امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(06-10-2020، 17:23)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:22)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانممم :*
پس علاوه بر فلرت باید بیام ازت ادب هم بیاموزم :>

ادب (=!
استادش که شمایی((=
ما هم دانش آموزتونیم

ای بابا نفرمایید.
شما مشتی هستید و ملوان کشتی هستید و اگه تف کنید ما غرق می‌شیم.
 سپاس شده توسط Волшебник ، فرنودِ بن گیومرث ، *Aɴѕel*
آگهی
(06-10-2020، 17:26)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕєнη"

آبجی من چرا تو رمانت نیستم ؟؟ (:

ای کسانی که در رمان من نیستید حتما شماهارا و شخصیتتان را نمیشناسم که نیستید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Волшебник ، فرنودِ بن گیومرث ، Medusa
(06-10-2020، 17:27)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی وفا
نفرمایید.

زیستنمون دچار اختلال و انسداد و هر مصدر بد دیگه ای بر وزن انفعال شده.

):
 سپاس شده توسط Волшебник ، فرنودِ بن گیومرث
(06-10-2020، 17:27)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:26)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕєнη"

باشه ):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط _sehun_ ، *Aɴѕel*
(06-10-2020، 17:20)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:15)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اییی  خوب شد گفتیددد^_^
فاطی بدو بدو

شماها کِی می‌خواین از "شما" خطاب کردن من دست بردارین جدی؟ :|
یکی تو یکیم اون شقایق.  cof راحت باشین دیگه. ایح.

(06-10-2020، 17:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صنمِ من چطوره؟ .-.

خوووب، تو چطوری قشنگم؟ **

منم خوبم صنمی ^_^
تو این مدت چی کارا کردی؟! برام از خودت بگو!
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник ، Medusa
(06-10-2020، 17:28)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:27)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه ):

یکم بیشتر باهم آشنا شدیم میزارمت Wink
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Волшебник ، Medusa
@فرنودِ بن گیومرث
لطفا بار دیگر برای مدت طولانی رفتنتون اعلام کنید
بنی ادم احساس دارد
و استرس میگیرد
و فکرش مشغول میشود
و در نهایت می میرد
با سپاس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Волшебник ، Medusa ، فرنودِ بن گیومرث
(06-10-2020، 17:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:20)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماها کِی می‌خواین از "شما" خطاب کردن من دست بردارین جدی؟ :|
یکی تو یکیم اون شقایق.  cof راحت باشین دیگه. ایح.

خوووب، تو چطوری قشنگم؟ **

منم خوبم صنمی ^_^

اُپن آپ در فضای عمومی؟ سختمه که. بذار بیام در گوشِت بگم. :"
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS* ، فرنودِ بن گیومرث

@"ѕєнη"

چه رمانی؟!

(06-10-2020، 17:32)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوبم صنمی ^_^

اُپن آپ در فضای عمومی؟ سختمه که. بذار بیام در گوشِت بگم. :"

من همیشه منتظرت میمونم.. .-.
 سپاس شده توسط Medusa
(06-10-2020، 17:31)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@فرنودِ بن گیومرث
لطفا بار دیگر برای مدت طولانی رفتنتون اعلام کنید
بنی ادم احساس دارم
و استرس میگیرد
و فکرش مشغول میشود
و در نهایت می میرد
با سپاس

حقیقتاً قکر نمی کردم برای کسی چنین ارزش و اهمیّت والایی داشته باشم. -شایدم ندارم-

و خب آیدی تلگرامم هست می تونستید پیام بدید -شاید تا حالا ندیدینش-

در کل به روی چشم. حقیقتاً من تصمیم نمی گیرم برم؛ یکهو می بینم مدّت هاست نیمدم.

حال خودتون چه طوره؟!
 سپاس شده توسط Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان