)abstract نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2020، 22:09)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=v 
داشتم گ.ا های ۶ ۵ سال پیشو نگا میکردم
دیدم‌ مثلا اون موقع ک رهگذر باهم‌حرف‌ میزدیم حالا اون‌موقع تو با یکی دیگه من با یکی دیگه حرف‌ میزدم
دقت کردم دیدم چ‌ خزی بودیم =v
هیچوقت نمیخوام دوباره به عقب برگردم =v
از خودم خجالت کشیدم‌ اونارو دیدم =|

الانم همونجوری فرقی نکردی ! |:
محض اطلاع ! |=

دقت کنی جمع بستم! :v
بعد ماها هیچوقت عوض‌ نمیشیم
این روزگاره که عوض شده و فک‌ میکنن عوض شدیم
وگرنه تو همون‌خزی!
همچنین من =v
بعدا‌ میفهمی!

|:
راستش اصلا واسم مجازی و این چیزا مهم نی که بخام بفهمم این چیزارو !
حالا زندگی واقعی رو بگی یچیزی !
اصلا خز بودنو شماها تو چی توصیف میکنین ?D;
بیخیال این چیزا اصلا ارزش بحث نداره !
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(15-06-2020، 22:16)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2020، 22:15)eliii joooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=v حاجی‌ من فکر‌‌ میکردم دختری روت کراش داشتم
ای لعنت بهت =v

هنوزم میتونی داشته باشی ((:
59 Exclamation

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان